Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt tudom,de a 90-100at vinnie kéne,alapból 50es hengerrel is,nem?
Szia!Ha csak a hengert cseréled akkor nyomatékosabb lesz.Attól hogy nagyobb hengert raksz rá nem lesz gyorsabb.Cserélned kell az első lánckereket is nagyobbra.
,,Emzoli" köszi h írtál,jah és kösz mindenki..nem nagyon néztem meg h mit írtatok....
Tudom :)) de a tzrem ből gyári cuccokból+70henger ki lehet hozni a 100at,vagy 95öt?
Pillanatig ne zavarjon, hogy gyári állapotról bezséltünk, én is csak háromszor írtma le...
És a folytás kivételével,a karbi hangolásával a tzr-em gondolom többet fog menni mint 80 :DD 70es henger van benne :DD
Sziasztok! Milyen olajakat érdemes cserélni egy idő után? Hatómű olajból mennyi kell bele?
ezeket a blokkokat nem nag strapával tizenloerőre ki lehet nyitni,de ez enyéhn szólva nem a gyári állapot...
Itt meg az szok mondva lenni, hogy a gyári megy vagy száz+akármennyit a 120 kilós felépítménnyel meg a (már kicsit kinyitott) 6 loerővel ami enyhén szólva vicces állítás.

A szalonból úgy hozod ki, hogy 2,5 vagy menyni loerő, egy félhalott simson is kikerüli ebben az állapotban.
Ha minden fojtást eltávolítasz, de még ne került rá msik cdi, másik kipu, másik karbi, akkor nagyjából 6 loerő....
ÁÁÁÁÁ:)

De igazad van, nagy külömpség D:)
köszi :DD amúgy ez folytás nélküli adat? mert ha ezekbe nagyon sok a folytás :DD
Hello szerintem meg annyit is mennek nekem is 105 mutatott és csak 2-3 kilómétert csalt (egy másik motorral mértük SV-1000-es volt).Lehet,hogy a GPS pontosabb de két motor között és két GPS között is van külömbség.Azért 10-15 km/ó nem kéne csalnia a tzr-nek .Gondolj pl. a kocsikra (ahány fajta annyit mér?)ÁÁÁÁ szerintem az nem lehet.
Vagy lövesbe egy rendőrségi radarral az tuti pontos.
Kb ez a realitás .
(szövegben megy minima százat mennek:)
80-84Km/h pontosan be állított bicó órával ami GPS-el is le lett ellenőrizve....a saját gyári óráján ez 92-95...:)
Sziasztok.Mennyi is lenne pontosan a Yamaha TzR 50 végsebessége,úgy hogy minden gyári rajta,de a folytások kilettek véve belőle!Mennyi lenne így a vége?
Castrol Power Racing 2T
Hol lehet venni(milyen kutakon, boltokban)?
Mivel tömitetted el a memardt lyukat? :DD
Azon van igen, de 50-70 cm3 re való. 18mm belső átmérős.
Ez a dob jó 50-es Tzr-re is? Mennyit dob a teljesitményen? Mélyebb lessz a hangja? Ez 125-ös Rs-en van nem?
Eladó Giannelli végdob, 3 csavaros!

ár: 15000 Ft

atta916@freemail
06 30 938 5629
szerintetek yamaha tzr vagy derbi gpr abból is a régi vagy az új?
Helló hát én úgy oldottam meg ,hogy egy másik kiegyenlítő tartályt tettem fel a hűtő szint fölé ( majd ha leszedem a burkolatot teszek fel képet) :Egyenlőre jó de igaz amikor próbáltam akkor nem volt olyan orbitális nagy meleg.De idáig nem jelzett be De próbáld meg ki légteleníteni a rendszert én is úgy csináltam,hogy motor beindítva hűtő feltöltve (egyenlőre csak a hűtő) a hűtő sapkán van egy kicsi szelep na annak a füleit egy kicsit meg lazítottam,hogy könnyeben nyisson. Na szóval jár a motor a hűtő tele a kiegyenlítő tartály megemel (valamivel hűtő szint fölé) és most megy a hűtő folyadék a kiegyenlítő tartályba. Valahogy így csináltam de én egy másik tartályt raktam fel hűtő szint fölé elég 1-2-cm. Egyenlőre nem cseréltem a hengerfej tömítést de ha ez sem válik be akkor nem variálok jön a csere hűtő(nagyobbra) és új hengerfej tömítés .Majd értesíts,hogy hogyan sikerült a művelet .
Van valakinek esetleg eladó olaj pumpája, vagy nem tudja hol lehetne venni?
Én úgy oldottam meg hogy a mágnesre fúrtam két jukat a letört elem helyén és raktam bele 2,2.5 csavart elsőre nem volt jó mert rosz helyre fúrtam és nem tartorra el eléggé az agytól, az a lényeg hogy ahogy van a mágnesen a perem a perem közepére kell és egy sülyesztett fejű csavart raksz bele hogy rácsússzon a tengelyre kb. ennyi ha nem volt érthető kérdezz!
Érdeklődnék, hogy neked megoldódott-e a probléma vmilyen módon? Mert nálam még mindig az a helyzet, hogy 10km normál tempóval és forr a hűtővíz... :/