Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi jó.
HI!suzuki gsx250ről (88-as)ról van vkinek valamilyen tapasztalata?PLZ
Idén biztosan kint lesz vele a tulaj (Mérő István) a ringen. Ezt inkább tőle kellene megkérdezni :)
vagy eladó még eetleg??
Már olvastaqm párszór.... kár, hogy már nem eladó a gép... RS 250-est képtelenség találni
Sziasztok! Aprilia RS250 tapasztalatok, képek, tesztek, linkek elérhetők itt: www.milestone.hu.
Szeretnék kérdezni vmit...uhhh csak elfelejtettem.
Látod erre irhatnám miért nem kivánok egy olasz mocit(na jó-rg blokkal) de nem sértek meg senkit én nem szeretnék hiába mondanak legendákat rola.Kinek a pap...
Tudsz te hga akarsz..
es ha mar ennyi penzuk van,vegyenek RS-t avgy Mitot.
nekem NEM tetszik a CBR 125,mert szerintem nem motor .... hm?
Te ez 1 ilyen világ nem nöhet fel mindeni rigán/jawan persze szar nézni a suhancokat nekik a pénz nem számit.Fogad el ne huzd fel magad mondjuk nem azt mondod 1 tipusra SZAR-hanem nekem nem tetszik,hidd el máris máslesz a hatás.De te tudod..
egy 15-16 eves gyereknek honnan van ra penze? ;)
Nem ciki...csak szomoru,a tobbiekre nezve,akiknek csak szimojuk van.
Nézd van aki nem ért hozzá, vagy átverték már használt mocival nem bizzik az öreg mocikban.nem akarja bütykölni,van lovéja...stb.Ez számodra ciki?Képzeld el mindenki értene hozzá a szerelök,szalonok... stb éhenhalnának.
NEM en anyaztam,vissza lehet olvasni.
Ha meg valakinek budos a hasznalt gep,arrol meg jobban meg van a velemenyem.
De miért kell ez az alpári szöveg a fikázás/anyázás.Ki mit szeret, nem mindenki szeretheti a 2t mocikat+van akinek csak friss gép kell mert neki az tetszik.
csak a 4T-ben latom a rosszat. De most kivetelesen csak a CBR 125rol volt szo. .Amikor csak NSR-em volt,akkor is ez volt.
Bocs!Én ugy veszem észre te minedenben a rosszat láttod és kötekedsz.Nemlehet hogy ez nálad valami kényszer?!Azért mert van egy/két jó mocid(nem tucat motor+ritka)nem kellene mindenki véleményét negativan leugatni(söt szidni)Na de mindegy te tudod.. .
Vegre!
Császtok nekem is 4T-m van szerintem nagyon jók azok is!!!!!!!Senki ne szidja!!!
Nekem a 2T-ben a hangja tetszik
Gyönyörű hangjuk van!!!
na meg az illatuk utólérhetetlen!!!!
Most nem is fikaztam a 4T-t,ne talaljal ki dolgokat. :)
én szeretem a 2t-t is és soha nem fikáztam és nem is fogom mer jó
csakis ő szarozza a 4t-t
Itt a probléma..ö kezde..haggya abba...hihetetlen nöjettek már fel!Ez jobb-az jobb(2/4t)nem mindegy,ki mit istenit/mi tetszik neki.Egymás fikázása/szidása agyatok kapacitását mutatja!
Mi mast csinalnek egy olyan forumban?