Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy nő hogy nézne már ki sörhassal?!

Először azt olvastam, hogy "ti még szegény tévét is addig fitneszeztetnétek..." De nyugi, nem. A tévét épp úgy nem buzdítjuk testmozgásra, mint ahogy az állatokat sem.
nekem a sörhas nem fáj egy kicsit sem, bár nem is sörből van

ti még szegény tevét is addig fitneszeztetnétek amíg elveszíti az életben maradáshoz feltétlenül szükséges púpjait
Örülök, hogy elmentél!
Ja, nem akartam mondani, nehogy elkeserítselek. (én az első edzésem után konkrétan járni alig tudtam. a wc-re/székre leülésről, felállásról nem is beszélve ) Nyugi, a második edzés után feleennyire sem fog fájni. Aztán előbb-utóbb hozzászoksz. Persze csak, ha nem adod fel. Ne add fel!
Reggel nem kell felállni a wc-ről
Elmentem egy edzésre.
Szakács vagyok, de nem adom könnyen magam


Hasznos igen, hely van, próbát megér!
Mi van itt kérem szépen, leánykérés vagy mifene?
besz@rok Te mekkora 1 állat vagyol...

A béke érdekében most azt mondom, hogy nem tudok főzni.
Egyrészt, mert nem szívesen ásnám el a nejedet , másrészt meg mert másvalaki házassági ajánlatára pályázok.
ha főzni is tudsz, elveszlek feleségül
úgy gondolom elég edzett vagy ahhoz, hogy elásd a mostanit
A legegyszerubb edzes a sitthordas.
Talicskaval vagy vodorrel.
Volt rajtam kesztyű.
Persze, ha az anyagiak gondot jelentenek, vagy nem szán az ember edzésre havi 9ezret, akkor érdemes másban gondolkozni.
Egyébként súlyt nem kell venni, mert amíg meg nem tanulod az alapokat, kifejezetten veszélyes ezt a sportot otthon, autodidakta módon megtanulni, és csinálni. Elég komoly a sérülésveszély. Főleg a derékra kell nagyon figyelni.
Általában 3 hónapot mindenképpen edző mellett javasolnak, hogy az alap mozdulatokat felügyelje valaki.
Én egyébként február óta nyomom , de még nem fordult meg a fejemben, hogy otthoni edzésekkel váltsam ki a csoportos alkalmakat. Egyrészt, nincs ilyen képesítésem, nem tudok edzéstervet készíteni. Biztos tudnék, de az nem biztos, hogy tökéletes lenne, és lehet, hogy inkább a kényelemre hajtanék. Ja, meg nem is elég 1 db súly. Én pl. 3 súllyal dolgozom. Bizonyos gyakorlatokat 16kg-os, a legtöbbet 12 kg-os, és a fej fölötti gyakorlatokat 8kg-os súllyal csinálom. Így marad a csoport, és a képzett, gyakorlott edző.
Én ajánlok neked egy nagyon jó edzést amihez otthonról sem kell elmenned.
Elég hozzá egy 2x2 méteres szabad hely.

Első lépés:
Bemelegítés, legnagyobb izomcsoporttal kezd (hát, derék) utána (Comb, vádli) ezt követően (váll, fej, kar, alkar, csukló.)

Ezek után kezdődhet az edzés.
Több körös edzések lesznek amik nem darabszámra hanem időre fognak menni.
1 perc teljes erőbedobással utána 1 perc pihenő majd újra egy per erőbedobással és ez így folytatódik.
Ami kell hozzá egy stopperóra hogy pontosan betudd tartani az edzés és pihenőidőt és egy üres 1.5-2 literes műanyag ásványvizes palack amin rajta van a kupak.Ja és persze egy 1.5-2 literes teli is, hidd el szükség lesz rá.

Akkor kezdjük:
Helyben futással kezdjük úgy hogy a térdeidet a lehető legmagasabbra húzd fel 1 percen keresztül.
Ha megvolt akkor lazítás, izmok lerázás.

Következő gyakorlat:
Ütések lehet egyenes, horog vagy felütés akár kombinálva is törzsfordításokkal 1 perc.
Utána lazítás, izmok lerázása.

