Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a moci lenne eladó,de 400 600-as csere is érdekel 06 70 392 7395
Sziasztok!

Nem én szerelem a motort, így tévesen írtam a motor hibáját: az egyik hajtókar + a tűgörgő sérült, a hajtókar mérethelyes.
Akit éredkel, kérem hívjon!

Üdv:

Bálint

Akkor a szöveg újra:
Szép esztétikai állapotú 3MA (felülcsöves) motor, gyári idomokkal és festéssel (fehér-piros) eladó. Műszaki lejárt, egyik hajtókar + tűgörgő hibával egyben (hiánytalanul) eladó. A moci és a blokkja jelenleg szétszedett, azaz vizsgálható állapotban van január végéig Szegeden, utána Pestre hozom. Sérülésmentes azt kivéve, hogy szállításkor eldőlt és a plexi eltörött, azóta Szatunától rendeltem plexit, azt hozzá adom. Törzskönyve, rendszáma, fogalmija van, műszaki vizsgája 2008/09 lejárt. Irányár 150e. Akit érdekel telefonon hívjon, mert ritkán nézem a fórumot. Köszönöm: Bálint 06 30 6 290 180
hali!

érdeklödnék h esetleg yamaha tzr250 3ma! hoz bontott blokk esetleg főtengely jó mennyiért lenne kapható!
várom válaszokat!
Én eladnám az enyémet vagy elcserélném 400 vagy 600 sportra ! Mármint a 250-es tzr emet Új motorral új fényezéssel sok műszakival,mindig rugásra indul .minden jó benne hosszú idöre szerettem volna megtartani,de számomra kicsinek bizonyult,felújjitas után 1-2 ezer ha van benne ,de ha tavaszig nem viszik el nem fogom eladni igaz még nem is hirdettem, nyárra úgyis kell valami!Képet tudok küldeni,szép!06 70 392 73 95
Szép esztétikai állapotú 3MA (felülcsöves) motor, gyári idomokkal és festéssel (fehér-piros) eladó. Műszaki lejárt, főtengely hibával egyben (hiánytalanul) eladó. Ft. a moci és a blokkja jelenleg szétszedett, azaz vizsgálható állapotban van január végéig Szegeden, utána Pestre hozom. Sérülésmentes azt kivéve, hogy szállításkor eldőlt és a plexi eltörött, azóta Szatunától rendeltem plexit, azt hozzá adom. Törzskönyve, rendszáma, fogalmija van, műszaki vizsgája 2008/09 lejárt. Irányár 150e. Akit érdekel telefonon hívjon, mert ritkán nézem a fórumot. Köszönöm: Bálint 06 30 6 290 180
blokkra a felfogatóra amin áttolod a csavart a blokkba!
Shox áruházban akció! Bel Ray olajok féláron (teló, váltó~1100, keverék syn~1700,)
Nem reklámozni, inkább ajánlani szeretnék. Motullal egy szinvonalú termékről van szó
Motulnak vagy repsolnak van 2T váltóolaja(2500-3000Ft körüli áron)annál olcsóbbat nemtudok(évi 2x cserénél kilehet birni szvsz..)
Az lehet. Köszi
Esetleg tudsz ajánlani valami olcsó olajat a váltórészbe? (eddig BelRay-t használtam, a kuplung finoman működik tőle; de most nem szeretnék majdnem 4000ért olajat venni, inkább1v2000ért:D )
Megnéztem a TDR-en(ugyanaz a blokk)+a rajzon,oda való az
Te nem elöre a blokkfelfogatáshoz van,mert a rajzon ott olyasmi van sajna én nagyonrég szedtem ki és nememléxem pontosan
Megnéztem, sajna nem látszik benne. Köszi.

Valaki más esetleg nem tud erről a cuccról valamit?
Hát most elbizanytalodtam nem mostanság szedtem ki a blokkomat..keress 1 service manualt inkább nézdmeg...
Ez nem a lánckerék és az anya közti biztosítólemez, az fennvan.
Ez a cucc a lánckerék mögé jön?

Köszi a választ.
Szia.Első lánckerélhez..
Segítség!
Kiszereltem a főtengelyemet felújítás végett és összerekás közben nem tudtam hová való ez... tudom elég szánalmas.
Ha valaki biztosan tudja, kérem írja meg. TZR 250 1KT
Énis nézegettem P20/21(nosztalgiázni.) de ami nem gányolt az 1vagyon..gányolt nemkell azt énis tudok csinálni magamnak . Szintén NAGYON YAMAHA párti vagyok Na jó 1 KX500 ba benne lennék(de a WR500az igazi királyság )4 T -t csak ujba vennék az nálam 10évig jó lenne...
csak volt rgv 400 bam de csak váz meg blokk de az járóképes volt!
80 ezerért vettem de 200000 meg eladtam 3 hét mulva !
nem volt papirja meg számok se voltak benne!
Néha bánom néha nem mert azért a két ütem az mégis csak Yamaha
meg nem vagyok oda a szuzikért!
de ha rd 500 lett volna akkor inkább koplaltam volna vizen meg kenyéren de akorse adtam volna el!
Most csusztam el egy P21et mert a gazdája vérszemet kapott és egy merő rozsdakupacért adtam volna neki 80 at de öneki mondták a kpcsmába hogy 300 at ér a gép na persze de nem az meg papirja se volt annak se!

Most veszek lehet egy RD 350 et és át lessz alakítva de elég brutálisra!
mert a 2t soha nem elég
Solymáron van 1..(ha jól emléxem )
Szia.ÁÁ nem ritka és akinek van azsem teszi pénzé Csak nem RG500ad van?
meg valakinek van egy rg 500 as a is asszem,hát igen kell hozzá fanatizmus,de jó dolog:)meg az egyik srácnál látta honda ns 400 ast asszem az mitogerinél van de lehet hogy ez nem ugyan az a gép anno még itt is árulták veszprémben
Szia chevy!
ÉS eladót nem tudsz? adnák ért TZR 250 3xv t meg ráfizetnék akár!
Rendszám legyen
ha van jellezzetek
köszi
Na abbol kb 4db(tudtommal ) van itthon 3szétfaragva,1napi használatban..
Hát igen az ijen motorokhoz fanatikusnak kell lennie az embernek!
Ha tehetném RD 500 at vennék és modernizálnám DE sajna a námeteknél is 3000 4000 euro
de egyszer ugyis leszz nekem ollyanom az biztos!
Volt 1KT-m japánbol behozott alkatrész motor( vettem a TDR-hez)+volt 3MA na az levolt harcolva rendesen.Barátomnak is van 1 alkatrész 1KT szintén nagyon leharcolva(szintén TDRhez kellet alkatrésznek.)Másik barátom a sirbol támasztott fel egy 1KT set.A szépek ireállisan drágák(ha 1álltalán meghirdetik..+kicsi az a kör aki ilyet és ennyiért vesz)A maradékot el/le pályázzák.A powertengelyhez a szimeringet csapágyboltban tudsz venni!