Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szegény imre most befürdött az okoskodásával, hát ennyit ért hozzá, semmit ne higgyetek el neki, egy mindenbe belepofázó okoskodó gyökér geci.
Bocs hogy beleszólok,de az 50es hengerhez való,neki meg 70es van. http://motoroswebaruhaz.hu/spd... Neked valami olyasmi kellene ami felül van!
Köszi megrendelem és majd kicsere... apropó neked hol van a kiegyenlitő tartályod? Ezt azért kérdezem mert ma beszélgetem eg autó szerelővel és azt mondta,hogy a kiegyenlítőnek elméletileg a hűtő viz szin felett kellene lennie. Nekem meg a konzolok ujra vannak hegesztve (a régi tulaj ) és lehet,hogy nem az eredeti hejére rakta vissza..
http://motoroswebaruhaz.hu/spd... de ebből neked csak az a piros csillag alaku 4 "lyukas' kell...
Hol találok tőmítést hozzá?
A motor meg nálam kötne ki, mert már szét is hullott néhány mókulás rajta..
Sajna nncs rá időm...
Szegény gazdi.
Új Dellorto PHBG 19 BS karbi eladó, 18000Ft-ért.
06306051630
Hello Mindenkinek!
Valaki megtudná mondani hogy milyen szimering kell a tzr50-em (2005)első tellójába?
Akinek 5Km után tulforr a vize a visszajelzö szerint az hengerfej tömitést cseréljen az a problémája mert átégett valahol,
Roli atya ég legokosabb embernek aki ugy fenyegetözik mint egy 5 éves coffos fiu azt meg hagya abba mert senki se kiváncsi rá...
Sziasztok fiúk hát a probléma nem oldódott meg a hűtő víz cserével sem ugyan úgy forr a vizem ráadásul még az irány jelzőm is be krepált nem csinál semmit.Na ilyenkor mi van?
*70-es*
Nekem is tökéletes a hűtőm pedig ugyanúgy 71-es hengerem van és ritkán használom 100 km-es táv és 100 km/h alatt a motort :D nekem inkább a kuplung szokta beadni a kulcsot évente egyszer...
Sziasztok!

Nekem egy 97'es TZR-em van és jólenne ha tudnátok segíteni. Tegnap folyamán valahogy sikerült ledobatnom a hátsó láncfogaskerékről a láncot az oké visszaraktam minden rendben de a motor valamiért nem indul semmi szikrát nem kap valami tipp? ja és világítás indexek működnek önindító nem se a visszajelzők pipába meg semmi áram előre is köszi mindenkinek!
Sziasztok!

