Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az RS 70 akárhány paci
van butitott 45le japán belpiac(mint az NSR,RGV-ben is.)amugy 50le-63le-69le....nagyábol a 250kategoria ezeket tudja..gyanitom az RS-is....
Az a lényeg hogy menjen nem az hogy hány lóerő.
Bocsánat, megvan
www.motorcyclespecs.co.za/mode...
Eszerint 50Le
A felülcsöves az TZR250 RC (nem RS, és nem 92es, hanem 89ben jött ki.) alvázszáma "3MA"-val kezdődik, és nem nagyon találod meg ilyen adatbányákban. Én a legtöbb helyen 63Le-t láttam róla, akkor valószínűleg annyi.
Jaja
Az biza csak 45
Vagy 45?
70 körül mozog az bizony
100% hogy nem durvább és a megbízhatóbbságot is kétlem.
250es TZR 70 paci???? durvább mint az RS250?mer hogy megbízhatóbb az tuti
sziasztok!
van valakinek tapasztalata/véleménye a Gas Gas EC250 SM és krossz modelljeiről? valaki tud vmit?

elöre is köszönöm!
igen én is így gondoltam:D a píz azúr:D
jólvan csak pl egy 250es zxr nyergében vagy egytátalán ha a rendörnek nem tetszik és aztmondja szte ez nagyobb mint 125ös akkor mit tehetek (ha 125ösre van vizsgáztatva)
Van egy tzr 250r, es mocim eladó(felülcsöves). idomsérüléssel meg az eggyik karbit kéne kitisztítani.
Ha valakit érdekle akkor a 0670/5314883mas számon vagy a spidi87@freemail.hu-ra írhat
nagyon zúzós a forgalmiban 46kw vatt van írva és 126 kg. de már van 70 lovas is:)
drdani
Persze h lehet, én a 250es tzremet ami 70 lovas 125össel vezetem
meglehet oldani.
csak valami vizsgás ismerőst kell keresni
de amúgy meg magyarországon vagyunk vagyis a pénz az úr:)
sziasztok!

segítségeteket szeretném kérni, h tudtok e olyan motort, amelyet kisebb nagyobb kockázatokkal, de 250ccm-es létére lehet egy kis píz fejében 25ösre vizsgáztatni, vagyis 125ös papirokkal lehet e vele menni? létezik ilyen motor? 250es 125ös papirral, vizsgával?

mert jööre szeretnék lépni, de csak 125ösre lehet jogsim még jó sokáig

elöre köszönöm alássan
csáó tudtok valamit honda vtr250-ről, mert én már egyszer kipróbáltam és nekem nagyon tetszett,de hosszú távra is érdemes megvenni?
nemtuttok mutatni pár 250 es videot goglesokat párat má néztem
ebben van valami igazság,olyat kell nézni amin megvan minden és jó.Lehet hogy régiek és nem mennek úgy mint egy suzuki vagy valami és többet is zabálnak.de olcsók és az alkatrészek sem túl drágák hozzá.ha karban van tartva megbízhatóak.a multor voltam vele pilismaróton ,mocis találkozón.
Nemaztmondom, ha valaki elémdobna egy tz-t elfogadnám aztán faszán széjjelgyúrnám, de hogy én vegyek 60ér + műszaki, átiratás, aztán bennevan 100 ban, na az már sok.
az nem jó.Tetszik a Gépem?
sziasztok mit szólnátok egy kis túrához a balaton felé most szombaton ???
a hősök terén(pesten) lenne a gyülekező, 9kor fél 10kor lenne az elindulás
mindnekit szeretettel várunk (jó időt mondanak)
hát már nem, azóta letettem a 2T motorokról.
hali!nekem olyanomvan kell segitteni?
csákány, 251-es ETZ-ben isemrős valaki?