Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Beszéltem a Martin dobos emberrel. Azt mondta kb. 1,5 hét az átfutás a megrendeléstől, szóval nem vészes.
Neked ki szerelte fel? Simán fel lehetett rakni?
„E” betűt meg majd bűvészkedünk bele!
Bátran ajánlom Neked is a Martin dobot, és csinál bele hangtompítót is. Időben rendeld meg!
Csak E betű nincs benne. Kellene egy ügyes gravírozó, aki a dob leszerelése nélkül belegravíroz vmi számsort...
Szevasz Csaba!
Most hogy van Megyeri híd , ez neked sem nagy távolság, szóval fürdetésre tuti otthon tudsz lenni!
Hogy vannak a Martin dobjaid? Mernéd ajánlani nekem is? Valami szép és jó dob már nagyon kéne a verdára, jó pénzért persze.
Üdv Árpibácsi!
Jó, jó az lehet, hogy neked túl közel van, de másnak meg túl messze. Tavaly pl. Tokajban kezdtünk. Gurulni meg gondolom úgyis elmegyünk a környéken, úgyhogy gyere!
Nekem is volna kedvem menni, de csak 1 napra a gyerkőcök miatt.
Fürdetésre haza szeretnék érni!
Túrázásra bármikor kapható vagyok, bár Kemence nekem kicsit közel van, szerintem érdemes lenne pl Mátraháza-Sirok-Salgótarján-Balassagyarmat érintésével megközelíteni
Jön már a szép idő, közeleg!
A tuti verda meg már itt is van!
Ok.
Másodszor alig találtuk meg, a GPS-sem találja, azaz nem tervez rá. A faluban kérdezgettük, hogy merre van. Később rájöttem, hogy a GPS is odavisz, ha gyalogos üzemmódba állítom. :)
A tiltó tábla még kint van, de mikor másodszor voltam (kb. júliusban), elég sokan jöttek szembe autóval.
Üdv Zöldi!
A tiltott ösvény tavaly már nem is volt annyira tiltott! Már a sorompó is eltűnt teljesen és boldog boldogtalan arra járt. Remélem ez idén sem fog változni, igazán gyönyörű arra motorozni!
Üdv Tangerine!
Örülök a határozottságodnak! Szerintem egy, ketten még biztosan csatlakoznak hozzánk a csapatból, aztán csinálunk egy jó kis, egy vagy kétnapos gurulást a környéken.
Március 21.-22. talán jó is lesz. Na majd meglátjuk.
Bizony, a titkos és tiltott ösvény felől közelítettük meg
Majd a tavasszal rátelepszek a motororodra, és megyek kis fordulaton, Te meg hallgathatod :D
BÚÉK mindenkinek!

Mikiré tényleg nem barnul, de neki Banditán van, így nem lehet egzaktul összehasonlítani. Ő egy évvel korábban vette, lehet azóta könnyítettek (spóroltak) még 1-2 tized mm-ert a lemezvastagságon.
Biztos, hogy a kipuból jön a zörgés? Én nem vettem észre. Ami biztosan zörög, az a szélvédő plexi (döcögős úton), esetleg a dobozban, vagy az ülés alatt valami.
Na majd figyelem azért, köszi!
Én is.
Kedv az mindig van. :)
Már jártunk is erre párszor. Egyszer pár Banditával, ugye Zöldi?
Esetleg más jelentkező?
én megyek
Üdv Egynégyesek!
Megkezdődött a visszaszámlálás a motoros szezon kezdetéig. Én meg végeznék némi közvélemény kutatást, hogy mondjuk március végén lenne e valakinek kedve egy közös guruláshoz.
Célpont a Börzsöny lábánál elterülő, festői Kemence, konkrétan az itt található Kőrózsa Panzió. Nos?
...reszemrol atadtam a stafetabotot a kovetkezo "nemzedeknek", mar nincs lehetosegem itt forumozni, csak nagyon ritka alkalmakkor. Csak a www.gsx1400.hu oldal maradt amit elerek ezek utan is...
Buék nagytesók!
A tiéddel valami egyedi gond lehet, pl Mikir csöve egyáltalán nem barnul. Amit még észrevettem mögötted menve, hogy kis fordulaton zörgős hang jön belőle, mintha valami rezonálna ezt már akartam mondani, csak minidg elfeledtem.
Sziasztok ! Balesetmentes Boldog új évet kívánok mindenkinek!
Szevasztok!

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Molnár Imre
Egyébként meg minden motorosnak BALESETMENTES, BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok!
Hi!
Nekem lehet, hogy ez lesz a befutó:
MARTIN
Azért még alszok rá néhányat.