Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék itt vannak azok a képek.

kép
kép2
2 Képet az mzklub.hu oldalon találsz,a verseny menüpont alatt,és a 2005.09.18-as euroring versenynél.Rd 250van alá írva.A motorhoz van forgalmi,rendszám,de nincs vizsga,mert a 24-órás versenyre lett eleinte készítve,A motor teljesen fel van ujitva(kompl főtengely csapágy szim.ASSO nagy ablakos dugók YPVS vezérlés. ujra hüvelyezett henger,osztott szivó nyílással.kompl kuplung csere)Trabant gyújtás,29-es karburátor.6 sebességes.
Képet, bővebb adatokat tudnál róla adni?
Damír! ilyen csöcs videjóval ne szennyezd a népet
hagyd már azt a szart!
egyenesvitéz!
sziasztok

Tudna nekem segíteni valaki abba h elmondja a véleményét az Aprilia rs250-ről.Most tervezem h veszek egyet de nem tom h mgéri-e.Gah és ha valaki tud eladot az létszi szoljon. köszi
Ajánlom nektek a következő videót!
Egyik Barátommal azon gondolkoztunk h készitünk egy száguldozást a városba!
Nem nagy gép , csak egy honda cdr 600 f,de megtette...
ha kiváncsi vagy tölsd le és szólj hozzá ;)
kb 240 volt városban,de ezt sokan cáfolják ;) hogy miért? azt nézd meg magad...
lehet h több volt? :D

http://www.mc-cobra-ada.com/download/run.mpg
Sziasztok ,látom rosszkor tévedtem erre a fórumra.Remélen azért nem lesz nagyobb balhé.Csak egy rd 250 veterán yamahát szeretnék eladni,ami a Fóti versenyen,abszolut 2 helyezést ért el,ár 150000 ft .Elnézést az OFF hozzászólásért.üdv bambi
" most nagyon megijedtem :) kis szanalmas emberiutanzat :) " ezzel is magadat minősíted. Az "anyázást" a feleségem emlegetésére értettem, egy ilyen takonynak semmi köze az kapcsolatomhoz. Sok minden elmegy egy fórumon, amennyiben nekem címzed, de a családomat hagyd ki belőle, én sem emlegettem a felmenőidet. Amennyiben ezt ilyen hangnemben kívánod folytatni, ám tedd. Nem érdekelsz, a köpködéseiden kívül nem sok értelmes hozzászólást láttam tőled. Szerintem ezzel a véleményemmel nem vagyok egyedül.
most nagyon megijedtem :) kis szanalmas emberiutanzat :)

cala irta : "Na ide figyelj te takony, kezd belőled elegem lenni.... ...és nem a 2 ütemű motorom kipufogójába dugom a bránert mint egyesek. Tűnj vissza a saját fórumodra, és ott oszd az észt ott..."

en irtam : "Lehet,hogy te elegedett vagy vele,de o veled mar nem. :)
Eloszot vegyel egy MOTORT utana osszad az eszt. :)"

Hm,szoval melyikunk is anyazott?:)
Na most vigyázz, mert ez már kezd komoly "anyázás" lenni részedről. Vegyél vissza barátom. Itt ez nem divat.
Lehet,hogy te elegedett vagy vele,de o veled mar nem. :)
Eloszot vegyel egy MOTORT utana osszad az eszt. :)
Na ide figyelj te takony, kezd belőled elegem lenni. nem fogom neked bizonygatni, hogy én elégedett vagyok az életemmel és a feleségemmel, és nem a 2 ütemű motorom kipufogójába dugom a bránert mint egyesek. Tűnj vissza a saját fórumodra, és ott oszd az észt ott, meg ahol valaki kíváncsi rád. Ne akarj ennél jobban felbosszantani.
engem különösebben nem hat meg felölem mondhat bármit ugyis csak magát huzza le vele
hagyd a fenébe ne foglalkozz vele, nem kell válaszolni arra amit ír azt majd lekopik 1ccer.
ez már a 3.dik forum amin gecizik és osztja a faszságait.
nem képes felfogni hogy senki nem fikázza a 2T , ellenben ő mindenkit cseszeget mert nem maradt meg a 2T nél.
bocs de ki nem tud néha motorozni azért mert a mocija nemjo? temeg biztos szétfogsz, tudom
en nem is fogok,meg a motorjaim sem,mert a 2T-ek jol birjak. :)
verseny vagy utcai?
hmm, tudsz valamit
a teljesitménytöl tese fogsz szétesni, attol inkább hogy vlaaki megcsapkod
én valami tipust kérdezek..
bar igazad lehet,amekkora teljesitmenye van,nem nagyon fog szetesni. :)
termeszetesen 2T-t!
hát azért megnézném mikor esik szét a blokk
nah meg azt hogy te mikor esel szét...
hello!
250es cross kategóriába mit ajánltok?
2T, 4T-be egyaránt!


ki ez a szerencsetlen ott elorre?