Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor pláne kiváncsi vagyok rá! Ennyi pénzért milyen lehet...
Azért a GSXR em sem volt sokkal több, Te meg nézd meg az RZ re mennyi lesz majd a Jollymoto rendszer 4 karbon véggel
nocsak,csak nem kivancsi vagy ra? :D
400-as is epul,lassan de biztosan. :) ezert kell eladni az NSR-t,ha meg tudjuk venni az RZ-t,mert kicsit sok lenne mar.
Es meg a CR 500 is ott van.
RZ mar forgalomban van,csak a vetelarat kell kifizetni.
Nem hinnem,hogy 300 000 HUF a gixered.
Azért ha meglesz szólj ám!
Ma de a 400-asoddal mi van?
Sztem meg a gixerem árából veszel e jollymotot!
Na meg nem beszélve az RZ áráról, forg.helyezve....
errol beszelek :) ezt kell nezni,nem a kort.
de azert az auto picit mas.azzal ejjel nappal mesz...ezt meg csak unnepi alkalmakkor veszed elo! :D:D
hat kb igen.
Az elso tulaja kint vette amcsiban,majd amikor hazatert hozta magaval,csak rajott,hogy tul eros neki...90-es evek kozepen eladta a mostani tulajanak,akinek van mellette meg 2 masik motorja.
Volt olyan,hogy 2 evig nem volt lanc az RZ-n,mert lusta volt ra venni. :)
ahhoz képest hogy 20 éves(kb) nem sok 18000, apám 5 éves kocsijában 180000+ van.
hol vagyunk meg a dugo cseretol??? majd 10-15e km mulva.
Addig is szepen kell ra egy Jolly Moto. :) 3 RZ-t vennek a te gurulo kereked arabol. :)
A sarki boltba jártak vele?
Akkor 4 dugó lassan kéne bele...Meg egy kis ez+az... Aztán rá is megy a gixerem ára
EB-n meg van GP 250-csak a kocsog magyarok nem szerveznek EB-t,igy mehetek ki Most-ba. :)
RGV-kepeket kijavitottam.
Nem tudom milyen evjaratu.Asszem 1986-os,de mivel nem gyartottak sokaig itt nincs jelentosege az evjaratnak,de annal inkabb a km-nek...csak 18 000 km van benne.
Tudom, Ati próbál hiveket toborozni, de ahogy látom sajna eddig nem sok emberke van Jaja,GP250 is megszűnt, GP125re meg nincs lóvém tudod.
milyen évjáratú rz?
Látom az oldalon hogy szereted.
oke,bocsi....ipari hulladek

SSP 400 mar 2003-ban is kihaloban volt,megis iden is szervezkednek itten a forumban amint olvastam.minden jo kategoria meghal. :(
Oké. Látom nem nagyon akarod megkeresni
BP.
Ha valakinek, hát nekem nem kell a 2T dumád, tudod!
Én szeretem a 2T-t, pályára a legjobb sztem, de az SSP400 lassan kihal te is tudod. Aztán lehet h visszaveszem az NSR-t
De addig csak ne "fos"-ozd a gixerem!
oke,te meg mondjal egy arat.
mennyivel kerult kozelebb hozzam? :D
Minek vettel egy fostos gixxert? :) kar arra minden filler,inkabb ittad volna el. :)
Tudod,en hamarabb terek at a muszlim hitre,mintsem,hogy egy soros 4-es 4T-t vegyek. :)
Holnapra deritsd ki hogy merre van a kipuff, oké?
A gépem közelebb került hozzádm de nem fognak versenyezni vel, legalábbis az idén nem . Én nem indulok SSP400-ban, mivel nincs mivel.
A kipuff meg nem erre kell, hanem egy másik gépre, tudod nekem is kell a lóvé, nem csak neked
Már azt hittem te is veszel egy gixert!
biztos a szivedhez nott...ki vette meg es mennyiert?Iden nem indulsz SSP 400-ban?
Ugysincs NSR-ed,minek ra az a kipuff...nem is volt jo,te mondtad. :)
Yamaha RZ 500-ra kell a love.
Na és neked milyen motorra kell a pénz?