Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja Szolnoki vagyok.
én benne vagyok :D csak lenne már kész
Had kérdezzem már meg hogy szolnoki vagy? :D:D
Na akkor emberek, akik akarnak majd egy R125 találkozót összehozni (úgy, mint amilyet mi csináltunk anno), szóljatok. Vagyunk még páran az "öregek" közül :DD
Hello!
Igen van, valószinüleg engem látatok, hiszen nekem van egy kék r125-ösöm aminek az oldalán nincsen matricázva. :DD Remélem majd valamikor találkozunk a nyár folyamán. :D
köszii :D
Hello

Matricázva
sziasztok az lenne a kérdésem hogy ezek az r125ösk gyárilag a minták festve vannak vagy matricázva?
hello :D
énis azt láttam :D és 1.nek azt hittem az én motoromxD mert enyém is matricázás alatt van :D és kitudja ki kezébe vanxDD:D 1 szőke hajú csaj am azt hiszem:D
Szia!
Én csak látásból ismerek egy r125-ös csajt, mivel én nem régen tettem le a jogsit az A1-re. Egyszer látam én is a városba. :) Nem tom te milyet látál de én egy kék r125-öst amin nem volt matrica, habár lehet h átutazóba volt Szolnokon
Hali:D

Szolnokon vagy a környékén kinek van 1 kék r125 je?:D (csaj) :D
1000kolómétert*
hmmm:S sajnállak télleg nemlennék a helyedben:S de azt azért a yamaha melletszolva megjegyezném hogy azért ök lenyomnak egy évben x motort nahmost hiába aza tüzetes elenörzés meg miegymás azért egy egy ilyen sajnos kimegy ezel nemtudnak micsinálni benne van a pakliban sajnos. és egyébként azsem mind1 hogy hogy használtad azt a motort. az enyém nemrégóta van nálam talán 10 kmet ha mentem vele de 30e km van benne ora szerint és az ég világon semmi baja nincs neki pedig elvileg az elözö tulaj nem kimélte de mondjuk mellé rendesen is volt szervizelve. én elégedett vagyok a yamahával. és együtt érzek veled sajnálom a motorodat és téged is:S egyébként ha más baja nincs szerntem megérné megjavittatni bár tuti nem lessz olcsó.
sziasztok!
valakinek volt-e már olyan gondja az r-125-össel hogy kolompol benne valami és nincs benne kompresszió?
2008-ban vettem vadi új onnan van benne 13000km kb!
Mert ugyebár 2 év garancia van rá és emiatt szeretnék érdeklődni hogy a YAMAHA ennyire meri csak válalni utánna a garanciát hogy van benne 13000km és ennyi meghal! nemtudja valaki esetleg pontosan ,hogy hol gyártják ezeket a motorokat mert szeretnék küldeni 1 szép levelet nekik,hogy más ne járjon így vele és basszák meg a motorjukat!szakszervizben volt szervizelve ráadásul!
Előre is köszönöm!
Balesetmentes utakat,ha én már nem mehetek vele mert szar!
sziasztok!
hali! nem tudja véletlen valaki az r 125 gyári láncszet adatait? kiskerék, nagykerék + lánc h mien kell rá? vag fogszám, fejkör lábkör, stb? ha valaki megmondaná hálás lennék köszi!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_250_ninja-479903
4
Sziasztok!

Azt szeretném kérni tőletek h az első teleszkóp szimering pontos méretét le tudnátok nekem írni?:)
köszönöm előre is
ja és még a gyorsulás is szarabb lesz...
igen ,nem ócsárolni akartma csak viszonyítási alapnak a 2 ütemű társait vettem....amelyek tuningolási szempontból azért előnyösebbek....bár tény hogy semmi másban nem verik a Yamahát
semmi értelme hidd el.nem fogja leforogni a 6.-at.gyári áttétellel is küzdeni kell a kb.135km/h-ért.a végsebességed 100% hogy nem fog nőni.sőt...
Hát én jövö héten megyek haza utrol és megcsinaltatom a nagyobb fogaskereket,azt szolok hogy mi lett az eredmeny!
miért lenne "édeskevés"?
én voltam nyáron vele Balatonon (Martfű - Balatonboglár/270km/) és nem volt kevés :D vagyis néha azért tényleg jól jönne még pluszban 1kis sebesség de 100-110 el is eljuthatsz oda ahova akarsz :D meg itt Martfűn megtankoltam és Siófokon még félig volt a tank :D
igen, ez a bajom nekem is hogy szép motor külsőre meg a hangja is gyönyörű plusz Yamaha párti vagyok....csakhát ez a 15 lóeró a városba megfelel de hosszabb távra édeskevés.....és mivel négyütemű ezért a tuningolás lehetősége igen csak szűkre szabott....max egy kipuff csere meg áttétel.
bocs,igazad van akkor is a végsebbeseg nagyobb lesz!csak fene tudja hogy van e anyi ereje hogy menyen legalabb 150et