Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

EBS blokk főtengely szimering ügyben kérnék tanácsot. A blokkot nagyjából 90km-rel ezelőtt építettem újjá, és a gyújtás oldali szimering máris ereszt. Előző nap mentem a géppel, és minden jó volt, másnap indítás után már alig volt alapjárat, innen tűnt fel.
Új top racing főtengely, új csapágyak, és most újdonságként hirdetett polini teflonos vitonos szimering került bele. A szimeringre és a főtengelyre kentem 2T olajat összerakáskor, és nem toltam rá a főtengely csapágyra, a házzal került szintbe.
Ezek alapján úgy gondolom nem én bénáztam el a dolgot. Ami feltűnt összerakáskor, hogy sokkal könnyebben forog a főtengely, mint az eredeti szimeringekkel, és annak ellenére, hogy direkt Derbi EBS blokkba való, nem dupla rugós, mint a gyári Reycon. Kifelé csak porvédő ajka van.
Tudnátok javasolni gyártót, vagy boltot, ahol lehet kapni a gyárival megegyező dupla rugós szimeringet? Illetve ha van valami más jól bevált szimering azt is szívesen meghallgatom.

Erről a szimeringről van szó. Ilyen árért nem erre számítottam.
Jó napot.
Derbi Gpr 50 (2010) hez.
Keresek pár dolgot .
Kormányt , villát kompletten .
Akinek van kérem jelezze mihamarabb ,ha lehet árral,képpel együtt.
A segítséget előre is köszönöm mindenkinek :)
hello a segítségeteket szeretném kérni abban hogy vettem egy derbi senda r első forditott teleszkópot de e rugóstag magátol szétjött alul mind a 2 szárban nem volt csavar hogy ne jöjjön szét hogyan lehetne orvosolni ?
Sziasztok! Keresek 18 /21es szettet tengelyekkel , lánckerékkel,féktárcsákkal a Derbi 50 Sm supermotom alá!
Ugyanitt eladó 100% os 130/70/17 es méretekkel egy utcai enduro gumi!
Sajnos nem hozzávaló....
semivel sem lett roszab igy. amugy meg nem fért volna el a blokk.
én nem vágtam volna szét a vázat...
Halli elado lesz èpitet motorom! Derbi váz ès honda ns1 gyárilag 80 as gyorsasági blok!
A motor rendesen össze lett rakva nem kontár!
Nagyon jol gyorsul ès 100km/h utazo sebesège van! Idomok fènyezès alat de pontosan olyan lessz mint amiba kèpn van! Motorikusan kifogástalan a gèp! Elöl hátul uj jt lánckerekek iletve jt lánc van rajta. Találtam egy másik motortbezèrt meg válnák töle. 160000ft azbára amiböl picit engedek! Ez nem fog szèt hullni a sok tuning miat! Blok gyári de ugy ahogy van meg veri akármeik tuning gèpet!
http://www.jofogas.hu/pest/Derbi_GPR_50_alkatreszek_26861591.htm?ma=1
sziasztok
Cpi sm 50 es blokot keresek aki ek van irjon :)
Az én lánckerék típusom jtf 1128 .Derítsd ki a tiedre milyen típus kell , itt a link : http://www.jtsprockets.com/cat...
Első ránézésre az oldal szerint sajna nem jó mivel 10 év van a két gép közt.
98-as Sendához jó lehet?
Levittem ma a legnagyobb viharban a szerelőhöz 50km-re és hétvégén szétkapják, így kiderül milyen láncszett és lánckerék dukál hozzá.
Dellorto PHVA 17,5 van a Derbi blokkon. Remélem minden okés lesz és nem lesznek nagy be nem tervezett dolgok!

Kiegészítésként annyi hogy Martonvásárnál faszául elhagytam a váltókart tartó(rudazattal összekötő) csavart, de hála Istennek Apukám kocsijában volt megfelelő méretű csavar és anyák. 5 perc alatt megoldódott, de jól szarrááztam...

Szorítsatok hogy a paripa minél előbb formába jöjjön emberi áron!
én főtengely szimeringre tippelnék, gyertya milyen van benne?
a karbi szerintem phva 14es vagy 17.5ös
ha 2006-utáni a motor akkor rendelhetsz komplett RS-re való szettet mert mind a kettőt D50BO blokkal szerelték, az sem baj ha a gpr blokkja a régebbi fajta mert a lánckerék akkor is jó rá.
De ha ez még a régebbi minarelli blokkos RS és úgy lett belevágva a blokk akkor külön kell rendelni mert azok már nem passzolnak.
Derbi GPR 50 blokk van Aprilia RS 50 vázban.

Szerintetek milyen lánckerék és lánc való hozzá? A linkben látható Dellorto karburátor részletet felismeri valaki? Láncról és lánckerékről is vannak képek.
Képek
Miért csinálhatja a Senda hogyha már meleg , motoroztam vele egy faszát de ha leállítom nem indul be az istenért sem csak tolásra ?Ott tartok hogy kínos használni mert teljesen égő hogy egy olyan motort amit viszonylag még a csajok is megnéznek tologatni kell , nincs kellemetlenebb érzés sisakban beöltözve a melegben tologatni a benzinkúton ,...
igen megvan.
megvan még a lánckerék?
hali kukodaattila ilyen a kuplungkar
Sziasztok! Nem itt keresett valaki 1997-es Derbi GPR-hez hátsó idom alatti sárvédőt?
hali derbi supermoto szettek 2000-2009-ig tárcsák nélkül 28000ft 06304906559
hali,van cpi blokk,kompletten 35000ft 06304906559
valaki bont Cpi sm 50 et komplett blokot keresek
hello megvan meg a bokk