Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát a szabályokat hozó egyedek se mindig tiszták
igaz nem lehet olyan szabályokat hozni ami mindenkire jól ráillik

de gondolom azt te is belátod hogy aki évek óta ingázik egy 20 km útszakaszon (ami a magyar viszonyokhoz képest sokkal jobb állapotú) egy fiatal jó állapotú kocsival 60as tempóval az nem természetes jelenség, ott valami hiba van a vezetővel
pl nekem is van olyan szakasz amin ilyen tempóval megyek éjjel mert 5 alkalomból 3x tuti kisétál egy őz elém és kb mindig ugyanott, igaz az egy olyan szakasz hogy éjjel óránkét 2 autó ha elmegy
Írtam én is, hogy engem is bosszant, zavar..... nem ezzel töltöm az életem, hogy ítélkezek felette és eldöntöm, hogy milyen vétségeket követ el azzal, amit tesz.....mert egyébként semmit, de qurvára zavaró. (Írtam a villamosos büdös példát)
Aki ilyen idegbeteg bíráló, annak meg xanax. Nem éri meg idegeskedni.....
Erről szól az összes eddigi "érvelésed"??!
Na én veled be is fejeztem.
Megint egy értelmezési zsákutcába kanyarodtál....
Neked igen érdekes a "kikövetkeztető programod" olyan dolgokba látsz bele olyan dolgokat, hogy ajajj....... ezt már már jó fantáziának nevezik!
Ez igaz a bátorságra is!
Nem erről van szó, megint melléértelmezel.
Ezzel csak egy műveltségi szintre utaltam.
Tehát akkor én vagyok a hibás ha egy ilyen 60-al haladó egyed után vagyok kénytelen kullogni , esetleg a 28 autó mindegyike, ha nem akar 20-30 km-t totyorogni ,60-al amelyik előzni kénytelen?! Hát ez roppant érdekes!
Jól mondod Dzsínó de sajna akkor is a legtöbbünket zavar a tötymörgő cammogó hottentotta csodabalfasz az úton, és felhúzott bucival idegállapotban kerülgetni nem gyengén veszélyes főleg csordában ugye mert egymás után kerülgetik (!) nem előzik.
Bagoly mondja.....
Lehet én vagyok a hülye, de akkor azok is, akik a szabályokat hozták és bizony akkor a hülyék szabályai alapján vizsgálják az eseteket. Vagyis az az objektív szemlélet.
Te kiemelted a hsz végét, pedig annak van eleje is. Ami pedig arra vonatkozik, amivel te a végét hasonlítottad össze! Grat!
Ez már annak a bizonyos dolognak a keverése, kérem.
Csak tudod van akinek a decikkel együtt nő az okossága!
Mert nem kötelező a megengedett maximum sebességgel haladni!
Mehetne...igen, lehetősége van szabályosan annyival is haladnia. De nem kell feltétlenül! Ennyire nehéz ezt megérteni?
Pár szónak kellene csak a jelentésével tisztába lenni, nem sok ez.

Tetszik érteni?
Mit lehet ezen még magyarázni?

Én értem.
Azt a gumiszabályt egyénként pedig kötelezően használandó és maximálisan megengedett sebességre vonatkozóan alkották meg!
Látom bonyolult ez már.
Nem tetszik az általad ideírt "okosság"??
Hogy van a mondás?
-Ha 10en azt mondják rólad,hogy be vagy rúgva,akkor feküdj le!
Én is tudok ilyeneket írni: Tudni kellene észrevenni miről szól a válasz! Mert akkor esetleg arra válaszolnál és nem valami valahová-t!
Nem illik ám azzal a megjegyzésével illetni azt, aki korábban leírta azt.

Itt megint nem ő lesz az egyszerű, hanem aki nem tud kitalálni másikat!
Mi van a fordított esettel : száz épeszű között egy hülye?! Szerinted ?
Felpörgött ám a topik!

Most azt kéne a "cs sz" (csordaszellem) elé dobni, hogy milyen szabályszegéseket követ és kit mire kényszerít (Ablaktörlés, mosás?) az, aki esőben a másik jármű előtt megy és felfröcsköli a sáros vizet a mögötte haladóra!

Mindezt indokolatlanul, veszélyhelyzetet teremtve (Mert ha nem jó az ablaktörlő/mosója a mögötte jövőnek, akkor nem lát ki és belemegy az árokba...) és ugye milyen szabályokat megszegve teszi?!
Egyszerű vagy mint a faék!
Mert?? Miért nem halad normális sebességgel? Mert ha 60-al megy amikor mehetne az engedélyezett 90-el akkor nem kellene folyamatosan előzéseket előidézni ugye?? És akkor még te nem érted mi az a "látási út és forgalmi viszonyoknak megfelelő vezetés? "
Mondjuk amiket írtál azok után nem csodálom.
Ja, csak a csorda lehet nem jó irányba fut!
Nem arra írtam, hanem másra vonatkozóan ugyanazon a hozzászóláson belül.
Tényleg nehéz eset kezdesz lenni...
Tudni kell észrevenni, hogy mikor van valamire konkrét válasz és mikor szól általánosságban a mondat.
Ez jó!
Atyám! Ez most komoly?

Mi köze ennek ehhez?
A lassabb közlekedés nem a látási út és forgalmi viszonyoknak megfelelő vezetés?
Nem akarlak megsérteni, de finoman szólva eléggé tévúton jársz a dolgok értelmezésében.