Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szürke csatim nincs! oké levágom és teszek rá csúszosarut..a 6-7kép megoldódott a világitotekercsre megy a dupla sarus.a két sima sarus meg a duda. a 8-9-10 pedig elképzelhető hogy a ventillátoré lenne /ha lenne rajta ventillátor/ az elsőlámpa színei lennének még érdekessek,meg hogy honnan jönnek ki a kábelkötegből? a benzin,olaj visszajelzőket megtaláltam.az a baj..hogy nincsenek lógo csatlakozok:) minden tőböl levágva féklámpa kapcsolok.olajtartály.benzintank visszajelzők..kormánykapcsolo kábelek stb...mindent újra kellet vennem rá.kicsit öszvér lessz..digi km óra helyett mechanikus lessz! az óra már megvan.a kihajtás is érkezik lassan,a tengelyből kell leköszörülnöm.a kerékagyat megfúrnom a kihajtásnak.spirált kell még vennem
Szerintem neked van igazad.
Annak a hőgombának úgy kéne kinéznie, mint a képen amit beraktam, és arra passzol rá az a csati. Ha kell, vágd le róla a fekete csatit, és simán forraszd rá a hőgombára.
A szürke csatinak majd holnap utánanézek az én derbimen.
Szevasztok! Ismerősömmel azon veszekszünk hogy milyen blokk van a Derbikben ő azt mondja hogy 2006- tól 2011-ig Am6 volt bennük én pedig azt mondom hogy Derbibe nem volt Am6 csak ABS és D50b0 blokk volt bennük,
Kinek van igaza?
Előre is köszi a válaszokat.
a CDI rendben van oda már nem fér kábel,a fekete csatlakozo meg formailag sem passzol a höfokmérőhöz.az elsőlámpánál milyen színű kábelek vannak?
Eladó hűtő ventilátor.
Tesztelt, jó teljesítményű hűtő ventilátor. Gyárilag Derbi, Gilera, de bármire felszerelhető.
Méretei: magasság 160mm
szélesség 150mm
vastagság, mélység 90mm
Személyesen Vámospércs, illetve Debrecen. Posta OK
telefon: 06/30-600 1753 , email:kispeter10@indamail.hu
Az fehér szerintem a CDI-hez megy, ott keress egy ehhez passzoló logó csatlakozót.
A fekete nagy arab pedig a hengerfejben lévő hőgombára megy rá.
ezt nem tudom..fekete aránylag nagy darab müanyag drót leszorítóval
erre csak tippelni merek..esetleg a kürt és a vízhőfok csatlakozás?
Az a szürke kétágú csatlakozó nálam is csak ott lóg, szerintem semmi szerepe sincs.
elképzelhető a piros fekete ..mert nagyon előre megy..a harmadiknál a világitásra gondolok,vagyis a blokkbol kijövö csatira
1. Csak az a 2 vezeték csatlakozik az aksira, piros a +, a zöldsárga a -
2. Én se tudom hogy mi az a csatlakozó, de nekem semmi sincs rákötve és minden működik.
3. A a piros és fekete csatlakozó véletlen nem a ventillátor kábele?
ezek lemaradtak.ők hová csatlakoznak?hírtelen ennyi!:) de lessz még.
segítségetek megköszönöm!
harmadkőrben..
másodkörben..ez micsoda? és mit kössek rá
első körben azt szeretném kérdezni,hogy mi csatlakozik még az aksira? nálam két vezeték látható
Hello!

Gyors kérdés, gyári 50-es hengeren 12-es karbiba mekkora lenne a legeffektívebb főfúvóka méret?
Sziasztok! Tudja valaki milyen átmérőjű a benzincsap azon része ami becsúszik a tankba alulról? Derbi senda xtreme R 2008
Ezt a vákumos nyavaját nyugdíjazom.
Sziasztok !
Eladó a képen látható önindító EBS blokkhoz. Tesztelt, működő önindító, felfogató bilincsével, pozitív kábellel együtt. Vámospércsen, Debrecenben személyesen, Posta OK.
ÁR: 5000FT
Telefonszám:06/30-600 1753, email: kispeter10@indamail.hu
Nincs mit, sok sikert hozzá!
Köszönöm elég komolynak tűnik az olvasmány!
oké,köszönöm! naonos@vipmail.hu
Szerintem nem sokban tér el a két kábelköteg, mert nem sokat variáltak rajta.
De ha kell service manual, akkor írj mail címet és átküldök párat amik vannak.
Köszönöm a segítséget,de a kábel és a motor közt van kb12év eltérés:) sajnos a motorrol minden elektromos csatit töböl levágott az elöző tulaj,(ez divat külföldön ha Crossozni viszik a gépet)
Hali!
Szerintem olcsóbban és jobban jössz ki, ha veszel egy gyári bontott kábelköteget 2-3 ezerért. Van amikor még néhány sallangot is adnak a köteghez. De ha csak néhány vezetéknek nem tudod a pontos helyét, akkor felteheted itt a kérdést akár képpel is és választ is kapsz rá :D