Harmadik gyakorlat.
Kicsike terpeszbe állva 3-4 másodpercen át beszívod a levegőt miközben a műanyag üveget függőlegesen a mellkasod előtt összefogva tartod.A negyedik másodperc után elkezded kifújni a levegőt és közben préseled a palackot össze ahogy csak az erőd engedi, mindent beleadni.Próbáld meg az összes izomzatodat befeszíteni, ezt 7-8 másodpercen keresztül csináld.1 percen belül ezt próbáld 3x megismételni.
Utána lazítás.

Ez volt egy kör, a következő kör ugyan ez annyi különbséggel hogy a második gyakorlat nem ütés hanem rúgás lesz.Lehet előre, oldalra, köríves rúgás.
Olyan erőbedobással ahogy csak tudod és olyan magasra is.

Tehát egy kör három gyakorlatból áll, 6 kört próbálj elérni, persze ha három megy csak az sem baj de azt rendesen intenzíven csináld.

Az edzés végén pedig nagy nyújtás lazítás minden izomcsoportra, szükség lesz rá.Edzés közben pedig az elvesztett vizet folyamatosan pótold, gyakorlatok végeztével 1-2 korty.

Remélem tetszik és tudtam segíteni.

Üdv
Használj kesztyűt. Az a nyeles izé kb ingyen van a golyót meg venni kell
Ejj, ezek a hasznos tanácsok mindig a nőkkel...

Nem fogod elhinni, de a kettlebell simán fejleszti azt az izmot, amit ez a súlyos nyeles akármi is... Tegnap úgy bedurrant az alkarom, hogy azt hittem... Mondjuk tegnap elég kemény edzés volt, a kis pihe-puha kezemből is nézd mi lett:
(tudom, az ásótól is tud ilyen lenni... )
nem kell mondani, csak csinálni

amúgy fogj egy valamilyen nyelet köss rá madzagot a másik végére súlyt és tekerd fel-engedd le (mint ha a gázt húznád) ekkor olyan izmod is fejlődik ami másképp nemigen
Ezt azért nem kérdezem meg barátnőmtől mit szól hozzá :D
meg egy új barátnő
az is növeli az állóképességet, elég durva módon
Köszi :) hasznos válaszokat kaptam.
Békésmegyében egy faluba lakok és dolgozok is ( fémiparban) Nem azt mondom hogy elvagyok punnyadva de csak 115 le kell megülni :D ( jobb félni mint megijedni) szomszéd városban van lehetőség , szakitok rá időt köszi!
Lehet neked bármekkora combod, vagy alkarod, ha mindezek mellett az állóképességed nulla. Az izomzatodat és az állóképességedet egyaránt szükséges fejleszteni.
Én is azt éreztem mielőtt felültem a nagy gépre, hogy gyenge vagyok hozzá (nem nagyon tudtam tolni sem a motort a garázsban) , és ezért kezdtem edzeni. A kettlebellt választottam, és maximálisan elégedett vagyok vele. Olyan helyeken fejlődtek láthatóan az izmaim, ahol eddig azt sem tudtam, hogy van izmom. Az állóképességem a korábbi nulláról igencsak megugrott, aminek biztos vagyok benne, hogy hasznát veszem a motorozás során, még ha csak -egyelőre- utcán motorozok is.
Nem tudom, hogy hol laksz, és van-e elérhető kettlebell edzés a környékeden (nem lenne rossz, ha kitöltenéd az adatlapodat), de ha van, akkor csak ajánlani tudom. A tél alatt simán durva erőnlétre lehet szert tenni...
Amúgy a futás és a kerékpározás is nagyon hasznos tud lenni.
Sajnos, a válaszokból egyből levághatod, h Neked ezt így látatlanban senki nem fogja megmondani, mert mindannyian mások vagyunk. Kezdj el fekvőtámaszokat csinálni és fuss - már ezekkel javulni fog az erőnléted. Jellemzően nem csak alkar és comb dolgozik egy sportmotoron
Általános erőnléti edzést csinálj.
Azon kívül hogy mindegyikre, a combot és az alkart hallottam.
Hello mindenkinek! Segítséget szeretnék kérni, vettem egy Husqvarna wr 250-es 1992-es motort! Azt szeretném megtudni hogy a gyári gyujtása milyen? ha esetleg lenne valakinek képe hogy szemmel lássam az nagyon jó lenne, mert szerintem ami benne van az nem az eredeti! előre is köszönöm a segítséget.
Akkor gondolom biztonságosak, ha már be vannak vizsgálva.
Köszönöm gyors válaszodat!