Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HASZNÁLT ÉS ÚJ DERBI ALKATRÉSZEK. http://goo.gl/djz5Qs
11
ELKELT!!
Sziasztok, valaki tudja esetleg, hogy mi a kompresszió értéke egy ''jó'' állapotban lévő derbi 50 ccm kétütemű motorblokknak?
Közönöm szépen a gyors választ.....
Szia!

Nekem is 98-as Sendám van, gondolom a Tiédben is arany színű Showa fordított teleszkópok vannak. Ennél a verziónál úgy van megoldva, hogy az egyik szár (főleg) a rugózásért felelős, a másik a csillapításért. Tehát csak az egyik szárban van rugó, ez teljesen normális! A másik szárban nincs, viszont olajnak kell lennie, ezért ha teljesen ellenállás nélkül, szabadon csúszkál fel-le, akkor tényleg baj van, mert az olajnak alapvetően lassítania kéne a fel-le mozgást. Ilyen esetben valószínű elfolyt belőle az olaj.
Sziasztok !Segitség kellene régi (98-as Derbi Senda javitásához..A Minap kaptam egy első defektet.Spaniferrel megemeltem az elejét.Kerék ki,defekt megcsinálva!! Amig száradt a folt,unalmamban a motorral szembe leültem egy székre .Kiváncsiságból a lengéscsillapitót felnyomtam,hogy megnézzem mennyire csillapit!! Jobb oldali (szemből nézve) alig akart felmenni ,nehezen tudtam rajta 5-8 centit felnyomni.Bal oldali koppanásig felszaladt!!!!!! Mintha valami nagyon gyenge rugó lenne benne!!!(forditott lengéscsillapitók vannak rajta) Gondolom itt valami gikszer van!!!! Tanácsokat várok,kereket vissza sem raktam ................
Derbiben sosem volt Minarelli blokk (AM-5, AM-6 stb.)... A saját gyártású blokkjaikat szerelték bele, amit más motormárkák is átvettek (pl. Aprilia). A Senda régebbi verziójában volt EBS és EBE kódjelű motorblokk, később jött a DB kódos blokk.
Eladó derbi senda 08 gyàri végdob. 3000Ft
20/4300704
Megint itt..! Kipufogó cseréről döntöttem s az lenne a kérdésem tudja-e valaki,h mi az a szűrő(?) (doboz) ami a kipufogó rendszerbe van kötve !? Kipufogó cserénél azt csak vakoljam le ??
Thx !
Üdv Mindenkinek ! Lett egy 2008as Bulletem..!
2700km van benne és sztem még benne van a folytás..! A kipufogóban az merre van,h tudom én azt kivenni ?? Mi az a kis "vakcső" a kipufogó csonkon ?? Köszi előre is a segítséget !!
Hali!
Biztos, hogy a pucolás után mindent visszaraktál? Fúvókák, súbertű? Súbertű a középső rovátkába van visszarakva a lapjába? A lapkát leszorító műanyag lap, a visszatoló rúgót visszaraktad mikor beakasztottad a bovdent?
Az alapjárati csavar jól van, a súber meg amennyire én észleltem nincs fennakadva. A furcsa, hogy sebességben normálisan működik. Tehát ha nagyon muszáj használnom, akkor pl. egy lámpánál meg tudok úgy állni, hogy ne pörögjön fel teljesen, ha egyesben óvatosan engedem a kuplungot. (csak ugyebár az nem tesz neki túl jót)
A karbin az alapjárati csavar nincs teljesen becsavarva? Vagy nincs fennakadva a súber?
Sziasztok egy Derbi rabasam van tegnap vettem ment tökéletesen ma már nem ad szikrát. Szét szedtem megnéztem van benne két tekercs. se egy jeladó se egy megszakító. Mitől ad szikrát?
Sziasztok!
Nem olyan regen vasaroltam egy rabassat. Lenyeg a lenyeg, vegeztem rajta egy karbi-pucolast es amiota osszeraktam, berugas utan egybol felporog, mintha maxon huznam a gazt. A bovden nem az igazi, de eddig is mukodott, nem volt ilyen problema, szoval nem az van beakadva. Otletek, hogy mi okozhatja?
övetkező kérdésem..a képen látható vezetéken van egy külön csatlakozo csúszosarus kábel,az mihez csatlakozik?
illetve az én gyujtáskapcsolómon csak 3 kábel megy a müanyag csatlakozóba.ezen a képen pedig 5 kábel van.
mondjuk amire ráhúzom azon is 5 kábel van. a gyujtáskapcsolóm 2013-as..a vezetékköteg pedig régebbi
Köszönöm az információt!
azt már megsem merem kérdezni hogy esetleg merre érdemes keresni?
Elméletileg cserélhető, mint az elsőé. Leveszed a tetejét, kiveszed a keretet és a gumi cuccot és elméletileg egy belső zégergyűrű fogja.
érdeklődöm hogy cserélhető-e a kis üvegablak a hátsó föfékhengernél..vagy kuka az egész..esetleg valami Olajstapabíro ragasztó van-e amivel belehetne tömíteni az ablak helyét!?
Eladó derbi senda xtreme -R 08 kilóméteróra komlett hajtással. Működik. 3000Ft
20-4300704
http://sracing.hu/futomu___fek...

Pl itt. Én itt szoktam vásárolni
Sziasztok
Hatso fekhez felujito keszletet hol tudok venni?
Uj fekbetet van de elereszti az olajat
Szia Én meg pont fordítva. Ledobom a spirálos órát és digit teszek fel.......