Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Karburátoros, vagy injektoros 650 es Naked bike?

Melyik jobb és mivel? Kinek melyik jön be?Amugy Cagiva Raptort vennék...
Hello van egy Motorhispania Furia tipusu motorom és nem rég vettem viszont az első nagyobb kör után azzal szembesültem h a 4. sebességig szépen kipörög és bk 4-ben (80 hm/h) megy viszont ahogy 5-be és tovább 6-ba kapcsolom lehörög nme fullad le csak vissza esik a fordulat és vissza lassul 50-re .
Illetve a kuplungal is baj van mert nem emel ki hanem be esett a kuplung kiemelő:/
Ezekre a problémákra kérnék tanácsot segítséget.
A motorrol annyi h gyári 49 cc am6-os blokk van benn külön olajzású volt gyárilag de le kötötte az elöző tulaj.
Helló!És eladód aféket?Tökéletesen müködik?
Hali!
Derbi senda hátsó féknyerge is pontosan ugyan ez, én pl papírnehezéknek használom. És faragás nélkül felszerelhető.
Szia!

Pár percembe telt amíg rátaláltam: rieju rr50 hátsó féknyereg
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Rieju rr 50-re rá lehet tenni másik hátsó féknyerget mert az eredeti ajp féket nem találok hozzá sehol?Ha másikat teszek rá akkor kell valami átalakítás?Milyet tegyek rá?Előre is köszönöm a segítséget!
Sziasztok!

85 kg vagyok egy cbr1000rr-em van 2009-es. Ha valaki tud valami penge futómű beállítást pályára, ossza meg velem köszi.ricsimazda@freemail.hu
Nem gáz.
Sima 1,6 Gastra.
Benzin,kombi,ezüst színű............csini alufelnivel.
én is.....
2 éve agyalok azon hogy tudnék olcsóbban melóba járni és még mindig a jelenlegi a leggazdaságosabb pedig kb 10litert eszik a 275ft-os gázból
a villanyos bicikli még ami számításba jöhetne kb 2 nyár(nem olyan mint a mostani) alatt kijönne nullára, ráadásul a melóhelyen tudnám tölteni az akkuját
Sosevolt ilyenem.
Gastrazom.
dízel saxo eszik vagy 4 litert
swiftnek meg csak a motorja elpusztíthatatlan, a kasztni közel sem az, és ugye egy idősebb gépnél az a drágább
Szwitt, fater így mondja. De az magyar nem?
Hmmm saxo mellik?És saxo nem hulladék békaevő swift meg elpusztíthatatlan japo?
a saxo gazdaságosabb
Swift 1,0.
ne is mond, most is az. meló + időjárás miatt jó ha hetente 1ccer tud az emberfia egy normálisabbat kerülni...
amúgy ezen agyaltam a múlt évben én is
arra jutottam hogy egy 250es robogó lenne a jó megoldás
utána számoltam kb 5 év alatt jönne vissza az ára a kocsihoz képest
de pl az idei év totál bukta lett volna spórolás ügyileg, rengeteg volt az esős-egyéb szar idő
Nyomós plázacicás érv!
Te nyertél!
és totál rusnya
Honda CBF 125
1.6-2 liter a fogyasztásu, igénytelen, ergonomikus, egyszerü felépitésü, karbantartású darab.
pl egy ybr125 fogyasztása olyan 2.5 liter felé van
szerintem az éves fenntartási költsége megáll 30-ból
plusz benzin
Szeretnék motorral járni a munkahelyemre. 5-600000 Ft-ot szánnék rá, napi 45 km-t utaznék. Fontos, hogy jó legyen a fogyasztása. Milyen típust javasoltok? Használtat vegyek? Vagy újonnan egy kínai motort? Kb mennyi egy motor fenntartása, úgy értem, milyen gyakori a szervizelés? Köszönöm.
Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy most akarok majd vásárolni egy motort, aminek lejárt külföldi okmányai vannak (2006-os 125ccm3), és nagyon hálás lennék, ha valaki le tudná írni, hogy milyen költségei vannak a forgalomba helyezésnek. Továbbá az is fontos lenne, hogy szükséges-e a motort a vásárlás követően 15 napon belül forgalomba helyezni? Vagy áthidalható-e a dolog úgy, hogy a feleségem megveszi a motort, majd később (ha már kihevertük a motor árának a kifizetésével járó anyagi sokkot :) )megveszem a feleségemtől egy jelképes összegért, és utána kezdem el forgalomba helyezni? Valamint az utolsó kérdésem az lenne, hogy ha a motor rendelkezik származási ellenőrzéssel (2008-as), akkor kell eredetiségvizsgálat? Előre is köszönöm a választ!

Üdv: NZ
Ők lehet, hogy elfogultak :-D
Ménem husabergéknél érdeklődsz?
Talán ott több a berg tulaj
Sok jót ne remélj egyébként.