Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az elso oldalon oriasi piros betukkel az van irva: budapesti uzletunk megszunt magyarorszagra nem szallitunk..gondolom ezert nem reagalnak
Rendben, megpróbálkozok majd vele. :) Köszi szépen a tanácsokat! :D
Nem egy bitang motor az fix, de én első körben kisebb első lánckerékkel próbálkoznék, hogy gázra könnyebben emelje. De kuplunggal állítólag bármikor bármit fel lehet venni kerékre. Elméletileg úgy állítsd be, hogy bal mutatóujjal kezelhető legyen, onnantól kezdve sokkal könnyebb lesz! Nem vagyok nagyon okos, de nem nagyon segített más, gondoltam írok
Sziasztok! Van egy 2009-es Kawa Z750-em. Szeretném kiszedni az akksit, de nem tudom hogy kell.Köszi
Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni Tőletek. Egy 1998, 50, 2t scarabeom van és a bal első teleszkópja lóg, illetve felkoppan. Néztem, hogy elvileg a bal elsőben egy patron van, ami kb. 20e ft. Volt valakinek ilyesmi problémája? ... vagy egyéb ötletek, tapasztalatok?
Köszönettel:
Zsolt
Sziasztok! Csak annyit kérdeznék, hogy Honda FMX 650-nel hogy a fenébe tudnék kerekezni? :D Az már egyértelművé vált, hogy simán gázzal nem fog menni, mert ahhoz túl kevés a LE és túl nagy a súly (száraz tömeg: 163kg). Kuplungozással és hirtelen nagy gázzal próbálkoztam, de sosem sikerült annyira felkapatni az elejét...
A technikám rossz vagy a motor túl nehéz hozzá?

Válaszokat előre is köszönöm!
Hello!
Valaki tudja esetleg hogy ez az oldal működik-e vagy fölöslegesen várok?
http://babyzoom.hu/biker-biker...
10.-én adtam fel a rendelést,automatikus visszaigazolót kaptam csak,azóta semmi,mobilszám nem elérhető,sem a telefoné.
Köszönöm!
Sziasztok
Olyan dologban kellene nekem segítség hogy motorblokkot szeretnék cserélni az új blokkot hivatalosan a nevemre íratni. A régi blokkot viszint ki vinatni s forgalomból. Az új blokkhoz milyen papirok kellenek? ( elég az adásvételi)? Vagy ennek a pocedúrának milyen menete van?
Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni az ügyben, hogy ha exportra veszek meg egy magyar motort, amit Németo.-ban szeretnék forgalomba helyezni, milyen teendőkkel és magyar eljárási költségekkel kell számolnom? Köszi előre is! :)
Bocsi hogy ide írok de halottak az autós fórumok.
Van egy peugeot 206 2.0 hdi autóm.
Melóból jönni akartam haza de nem indult a kocsi.
Az üzemanyag szivattyú nem dolgozik, kivettem 12v rakotottem és dolgozott. A vezetéken nem jön elég áram neki, indításkor 3,6 v utána stabilan 1,63v.
Hol találom meg a reléjét? Vagy mit nézzek meg?

Kösz az infót!
Kicsit olvasgatok .
Szia!

Az általam említetteken kívül még nagyon sok oka lehet az internetes kapcsolatnak, teljesség igénye nélkül itt van néhány: lassú internet kapcsolat okai

lassú internet kapcsolat win 7
Pesten vagyok 15 megás nettel.
Itt se jó.
Otthon a 3 megással gyorsabban tölt Mármint aránylag, de ott is akadozik.
Ezért értetlenkedek
Jol hangzik, dvd lejatszoval voltam igy régen a no name mindent tudott a drága márkás felét.
Nem is tervezem tovább használni csak ha megveszem nem egyből vissza küldeni akarom garsnciával vagy eladni mert szar. Olvastam hogy focit nem az igazi rajta nézni, igaz nem is szeretem, meg valami nem tökéletes az elsötétedéssel.
Nem tudsz max biztosítást kötni. De én a helyedbe ki nem fizetném a előre a vételárat, hogy majd valamikor megkapod a törzskönyvet. Szerintem pár embert már megszívattak ezzel.. Max ha elmentek Pestre a bank székhelyére, ahol a törzskönyveket tárolják, lebeszéltek előre egy időpontot, hogy ekkor is ekkor mennétek törleszteni és elhoznátok a törzskönyvet. Előtte szerződést megírnám az eladóval, bank mikor kiadja a törzskönyvet akkor rögtön hozzád kerüljön.
én azon nézegetem a 25gigás filmeket
félelmetes mennyire élethű
persze a valóvilágsó elketyeg 640x480-on is
ja az akkor az 1920x1080p full hd de nekem nincs rászükségem mert nem használom ki és ez is led így csodás a képe sima hd-ben is
ezért elék a sor4 bimmer, meg a kisblokkos Duci és vágol mindent tesa
felbontás elég ratyi, az enyém legalább 5 éves de már akkor ezerkilencszázvalamennyit tudott
Azt szeretném kérdezni hogy a motoron van még hitel amit kinéztem és az eladó mondta hogy velem eljön kitörleszteni a maradék hitelt és mindent ami kell hogy utána nevemre tudjam iratni segitsetek hogy egy hiteles motornál ha bemegyek a bankba a tulajal utána adásvételi szerzödés megirás és a törzskönyvet nem adja ki a bank mert elvileg késöb küldi postán akkor anélkül tudok intézkedni vagy sem?, értem ez alat az okmány irodát biztositás kötés stb köszönöm a választ.
max nejnek szoktam mikor ásítozik, vedd má fő a maradékot mongya
mennyit vettél fel?
sok-sok éve vettem egy hdd-s dvd felvevőt hogy milyen jó is lesz
2 évig semmit se vettem fel, aztán kivettem belőle a vinyót a többit meg odaadtam a lomis cigóknak 2 ezerért
tökmindegy, 2-3 év múlva úgy is gagyi lesz az összes mostani