Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fura film volt, nem mondom hogy sz@r, csak hogy fura
a kamerakezelés nem jött be
oké, pudingz1000@freemail.hu tessék!
adj egy email címet, és küldök neked
Köszönöm!Esetleg service manuált nem tudsz hozzá itt a neten hogy hol tudnék letőlteni?
Hali

Denso X27ETR
vagy
NGK JR9C
Sziasztok!Gsxr 750 1988 as modelhez gyújtó gyertyát vennék,milyen típusú gyertya kell bele?
akkor megtekintem
Én birtam.
Elég elvont nem tipikus.
Agogy az a szerencsétlen balfék bukdácsol össze-vissza míg tényleg rájön hogy nagyranőtt sáska lesz belőle.

És a pig launcher telitalálat.
azt nem is láttam még
megéri megnézni?
Remélem lesz.
Csak annak sincs folytatása.
Jah.
Amúgy pl a distric 9 elég eltalált volt.
a winnetou-val kezdődhetett az egész
Jogos! Koszonom a segitseget! Hetfon akkor okmanyirodaba kezdek:)
Ha meg nem jon ossze nem viszik el akkor lesz belole siMZon :)
KB 3000 film van a gonosz kizsákmányoló technikai társadalom kontra természeti népek csatájáról.
Ha a valóság lett volna akkor orbitális pályáról megszórták volna a területet 3-4 tíztonnás vas.nikkel meteorittal és a baktériumokat is kiirtotta volna.
Utána mehet a bányászat orbaszájba.
De nemmm nekiállunk hadakozni lándzsástollas balfaszokkal.
Csak utánatudnak nézni, hogy volt-e már forgalomba helyezve ne basszák már meg
Ez olyan, mint ha egy 150-es robogót akarsz forgalomba helyezni ötvenesként és kijön, hogy volt már forgalomba helyezve 150-ként. Tetszik érteni?
En fekhivta 1818at tegnap kozponi okmanyiroda, es hogy hol hallottam ilyet mert ilyen nincs h alvazszam alapjan megkeresik...:/
az avatar ötletnek jó volt. a kivitelezés is faca, csak a történet nem sikerült túl jóra
Felgyujtod vagy szétdobod alkatrésznek.A blokkot meg a vázat felhasználhatod falidísznek.
okmányiroda beslattyog és alváz motorszám...
ehh
most vagyok 130kiló, 5 év múlva leszek 150 utána meg elvisz a szívinfarktus, szóval én kurvára leszarom a világvégét

Kell az bele
Sziasztok!
Szeretnem a segitsegetek kerni, vettem egy 150 es etz-t
Papirok nelkul, a motor nagyon jo allapotban van minden mukodik rajt, minden, de koltozes miatt el kell adnom, senki nem akarja megvenni papir nelkul, az elozo tulaj allitja hogy okmanyirodaba alvaz, motorszam alapjan visszakereshető, errol tudtok valamit mi a teendo ilyenkor?
Nekem bejött............nemúgy mint a mindenki által sztárolt Avatar.
Amúgy komolykodásnak ott a walking dead.