Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haho, aki esetleg doboz vasarlasan tori a fejet, nezze meg az Euromotornal. K 48 N dobozt vettem ma 29e Ft-ert
Oldalidom párban, ha valakinek kellene:
hátha máshol nem akkor itt
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni hol tudnék szerezni olajteknő tömítést?
Hivnálak, de átmenetileg ki van kapcsolva a telszámod a forgalomból. Tidsz adni másikat? Vagy esetleg csörgess meg. 06304578141
Ehh...lemaradtam
nekem van ha kell hivj fel 06304275150
Üdv! Thundercat blokkja, üzemképes, karbisor nélkül, olcsóért nincs valakinek elfekvőben? 4JHs fzr 600r-be kellene
Akkor sem TE,mer ott a Főnökassszony..........
Ellnek nem büdös,éjjel nappal dolgozik(persze nem anyán).............
Milyen papucs itthon én vagyok az ÚR !
(persze ha az asszony elment valahová)
a munka büdös
Kondibérlet?
Vasvilla meg egy kis trágya pakolás,na azzal már keményedne!Az othoni papucs hordással csak puhányodik..........
egy kondibérlet nem ártana neki
csak egy bakancstalpat kell beépíteni a műanyag gipszbe és már meg is van a crosscsizma
Ne spórolj vele,mert utána szpni fogsz miatta.
Te neked nem szabad sem motorra sem bicajra ülnöd,de még menned sem szabad mert papírcsontú vagy bakker..........
Igen már mondták mások is hogy ezen nem szabad spórolni meg különben is dolgoznom kell vele egy percre nem állhatok meg mert kibasz a főnök.
Akkor a könnyített szalaggal menj a kezedben oda(gyógyszertárban vedd meg) mer úgy kb 20dkg-ot cipelsz majd,ellenben kb 10kg-ot....
Ezért nem is hívtalak igazad lett
Remélem kedden már megkapom a járót aztán jöhet a mehet.
Ne bazzzzzzzzzzzz,gipszet adtak?
Látod fogott otthon anya átka.....
Betonbol kellet volna ram a gipsz azt be a dunàba es viszlàt gond.
jól hangzik.. addig is jobbulást.
Fekvő jövő heten lesz jàró.
Úgy hívod fel magadra a figyelmet hogy egy fagyi tölcsérbe dugod a lábad? Megkomolyodhatnál már végre... :D
Járó vagy fekvő a kicsike?
azon nevetek amit ír ez a nagycsávó.... a fogalmazása hogy is mondjam.... ... ugyhogy bocsi
5-6 alkalom után olyan kemény lennél mint a vídia