Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rezo a motor téli álmot alszik! :(
Hónap végén viszem éves kötelező szervizre!
most már egy jó ideje nem is motoroztam !
A fényképezős vagy?
Parancs azonnal!
Bali a motor alszik vagy közben használod is mostanába?
létszí jelölj be te engem mert nekem nem engedi :/ Tibor Flór és ne azon amelyiken egy ember áll egy fal előtt hanem az az enyém amelyiken egy laptop is van a profilképen köszi :D
igen Hart Krisztián Sándor kettő van de az a jó amelyikhez freemail cím van feljössz most?
oké :D majd holnap felhívlak. neked van facebook-od rezo ?
Kymcsp9 az ott az én privát számom csörgess meg elmondom kb mire lehet számítani !
Persze elötte telefonon értekezünk én elmondom hogy mire lehet számítani de ne gondolj kisebb vagyonokra mert fajtiszta kymco tulajoknak nálam kedvezmény van!
Bocs nem Csornára hanem Devecserre!
Igen neked szánta, ha rámész az előzményre akkor láthatod Te is!
Amúgy meg Kérdezd meg A Pzs motornál is ,hogy kb. mennyi lenne mielőtt elindulsz Csornára! Persze jobb ha előtte beszélsz rezoval mert ő ismeri ezeket a gépeket és nem úgy mész a szervizbe,hogy nem tudod mi baja a gépnek!
helo ! ezt nekem szántad hogy csörgesselek meg ?!
70 328 10 64 csörgess meg visszahívlak most!
Magam azóta javítok "kínai" motorokat amióta csak behozták őket ebbe az országba emlékszem nálunk még nem lehetett kapni de kintről már hoztak hozzám javítani én szeretem ezeket a motorokat nekem semmi gondom velük ha jól és lelkiismeretesen vannak összeszerelve és beállítva akkor nagyon hálás és igencsak megbízható motorok én nagyon szeretem őket ! Nekem egy KYMCO SPACER 50 van és úgy döntöttem hogy véglegesen megmarad semmilyen körülmények között sem fogom eladni mint a kényelmével mint a felszereltségével stabilitásával méretével teljesítményével továbbá megbízhatóságával rendkívül meg vagyok elégedve! A jövőben bővíteni is szándékozom a flottát egy ugyan ilyen 125ccm-es modellel más típus nem is jöhet számításba!
és rezo szerinted mennyibe fájna ez a javítás ?
Kedves fec73 sajnos én csak itt devecserben nyújtom áldásos tevékenységemet hogy kihez vidd ebben sajnos így ebben a formátumban nem tudok neked segíteni a legnagyobb probléma úgy általánosságban hogy ezt a márkát sokan lebecsmérlik és a javításkor is így állnak hozzá vagy nem vállalják el vagy csak felületesen javítják mondván hogy ez is csak egy kínai szar pedig ami nem kínai azt hamisítvány meg hát ez konkrétan MADE IN TAIWAN!
Uraim véleményem szerint eredendően nem jól vannak beállítva az általunk szeretett motorjaink hideg indító berendezései sajnos ezek gyárilag le vannak ragasztva ezen ragasztásokat rendkívül óvatosan lehet csak elroppantani utána mérni kell de nem olyan egyszerű mert a lökethossza az állandó pontosan és körültekintően kell beállítani mert az állítási lehetőség meglehetősen véges nem lehet csak úgy tekergetni!
Csibe az ebben leírtak jól hangzanak csak a valójában nem megoldás nem elég jó megoldás ettől én jobban és véglegesen megoldom a dolgot! M éghogy alátét na az nem fog működni!
Szerintem az utazásod bőven többe kerül mint a javítás összege!
És a facebookos oldalt mindenkinek ajánlom! Már 44 tag van és jobb lenne minél többen lenni! Fogjunk össze mi kymcosok!

https://www.facebook.com/group...
kymco like 50ccm!
Gyere regizz a facebookos klubba:
https://www.facebook.com/group...
ott is lehet tudnak segíteni, bár itt a rezo és csibewer eléggé értenek hozzá!
de egyébként nekem nem csak hidegben nem indul volt olyan hogy nyáron mentem vele 30km-tert leállítottam és 5 perc múlva indulni akartam és nem indult.
bocsi de nem vettem észre a linket !
Olvasd el előtte. amit a linken találsz