Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze a képen nem az én motorom van
100%-osan egyet értek Nekem is suzukim van:D
Hát máár téged elfelejtettelek TE FOSSS!!!
felejtsd mar el azt a fost
Sziasztok!Ha volt már dolga vkinek innen a GSX250-es motorral...akkor kérem hogy irja már meg nekem róla a tapasztalatát!
A suzuki a legjobb japán motor, és a japán motoroknál nincs jobb:)
remélem azt is figyelemebe veszitek hogy kezdő vagyok!!4ezért kérdeztem mer tazt mondják hogy a 4T könnyebben kezelhető. előszőr normálisan kell megtanulni motorozni(legalább is én azt szeretném) utánna vagánykodni
ha elmenyt szeretnel,akkor 2T
ha nyugodt motorozast 4T
2T crossban az a jo,hogy egy dugo cserevel megoldottal szinte mindent.csak benzint es olajat kell bele tolteni.
Endurózáshoz igazán nem értek, de állítólag ide a 4t a jobb.
A 2t motorok annak való aki jól/sokat tud szerelni. Ami a 4t illeti, nem biztos hogy jobban értenek hozzá a szakszervízben mint te+akár hónapokig hozzá se nyúlnak. Ha nem versenyzel/nem vagy még olyan gyors a 4t mindenképpen jobb.
jah és néha endurózásra is használnám!!
Motorvásárlás előtt állok és megint nálam is az a kérdés jön elő hogy 2T vagy 4T egy cross motornál.Most elsősorban a szervizelés érdekel.Én hobby célra használnám, tehát a dugót egy 2T esetében fél esetleg évenete cserélném.míg egy 4T esetében 15 üzemóránként olajcsere és 30 üzemóránként szelepbeállítás.Érdemes tehát egy 4T elvinni "folyamatosan" a szerelőhöz és közbe megtanulni vagy a költségek akkor már eleve magasabbak?Akinek van tapasztalata vélemény hozzáfűznivalója azt kérem hogy írjon!!Kösz!!
Sziasztok!Ha volt már dolga vkinek innen a GSX250-es motorral...akkor kérem hogy irja már meg nekem róla a tapasztalatát!
a képen látható gihera eladóó!!
vagy elcserélhető,beszámítható egy 250 es vagy 400 as gépbe
hali.azt szeretném megtudni hogy szerintetek mijen gépek a 250 esek??én szeretnék venni egyet,ne tudtok egyet eladót??
Suzuki párti is vagyok.
Volt rm85-öm is........3 hónapig Mentem már cr 250 is+simsonnal de az már más cucc.
Azert vagy 4T parti,mert meg nem ultel 2T motoron.
Akkor nem itt a helyem mer 4T párti vagyok, de végül is mindkettő crossmotor.
Frissitettem a lapom!

"egyéb" =- "irások"
2T-rol,mint minden jobb topic.
:)))))
Te 13éves?
Mert Mr 2ütem meg 84.
Ez a topik crossról vagy speedről szól?
vicces csávó vagy!Birom a humorodat!