Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sorry..mit adsz el?Ja elözö kérdésedre valoszinü eladom az enyémet....de még nem 100%
Köszi Chevy, de én nem erre gondoltam. Amit én keresek az úgy emlékszem valam gyüjtő lenne és több féle mocit sorolt fel.
Itt a 772 hozzászolás!
Chevy. Én most átfutottm az egészet, és nem láttam. Melyik oldalon van?
A te TZR-ed megvan még?
Félig igen, félig nem. Ez alatt azt értem, hogy jó lenne ha el tunám tökíteni, mert nem gondoltam, hogy ennyire kényelmetlen és, hogy ilyen sokat eszik. Viszont másik dolog az hogy nincs vele semmi komolyabb probléma, meg nagyon tetszik, ezért jó is lenne ha maradna. Ha viszont valaki adna annyit érte amenyit gondolok, valószínű hogy eladnám és vennék inkább egy tűramocit. Sajnos hosszú távon lehet nem bírná a derekam. Volt egy kis gyerekori balesetem és emiatt gyengébb a derekam. Komolyan nem hittem ennyire kényelmetlennek. Persze nem vártam, hogy olyan lessz mint egy chopper vagy egy jó túragép.
Itt ebben a topikban olvas vissza.Csak nem eladod a tzr-t?!
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Láttam valamelyik topikban, hogy egy fazon 2T 250-es sportmocikat keres fel is sorolt néhányat és most nem emlékszem hol találtam. Nem 100%, hogy ezen a honlapon láttam, de nekem az a sejtésem valahol itt volt.
Ha valaki tud róla valamit súgja már meg nekem.

Köszi előre is.
GP 250

frissitettem az oldalam!

motorok=-250ccm
Azt én sejtem...nekem a TDR250 elég ...ha veszek crosst(yz490) mint már montam mert az nagyon tecc+ YAMAHA.
vegyel CR-t ...az meg aztan meg sőőőőtebb
Nem csipem annyira a speedeket...heti 1-2karika elég belöle,azért a tdr se rossz..söt.
ahhhhhhh

de miert TDR??Miert nem TZR,sokkal jobb. :)
Mert ha 1jön akkor 1nek mennie kell.(+nem is vagyok az a ragszkodom hozzá tipus)még 1 TDR lesz...ha összejön...
igen,bocsi

szoval miert kell eladnod es mit vennel?ha veszel.
mi lesz? ez a kérdésed?
hogyhogy,es akkor mit lesz?
hát ccm nem mert hát elég értelmetlen lenne ha meg is lehetne csinálni a kw az más dolog azt meg lehet de az még önmagába kevés. amugy papiron lehet esetleg variálni a ccm-vel.
vágom, köszi! de megoldható?
" 125 ccm vagy 11Kw "

mind a két adat kell hogy vezetni tudd nem elég az hogy ha egyik megfelel.
kíváncsíságból megkérdezném hogy lehet olyant hogy egy 250 es motorba beletesznek egy folytást amitől az 125 ccm vagy 11Kw lesz és akkor használhatom A1 el??
Jó rendben!
Oké akkor üzenj hogy mire jutottál

Köszi
Még nem 100 hogy eladom,(jövöhét végén nézek+1 másikat amit +szeretnék venni)ha mennie kell irok +képet küldök ok?
nemrossz nemrossz tucc rólla fényképetküldeni?
semmijenpapírjasincs?

tybx@freemail.hu
Van 1 TZR250(felülcsövesem-papirnélküli)-játszo mocinak van idomhiányosan(fej+oldalak+müszerek nélkül)sok alkatrésszel,ugynézki el kell adnom .