Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden megoldás érdekel. Mennyi az annyi?
Heló.

Olyan Polini henger érdekel ami perselyes és új dugó kell bele?
Hellosztok, egy olyan problemam van hogy gatrepedes van az nsr-m hengereben. kell vegyek egy uj hengert, de 110 ezer forint, nem tudtok valahol bontva, vagy utangyartottat, vagy valami tuning hengert, ami olcsobb? 96-01 ig gyartott nsr 125-röl van szo.
Csak így tovább!
Ez szívet melengetően nosztalgikus


Végre egy kis életet hoznak a fórumra a "veteránok" :)))
senkit nem hagyunk az út szélén belelökjük
Hali.Eladő főtengelye vkinek?
Nekem meg sose vót eneserem, oszt?
D:)
CSak reszelgettem párat.
Köszi
Ha engem elviseltek a többiek a gyújtogatós, pszicho agyammal és már NSR nélkül a Kawával, akkor neked itt mindig lesz helyed, és mindig lesz kivel társalogni!
Mi veteránok nem hagyunk hátra embert!
Eddig sem írtam túl sokat,ezután még ennyit se fogok.Remélem megtűr itt a többi "veterán" így Nsr nélkül is .
Többnyire én is csak olvasom, hogy mi van...
Ha van valami veterántól megszólalás, akkor ahhoz hozzáfűzök valamit vagy csak beköszönök, de nincs mit írnom a fiataloknak...
sziasztok ritkán jövök,akkor is csak olvasok...
üdv!Nem tudja valaki hogy kb:mennyibe kerülhet egy komplett csapágyazás nsr-hez?Előre is köszönöm.
Cicalámpáshoz keresek hengert akár dugattyúval. Jó állapotú, nem repedt érdekel csak
Jaja, megjöttek a veteránok...!
Na végre egy kis élet!

Lófaszt! Tudod, hogy megmondanám, hisz ismertek...
De régen láttalak itt téged is! Leskelődsz vagy már nem jársz fel?
...sztem megygujtottad csak nemvallod be
Rendben, köszi! Ha visszaír a srác, akkor megkérdezem tőle, hogy tudtok-e valamikor valahol találkozni. Előre is köszönöm!
Aztán lehet, hogy megoldom máshogyan, de ez tűnik a legbiztonságosabbnak, ha nem terhellek vele. Mindent elintézek, még a postai szelvényt is elküldöm mailen neked. Azt csak ki kell nyomtatni, be a postára és kész. :)
A paprikáid szerintem megmaradnak, mert szélsőséges időjárást nem jósoltak - legalábbis felénk nem. Aztán ha meglesz a vas, akkor képeket feltenni ám ide! :)
Szia!
Akkor most nincs moci?Az enyémet is elviszik amint megkapom az új törzskönyvet! :) Nem találom a régit és már 6 hete intézem a pótlását Okmányiroda .Nekem is ígértek érte fűt-fát csak pénzt nem!Jött egy érdeklődő próbakör és már meg is egyeztünk .Nem ismerem azt a tetoválós mukit de megoldhatjuk.Ha gondolod emailben lebeszélhetjük a dolgot!Szívesen segítek ha tudok!Kawa projekt úgy áll,hogyha az időjárás nem veszi el a paprikámat akkor nyár végén ősz elején veszek egy 600-s zizit