Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem még nem volt alkalmam mennyiségre kitapasztalni, de minimálisan biztos hogy eszi nekem is
Én idén Castrolt használtam, de a Motul olajokat jobban ajánlják. Szerintem jövőre áttérek. Amúgy, kinek mennyire csipegeti az olajat a motorja?
Nincs vele baj. Kapott az enyém is az élettől és meg se nyikkant. Na jó olajat azért kellett cserélni!
Egyre jobban kezdem megszeretni : )
Szóval az lesz !
Fruzsi vegyél egyet! Majd kiderül!
Én szerettem
Azthittem az előző hozzászólásom után már nem ír soha többet senki...
Az Autocentrumra gondolsz? Ahol az Opel van, meg a Kia?
Na nézzenek oda! Clam mester... :D Olyan még velem se volt, hogy nem fértem el. Pesten elég szélesek a járdák... :DD
Karina : ) ?
Őt nem ismerem :D..
Persze, ideális... Na, amúgy tényleg jó kis gép, bár nekem nem volt még hozzá szerencsém, de hiszek a mesternek Viszont kisCBR-em volt, szerettem. Igaz, hogy nem valami testes szegényke, de így legalább mindenhol elfértem vele.
Csak azt tudom elmondani, amit kedves Zé kollega mondott. Könnyen kezelhető (gumicsere orvosolja a kormányrángatást), fürge, megbízható, alacsony fenntartási és szervizelési költségekkel. 156 centihez lehet, hogy nem ér le a lábad, de lejjebb lehet engedni a hátsó felfüggesztést, azt hiszem Karinának is le van picit "ültetve". Nekem 40 ezer kilométer van benne, szóval, hibátlan. Amire figyelni kell, az az olajcsere, és olajellenőrzés. Olajcserét én 3 ezrenként szoktam megejteni. Meg nekem eszi is egy picit az olajat (2-3 deci/1000 km). Bódis rendszerrel pedig k.rvajó hangja van! Szóval, kezdő motornak ideális! :)
Remélem, hogy nem olyan nagy motor és leér a lábam róla :D
Értem. :)
Békéscsabai vagyok, itt van egy Honda szalon csak azt nemtudom, hogy mocik is vannak-e.. Mert nem egy nagy szalon az biztos :).. Majd valamelyik nap elmegyek és megnézem őket.. :)
én az elsőt próbáltam, de lényegében az újra is igaz minden amit mondtam:)Csak pofásabb.
Igazából a kinézet csak egy kicsit érdekel. Mert én az élményért akarok motorozni, azért az érzésért :)
Persze énse egy lepukkant motort szeretnék :D De gondolom érted, hogy mire gondolok.. Most megnéztem és te meik cbr125-re gondoltál? :) Mármint évjáratra gondolok.. Mert az újabbak nekem kicsit jobban tetszenek : D
majd szaladj el egy Honda szalonba és nézd meg a ciberét:) Vagy esetleg érdemes megfontolni a naked bike-okat is...cg125/cbf250/cbf500 ezeket vezettem a jogsi letétel alatt...és én hülye képes voltam sport, majd túra-sport motort venni:) Nem kellett volna,nekem az sokkal jobban tetszett...csak a kinézet.Na mindegy,csak azt mondom hogy nem érdemes elzárkóznod egy adott kategóriától amíg nem nézted,mert úgy járhatsz mint én:)
Értem.. Köszi a segítséget :)
Még úgyis átgondolom.. Ha eszedbe jut valami majd írd :)
A cibere teljesen jó motor.Nagyon kezes és jó indulatú gép...amit én annyira az Rről nem tudok elmondani:)nekem rázta az elejét,meg elég sok embernek, bár gergő azt mondja a gumicsere ezt orvosolta .

Szerintem a cibere neked jobb vétel lenne,főként a mérete miatt.

Az R szebb...ez kétségtelen...de hiába szép,ha "túl nagy" csak szenvedni fogsz vele.
Elég kis nővésű vagyok, 156 cm körül :/ :)
A cbr125-ös technikailag van annyira jó mint a yamaha yzf r125-ös? Vagy jobb? :)
Róluk tudsz jó vagy rossz tapasztalatokat?
Attól függ mekkora vagy.A magasságodból ítélve, neked egy cibere125 jobban feküdne.
Zakar-Karsai-Harmati "szentháromságot" bátran ajánlom:)
vedd meg az enyém:) Alig használt és 1 éve csak áll

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf-r_125-483462
9
Sziasztok ! :)
Olvasgattam régebbi hozzászólásokat is, és elég eltérő a vélemény.. Megtetszett ez a tipus, és elgondolkodtam rajta, hogy biztos jó lenne ?!
Nektek mi a véleményetek ? :) ( tulajdonosokra gondolok )
nincs mit,
így remélem kicsit fel is élénkül a topic
amikor megvettem augusztus végén akk. (elvileg) castrol volt benne,
de nekem megvártak vele 6000km-t így miután haza hoztam gyorsban lecseréltem egy Mol-os-ra (vasárnap volt, aznap úgy voltam, mind1 csak friss legyen benne)
azóta megtettem vele 600km-t, de tavasszal (úgyis gyertya+légszűrő csere, az a liter olaj + olajszűrő már mind1)vissza térek castrol-ra vagy talán szétkérdezősködök, repsol iránt...