Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Mik a tapasztalatok a Husaberg motorokról? Inkább a 2000előttiekre gondolok. köszönöm
Sziasztok!Érdeklödnék itt az oldalon van-e valaki aki suzuki robogoval kapcsolatos dolgokba tud segiteni?!Elöre is köszönöm!
köszi szépen, most regeltem be, így még nem néztem nagyon szét. De köszi a tanácsot, megyek abba a fórumba:)
A nagy banditot birtoklók között vannak ilyen testmagasságú emberek. Az egyik kedves barátom is hasonló "adottságokkal" van eleresztve. Neki volt 3 évig 1200 Bandit, 7 évig GSX 1400, most egy SV 1100 fejidomos gépet használ...
A banditos topicban magad is meggyözödhetsz róla, ha megkérdezed a magasabb emberek tapasztalatait.
Üdv, Remélem tudtok tanácsot adni :) Idén nyár elején kezdtem el motorozni egy CB 600 Hornettel. Több okom is volt arra, hogy ezt a mocit válasszam, leginkább mert sokan tanácsolták, hogy megtanulni a motorozást ezen vagy a hasonló Banditon a legkönnyebb elsajátítani. Ezzel messzemenőkig egyet is értek csak a problémám a magasságom. 190 cm vagyok és picit emiatt kényelmetlennek érzem a Darazsam (majom a köszörűkövön effektus:) ) Ezért jövőre váltást tervezek, nagyobbra. A nagyobb alatt leginkább a motor fizikai méretét értem és ebben szeretnék tanácsot kérni. Magasságomból kiindulva a józan ész a túra-endúrók világába vinne el. Alapvetően ez nem lenne probléma, de szívesebben maradnék a túra-sport oldalán. Ebben a kategóriában tudnál-e ajánlani olyan mocit, ami a felépítésében nagyobb. Tudom az lenne a legegyszerűbb, ha elmennék szalonba vagy használtként próbálni motorokat. EGyéb dolgok miatt ez most nem kivitelezhető. Jól gondolom-e hogy a nagy Bandita megfelelő választás lehet vagy igazából üléspozícióban méretben nincs különbség a kisebb Bandithoz és csak a blokk a nagyobb. Másik feltétele a vásárlásnak, hogy árban nem szeretnék BMW felé hajlani :) Előre is köszi, Laci | válaszolok
nem szorult a mokrokapcsolója
Sziasztok!
A hungaroringi nyílt pályanapokkal kapcsolatban érdeklődnék. Egyszerű halandó hogy juthat el oda? A minimum vizsga megvan. Viszont teljes testes bőrcuccom nincsen. Természetesen van csizma kabát és nadrág is. Minden protektorral együtt (gerinc, csípő, váll, térd,stb) de az anyaga vászon. Ezzel nem lehet felmenni? Mennyire nézik szigorúan. Meg az egyik srácnak A1-es a jogsija viszont 250-es motort próbálna, ezt mennyire szigorúan nézik?
Előre is köszi mindenkinek!
Úgy, hogy hibásan van bekötve.
Hát nem tudom de motoroknál általában a tűszelep a baj.Ha kopott lenne a henger vagy le lenne ragadva a gyűrű akkor enné az olajat és füstölne.
Köszi szépen, akkor nem kell számítani dugó, gyűrű cserére? Vagy valami komolyabb gondra?
A karbiban nem zár a tűszelep.
Vagy nagyon sokat jársz nagyon rövid utakra.
Sziasztok!
Segítséget kérnék valakitől. Van egy 84-es XJ 600-as-asom. Benzin került a motorblokkba. Vajon mi okozhatta?
Hello mindenkinek
Az hogyan lehetséges hogy egy 2002-es 636-on fordítva működik a kuplung elektromos része.Behúzott kuplungnál nem enged indítani,kiengedett kuplungnál enged indítani?
Mérd le a vezetéket a trafó és a gyújtás modul között, meg mérd meg, h nem zárlatos-e a testhez.
Ha ez jó, akkor valószínű nem ad a gyújtásvezérlő jelet, ami viszont ha nem az a döglött, akkor a főtengely jeladó miatt szar...
Szia! Még pipálok vele :-( A trafó nem kapja a jelet.
Nem sok már hogy felgyújtom:-)
Megtaláltad.
Küldd el postán. Akár a régit is.
Na hogy állsz vele?
Ezeket kell átnézned:
Üres kapcsoló, főtengely jeladó, oldaltámasz kapcsoló, gyújtás kapcsoló, vészleállító
füstőlés oka felderitést igényel keresek ojat aki átnézi a cdi t!kőszi a tanácsot átnézük hátha meglesz!
Szia,
Kérdés, h mi füstölt le benne. Abból meg lehetne keresni a probléma forrását. Szerintem valami zárlat lesz a gépen.
hello aki tud tanácsot adni léci tegye meg!ojan gondom van hogy van egy cbr 600f1 es hondám s lefüstőlt a gyujtáselektronikám vetem ujat azt gondoltam az előző roszlehetet!kicseréltem motoroztam vele jo párszor nemrég ráinditotam szivatonál felpőrgőt s ujra lefüstőlt!nem vágom milehet vele!valaki tud tanácsot adni?kőszi mindenkine
sziasztok. segítség kéne ! ausztriában hol találok motorkereskedést vagy bontót ! ? suzuki ls 650 komplett blokkra lenne szükségem ! ha valaki tud segíteni kérlek ide írj : zsolt.golyo@gmail.com előre is kösz . széles utat .
Szia! Igen egy 96 os :-)
Csak még küzdök a helyreállításon :-)
A régebbi CB-1-ed van? Nekem CB400 volt.
Itt találsz hozzá szervizkönyvet, és kézikönyvet is.
http://www.uncoiledmusic.com/c...
Köszönöm szépen kezdem:-)
Akkor főtengely, vagy vezérműtengely jeladó első körben.
Aztán valami tiltóeszköz, borulás érzékelő(ha van benne), sztender kapcsoló stb...