Segítséget, információt szeretnék kérni tőletek, tzr-ben tapasztaltabb motoros társaimtól, hogy mi a különbség, változás az adott évjáratok közt ('03, '04, '05, '06, '07, '08, '09, '10, '11)?
Kinéztem egy 2004. 05 havi tzr-t, piros színben, hazsnáltan. Van esetleg ellenvélemény, ha a motor amúgy hibátlan? Érdemes fiatalabb gépet keresnem? Nagyon nem találok részletes műszaki infót a különböző évjáratokról, hogy melyiket lenne érdemes élből keresnem
Azt megtehették volna, hogy egy másik yama kereskedőtől megkérdezik akiknél jó a PC és meg tudják lesni alkatrész kód szerint az árat, yamaha-nál elvileg egy árban van.
Csak, ha máshol szerzed be, azt akkor onnan még olcsóbban kapod. (lehet meglepően olcsóbban.
Pl-: Náluk egy karbi tűszelep 5013 Ft volt annak idején. Máshol ennek töredékében van.
Talán gondolkozz el magadon, hogy a haverodnak miért nem válaszolok kérdéseire te gyökér! ! !
Mert ő szeretne választ kapni, de miattad nem kap, TE FASZFEJ! És még semmi közöd sincs hozzá, de belepofázol mások ügyébe! ! !
Ha nem kapok sehol nagyobb fuvókát akkor, esetleg nagyobb karbiban gondolkozzak?
Van esetleg akinek nem gyári van fenn és meg van vele elégedve? (phbn 17.5 phbg 19?)?
Újabb fekete pont a Harmatinak
Az általam keresett alkatrészt a Yamaha rendszeréből nem tudta megmondani hogy van e. Amúgy elsőre bementem azt mondja gyere vissza később mert lefagyott a rendszer elbóklásztam egy órát majd miután vissza mentem kaptam ezt a semmilyen választ.
Ja amúgy egy szaros alapjárati meg főfuvit kerestem. Szánalom.
Ezen bejegyzésemet nem ócsárolás képp mondom de szerintem is mindenki nyugodtan elkerülheti azt a helyet ha jót akar magának.
Hello! Valaki meg tudná mondani kb. mennyibe kerül egy új gyári yamaha tzr tank, és az ülés mellé a két idom? Vagy mennyiből lehetne őket profin lefestetni? Előre is köszönöm a válaszokat!
Helló! Eladó 1 vadonatúj, Minarelli Am-re való gyári 50ccm hengerfej hőgombával dobozában. Sosem volt motoron, ára 5 000 Ft.
E-mail: somodibence@vipmail.hu
Szia! Hát lassan már 2éve én is 70es hengerrel rohangászok,meg ugye nagyobb karbi meg membrán...stb. Na de a hütőrendszerem teljesen gyári és idáig semmi problémám nem volt vele.Pedig a fordulatszám ritkán van 8ezer alatt. Tegnap elég jó idő volt és 250km-ert letekertünk haverral,kétszer áltunk meg inni.Mára meg lett pici izomlázam. Probáld meg azt hogy lecseréled a folyadékot.Más ötletem nincs most...Mondom nekem 2008óta megvan és még nem volt vele olyan problémám mint neked...Nagyon kellemes az idő,lehet lesz esti gurulás. Meg kéne valami talit is szervezni nem?Megkerülnénk a Balcsit,vagy mit tudom én.
Sziasztok
Eladóvá vált a 2009-es TZR 50-em
Csere egyedül Yamaha Yzf 125-re.
Ha érdekel, Telefonszám: (+36) 20/9162436 E-mail: eduka427@gmail.com
Helló nekem is ez a problémám én már kivettem belőle a termosztátot de az sem volt megoldás .Én már azon filózok,hogy kicserélem a hűtőt nagyobra mert szerintem vékony a hűtő és kevés a hő elvétel. Nem tudom,hogy a többiek hogy tudnak ezzel a hűtő rendszerrel menni de az biztos,hogy nekem nem jó így,hogy megyek 10-15 km-tert 70-80 al, és forr a víz.Utána meg csak lépésben hogy nehogy baj legyen a mocival. Csak még az a bajság,hogy még nem találtam rá megfelelő (méretben kivezetésben alakban) hűtőt. Nem tudom,hogy a 125-ös yamin mekkora a hűtő. Még a gyújtást akarnám még megnézni,hogy jó helyen van-e de nem tudom egyenlő re hogy hova kell álítani pontosan mennyi legyen az elő gyújtás. Ha valaki tudja legyen szíves írja már ki .
Üdv.!

Azt szeretném megtudni, hogy az mitől van, hogy a TZR-em (2008), nyáron, ha normális tempóval, 7ezer körüli fordulatszámon megyek vele kb. egy 10 perc után már felmelegszik, és kigyullad a hőfokjelző led... valami gond lehet a hűtésével, vagy vmi "homemade" módszerrel lehet ezt a problémát orvosolni? Mert így egy 20km-es táv is kihívás :// Előre is köszönöm!
Helló! Azt szeretném kérdezni, hogy 2007-es Tzrből az első dobból a "katalizátort" hogy kii tudjam venni pontosan hol kell elvágni a kipufogót? Előre is köszi!