Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csoda hogy ago kiallt ellened
Az igazi megmerettetes azer kunmadar na, persze lehet gyakorolgatni mashol is de mind az idomeres mind az aszfalt stbstb teljesen mast mutathat mashol.
Jonni fog az az ido ne aggodj csak vard a hatszelet eroteljesen
Köszi a Shinkós tippeket!A széria Busáddal sem fogsz néha indulni nosztalgiából?Nem fog hiányozni a versenyzés?
Tavaly már volt egy 2. helyem superstreetben Tökölön,igaz csak ketten voltunk Ágóval a kat.-ban!:D Idén már csak időre gyúrok,bár ez tavaly is így volt!A fertőszentmiklósi 3. hely csak ráadás volt,de semmiképp sem a cél,a 4x9.6-nak sokkal jobban örültem!;):)
Inkább az enyémet rakok valami rövidet,így mire a többiek felrakják 4-be,én már a 6-ot is elrúgtam a célvonal előtt!:)Vagy szerzek egy 40 kilós csajt,aki leüt mindenkit a vassal!:))
Kíváncsian várom mi lesz! A kispadról majd szúrkolok nektek! ;)
A dobogoval meg csinald azt ha 3. Lettel pl hogy mikor felallt az elso ketto is akkor gyorsan a szamozast atcsereled s johetnek a sztarfotok sss ennnyi
Nem joo az veszelyessss inkabb csereld ki az attetelt mindenkinel vmi nagyon hosszu butara..s a 60 laba lesz vagy 1.8
Már tavaly is körpejártam a depót jótanácsokért,közben meglazítottam itt-ott egy csavart,de nem jutott időm mindenkire,ezért a legtöbbször még így is lecsúsztam a dobogóról.
Szerintem csinald azt hogy titokban mindenkinek felfujod a hatso gumijat 2.5re..s nem leszel utolso
Én pedig mindenkinek üzenem,aki idén a D1000-ben akar küzdeni,hogyha az utolsó helyek egyikére pályázik,akkor majd velem kell megküzdenie,mert én a végében fogok idén is söprögetni!
Nem is az első gumim,mert már nagyon sok gumim volt,de felrakatom előre! :))))
Végre te is követni fogod a szabályokat,eddig törvényen kívüliként éltél! :)
Pedig jó lett volna egy használt,jól bejáratott 9.3-as Shinko,az már magától is tudja a dolgát,míg az újat nekem kell bekoptatni. :)
Hello.
Ez megmaradt egy 2006-os madárról. Ha valakit érdekel: busachris@gmail.com
. .....és üzenem a Repelik Úr régi motorja új tulajdonosának,hogy kösse fel a gatyáját...és fogja össze a ménest mert remélhetőleg szoros meccsek várnak ránk idén....;-)
Nem,az a gumi a TE leendő első gumid...:-) ! Hívj ha jössz érte!
Az egy gyári csillapító és lecseréltem egy állíthstóra..
A shinkot továbbra sem adom el:-( , egyébbként igazad volt,mert van már egy új fajta,de ezekhez a motorokhoz teljesen elég a régi is,a mieink csak baby lóerősek:-D !
Héló!Mi az a kormánylengéscsilapító?Csak nem beraktál egy okosabbat? :)
Az a gumi érdekelne,ha Shinko!:)
Hello! Maradt még pár busa(99-07) cuccom,megválnék tőlük, ha vkit érdekel írjon!
Na akkor ki tudja?
A terv még várat magára mert nem kaptam meg az útvonalat, de az illetékes biztosan rajta van!
Mit terveztek? Márciusra?
Nem gond!Majd Ágótól veszek.Legalább frisebb,idei gyártás lesz,meg a puhább,újabb keverék. :)
Most adtam oda az útólsó Shinkot! Lecsaptak rá! De a Bátszi motornál tudsz rendelni! Azt hiszem 200 Eur/db
Pedig már van egy újabb verzió belőle.
Rendben,akkor márciusban kereslek.
szia mar nincsenek meg
Szia Laci! Egyenlőre semmit nem tudok, de megyünk az biztos! :)
shinkóból 1 fajtát tudok, de ez úgy tapad, mint a ragasztó! Nézd ha megfelelő guminyomáson mész, és kellően bemelegíted a gumit az nem kapar el az biztos....! Én 0.5-0.6 guminyomáson mentem! De neked kell a 0.8 szerintem! De sok mindentől függ.... A pálya hőmérséklet a gumi nyomás stb! Erre neked kell rájönni majd! Ha meg lesz Márciusig a gumi akkor ok! Ha nem akkor szori!