Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell bocsánatot kérned ezekért.
De nem kell köcsögnek, bunkónak és mindennek elmondani azt, aki ezekre felhívja a figyelmed. A reakciódért járna inkább bocsánat kérés, de hagyjuk....
Olvass sokat, de ne újságot! Valamint tényleg segít a helyesírásellenőrző is.
na igen bocs akkor ezekért.
Hát akkor neked még a számítógéped is furcsa....
Érdekesnek találnám, hogy ha a következő szavakat nem húzná alá:
"tugyuk, vázszámót, útána, huzza"

Ezeket írtad.
Sziasztok.
Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy szeretném az "50"esként futó 125-ös nsr-em rendszámossá tenni, a donor meg is van hozzá (forgalomból ideiglenesen kivont magyar okmányokkal rendelkező VÁZ!). Sokan azt mondják, hogy nem lehet összehozni az én blokkommal a papíros vázat, mert nem tudom igazolni a blokk származását csak maximum 50es adásvételivel ami ez esetben nem elegendő, esetleg valami kiskaput találhatok?! Válaszotokat előre is köszönöm . D.
Értem. Én is próbálók.
Ezen az oldalon nagyobbrész iskolákat végzett egyének beszélgetnek. Ezért ha valaki ránézésre is csak kettő-azaz 2 osztályt végzett, azzal nem szoktunk szívesen beszélgetni. Mi megtiszteljük azzal, hogy úgy-ahogy megpróbálunk helyesen írni. Ezért ezt általában el is várjuk. És nem áll felül, ha kilóg a lóláb!
Ebben a 2 mondatban van első ránézésre 5 helyesírási hiba. Bár ez erősen off.
Még az elején mondtad hogy szégyen meg ehhez hasonlók!
Nekem nem igazán volt olyan hogy pirossal alá húzza mivel figyelek a helyes írásra!
Miért gondolod, hogy nekem bajom van veled? Nem szóltál egy rossz szót sem? Én kezdtem?
Tudod te mit beszélsz?
Te botrányosan helytelenül írtál, szóval ha úgy nézzük te kezdted.
Ha ezt neked valaki megemlíti, az nem kötekedés. A kötekedés az, amikor odaáll elég és meglök.
Szóval az a gond ezzel, hogy az interneten általában azaz mindig írásban történik a kommunikáció. Tehát ebben az esetben az embernek az írása tükrözi magát az embert. Ha érted.....
Alapvető dolog, hogy helyesen kommunikálnak az emberek és itt nem szleng vagy a diszgráfiai elemekről van szó, hanem alap szavak helytelen írásáról. Ez nagyfokú műveletlenség azaz butaság.
Ráadásul segítségül ott van az integrált helyesírás ellenőrző ami aláhúzza a hibás szavakat. Természetesen a hiba miatt, nem pedig színesíteni akarja őket. Tehát ezt felismerni is illene és javítani. Ez sem megy.
És az a hibás, aki erről beszél neked.
Egyébkén nem értem mi bajod van velem én nem szóltam hozzád semmi rossz szót te kezdted el!
Én nem írok helyesen? kár ebbe belekötni szerintem.
Igen ki is jártam!
Érdekes?
Akit zavar az egyszerű szavak helytelen írása és ezt szóvá teszi az érdekes? Nem a kérdés a hiba hanem az, hogy 18 éves korodban ilyen súlyos hibákkal írsz. Elvileg eddig már pár iskolát ki kellett járnod.....
Hiába a "ujjlefordítós" szmájli, azt még tiszteletlenség is. Talán nem vagyunk egy korosztály.
Érdekes ember lehetsz!
Ha valami kérdés van nem kell egyből húú szégyen vagy ... de mind1 részemről ennyi!
Éjjel fél kettőkor álmomból felzavarva háttal állva megmondom, hogy 50-es 125-ös , vagy 250-es-e a szerkezet.
Dehogynem, most ismerted be!
Azzal, hogy így reagálsz olyan dologra, ami nyilvánvaló és igaz..... még ha rád nézve szégyen is 18 éves korodban.
De legalább nem vagyok egy bunkó köcsög!
Felőlem... :D
De attòl te még buta maradsz.
Leszarom mit gondolsz -.-
ebben igazad van
van 2t is meg 4T be is amúgy
mivál már mára mondtam de mind1 elég tompa vagy
Én ne érteném?
Csak visszaírtam azokat a súlyos helyesírási hibával írt egyszerű szavakat, amiket te írtál. Szégyen.

pedig észre lehet venni a hangjábol és a teljesitményéből feltéve ha nincs szélyelkopva a 2t
Egyébként lehet hogy én nem értem amit ír. De mindegy is, mert ha valakit nagyon meg akarnak fogni a rendőrök, akkor csak idő kérdése.
Úgy tudom hogy van belőle 4T is, csak az Úriember összevissza beszél. Egyszer 2 T, egyszer 4T......
skipper nem csak 2t be van?
nekem is amugy gyárilag a sr 125,150 -be piagio skipper blokk van 2t!