Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régebbi évjáratokhoz létezik javító szett- az újabbakhoz meg talán van külön membrán, talán nálad is az halt el. A komplett csap se eget verő összeg ha jól emlékszem 20 ropi körül van...
Azért ahogy mondtam eleinte figyeld a cuccost- különösen a kis rugós biztosítóra nézz rá- mert az nálad nem gyári ahogy mondtam! Az eredeti az meg van törve a végén sokkal nehezebben csúszik ki- ha gondolod nézz egyet vagy a KAwánál vagy egy spec boltban!
És legközelebb kicseréljük- bár ha eddig bírta ezzel is..
Sziasztok!
4 napja vagyok er 5 tulajdonos!
Segítségeteket szeretném kérni,mert van rajta némi javítani való,ugyanis 1,5 éve nem használták!
A legnagyobb gondom vele,hogy tegnap est mikor leállítottam semmi baja nem volt a benzin csapnak,ON állásban van,de mégis átengedi az üzemanyagot.Próbáltam tartalék állásba rakni,de ugyanúgy átengedi.
Kérdés, lehet javítani ezt a csapot,vagy újjat kell vennem?
Esetleg létezik javító készlet hozzá?
A töblet benzint mikor leengedtem,nagyon koszos volt és elment az alapjáratom!
Tisztításra mindenképpen szükségem lesz.
Előre is köszönöm a segítségeteket!
Ez jó kérdés de talán nem- báár anno volt itt egy fojtott Er-5 abban más volt a tű vastagsága is- ennek utána kell nézni.
Szia Jani!

Örülök, hogy jó lett- és segíthettem. Bocs a mai malőrért sjana az éjszakás műszak kikészít- egy algopirin segítségével lassan éledezem. Ennyire mint mondtam rosszul még nem ébredtem éjszaka után..
Cserél fékkart- és fék folyadékot- az eredmény még jobb lesz!

Oké majd jössz- előtte úgy is beszélünk!
Köszi a gyors választ! Fúvókát is cserélhettek szerinted?
Helló Fisi!

Hazaértem. Nagyon jó lett a fékem, nem ráz, teljesen hangtalan. Nagyon jó. Hazafelé egyszer egy keményebbet is kellett fékeznem, besatuzott elöttem egy kocsi, gondolom eltévesztette a lehajtót. Jól fog.
Egy rendes motoros cipőt be kell szereznem, ez a félcipő igencsak átázott. Hazafelé már igencsak hideg volt.
Következő hónapban beszerzem a gyertyákat, légszűrőt, meg a műszerfalat is rendbehozzuk. Aztán elnézek megint valamikor.
no, kössz.
Valószínűleg a karbiban van a megoldás kulcsa.... A szívómembrán tettjén lehet van egy lyuk amit le kell dugózni, szerintem ilyesmi lehet.
Sziasztok! Kawasaki en500C mocim van. Azt nem értem, hogy a forgalmiba 25kw van írva, és német oldalakon látom, hogy van ilyen moci, de az itthoniak 34kwosak. Mivel korlátozhatták? Köszi!
Lehet.Most néztem az enyém júl.21-ig él.Pont aznap ér véget az Erdély túra. Valsz még lecserélem inkább előtte.
de lehet személyesen is

én azt olvastam tegnap, hogy 3 évig érvényes
Uppsz.
Társadalom biztosítónál kérhető. Ingyé van.A személyes iratok és munkáltatói igazolás kell hozzá.Ha minden megvan helyben elkészítik és asszz 5 évig jó vagy.Ez abban különbözik az utasbiztosítástól,hogy ennél nem kell zsebből megelőlegezned a gyógykezelés árát (itthon a biztosító kifizeti neked.)
Művelődöm, eu tb kártya igénylés postai úton, ezzel a nyomtatvánnyal lehetséges:
http://www.oep.hu/pls/portal/d...
Szia !
Johetsz!
Helló Fisi!

Akkor vasárnap mehetek? Megvan a betét meg a tárcsa. Azt írtad háromra. Akkor olyan dél egy óra között indulok. Felhívlak ha odaérek.
Bár vasárnapra szar időd írnak, ha nagyon szakadni fog az eső akkor majd máskor, de csak nem lesz nagy zuhi:)
üdv.
nem tudom, milyen az EU tb kártya, és azt sem, hogyan lehet igényelni.

Ha 4 évente eljutok külföldre, biztosítást kötök.
jó ötlet
köszi
Eszembe jutott valami: Igaz,hogy én soha sem jártam külföldön de az okosok szerint utasbiztosítás nélkül istenkísértés utazni legkisebb túrán is.Sima elcsúszásnak is olyan orvosi költségei lehetnek ,hogy ihaj.Az EU TB kártya meg remélem alap mindenkinél.
Nem bánom.Mindennek vannak előnyei és hátrányai.Mivel közel vagyunk majd összedolgozunk ketten és remélem minden jól sikerül.
TKB tagoknak ajánlanám figyelmébe aki esetleg nem Facebookozik :)

http://tkb.ininet.hu
Persze csak ha így szeretnétek, nekem mindegy, hogy hol lesz csak legyen és mennyünk:)

Para, amit lediktáltam linket, ott a fórumban írtam egy tervezetet, majd fusd át, aztán valamelyik nap összeülünk és megbeszéljük a továbbiakat, vagy hogy mit kéne másképp, ez még csak egy ötlet igazándiból:)