Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Tavaly vettem Vortex márkájút kici óccó és nagyon jó. Szerintem Román, mert mindig arról a nyelvről fordít a google Magyarra.
Vétel után csak itthon vettem észre, hogy fel is vesz külső vinyóra akár 16 előre programozást tárol! A sz@rtól a repülőig lejátszik minden formátumot tű éles a képe, igaz én csak HD-st vettem 81 centist. 54.990 Ft volt tavaly dec.ben.
Valakinek van Lg 42lb650 tv-je?
Vagy milyet ajánlotok? Nem vagyok otthon benne.
jó ez a "bocskoros" szolgáltató, nagyot hasít a tortából Győrben is
Jaja, ugyanez Azért szeretem még mert tvn digitális adásnál nincs az a hülye média box, csak coax kábelt bedugod és kész.
én meg már néha eret vágok magamon amikor a youtube 240esen is megtorpan
de 3 éve még az 5ös nettel hasított hd-ban is
én anno telót nem kértem a digitől, így nem is lehetett hűséget aláírni mondom de jó nem is akartam
Itt meg ha nem akarnék a tréhometól tv-t vagy telefont na meg hűségidőt, akkor irreálisan drága.
sokszor 2en osztozunk fiammal, ő tolja a játékot miközben dumál is a háborús hősökkel, én futtatom az utorrentet, nej is beszáll közben wifin a lapitopival és nincs panasz szerencsére
itt csak ez a t-szar van
abból is a 20as a max
ami mint írtam ló@ 20as csak 1es mint 2001ben
Én nagyon mérges vagyok a digire. Budapest, Mester utca, elég frekventált hely. Legnagyobb net amit ad 8/2. Ami esténként jó esetben eléri a 2-3at, amikor mindenki használja otthon a netet. Régebben még szarabb volt a helyzet, akkor többször hívtam szerelőt. Válasz: az utcán újra kellene húzni a kábeleket, de arra nincs pénz...
nálam a digi stabilan adja az 50/30 ast
úgy is szar
a szomszédom t-céges modem-router kombóval is ennyi
3-ig nagy ritkán megy el
de akárhányszor telefonáltam az ügyfélszolgának az megmérte 1 mindig volt
szóval neugassá köcsög csak fizess
Nem lehet, hogy beszart a routered? Próbáld meg, hogy egyenesen a gépbe van dugva a kábel.
netmánia m (elérhető 20mbit/s garantált 1 mbit/s)
ez a geciség hogy 20at ígérnek de ha nincs 1 akkor lehet reklamálni
az 5-ös net 3 éve gyorsabb volt
Szia!

Ebben a pillanatban néztem rá az oldalon a videókra, reccenés mentesen futnak és nagyon gyorsan be is tölt. A mérés szerint 23ms a pingem, a feltöltés 3,36 Mbps, a letöltés 30,76 Mbps. Nem tudom neked milyen szolgáltatód illetve milyen csomagod van, ez is döntő lehet. Főleg hogy a szóbeszéd szerint a vidéki net lassabb.
Mindig is lassabban töltöttek az itteni videók!
De mostanság meg még lassabban, de csak itt.
Fene érti
időnként?
nekem full szar mindig
a youtube gyorsabban tölt, már ha van kedve estefelé nem sok szokott lennie
ami fura hogy ha leszedek egy ubuntut, vagy torrent akkor 1,3al tölt, de a videók meg szarul mennek
és ez azóta ilyen fos mióta a 2 szomszédba bekötötték a netet előtte a a youtube 1080al is simán hasított most meg néha a 360is megáll
persze a magasságos t-ököm kapja be cégnek elég gyors a netem
Szia!

Lassú vagy akadozó internet kapcsolat a bűnös ebben, esetleg a szerver oldalon is lehet időnként bibi.
Mitől van, hogy csak ezen az oldalon tölt lassan a videó, minden máshol meg szakít a betöltés?
a telepen tuti nem lesznek barátaid ha tőlük 50 méterre cincogtatjátok a gépeket egész nap
Sziasztok! Tudnátok-e segíteni abban hogy mik a motorkerékpár kötelező tartozékai?
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen feltételei és milyen engedélyekre van
szükség egy kis hobbi motocross pálya létrehozásához?

Most legelőnek van bejegyezve, azt ki kell-e vonatni a működés alól?
Ha igen akkor, hogyan és miként?

Kb. légvonalba hány méterre kell lenni a falu házaitól?
Hogy ne kelljen sem a önkormányzat, sem a lakosság belegyezése.
Számít-e hogy 50 méterre fákkal eltakarva van
egy állattartó telep?

Ajánlatos-e valami egyesületet csinálni vagy nem?
Ha igen akkor annak létrehozása hogy működik, és mik a feltételei és engedélyei?

A pályát körbe szeretném keríteni, és úgy üzemeltetni,
hogy vagy az egyesület tagok használhatnák, vagy pedig úgy, hogy pénzért mások is.
Az egyesületi tagoknak is lenne minimális költségük minden hónapba
ami a pálya rendbe tartásához kellene.

A terület majdnem eléri az 1 hektárt, földje nagy része agyagos.
A motocross pálya hossza hozzávetőlegesen kb. 800-900 méter lenne.

Hozzá teszem, hogy ez még csak egy elképzelés.
Még nem áll tulajdonomban a terület, és még az sem biztos, hogy megkapom.
Előre is köszönöm a válaszaitokat.
Köszi :D kemény de kitartok, tavasszal vár a pálya
tuti lenne aki beindulna rá