Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebben alapesetben igazad van, de egyrészt NEM lehet mindenkinek tetsző megoldást hozni, másrészt meg ha mégis, akkor nincs facebook mert az ROSSZ (legalábbis a mostani formájában), nincs 90/130-nál jobban haladó autó/motor, nincs cigi, nincs alkohol (születésnap sem), nincs állat emberek lakásában, nincs zsírdisznóvá zabálás sem, MINDENKI minimum heti 40 órát dolgozik, nincs tengerparti nyaralás, mert megehet a cápa.

Ja, nem tetszik? Értem, csak amikor a sok hülye öntudatos buzeráns egoista elkezdi enni a saját szarát akkor lenne kötelező helyettük kifizetni a számlát, amúgy meg önálló entitás az ember és a veleszületett szabadságjogok miatt azt csinál amit akar?
Mert látom hogy mi van a képen.
mert kb 50 forint lehet a hűtőbordával együtt, és erre a célra tökéletesen megfelel
hűtőborda se kellene mert 0.3 amper folyik át rajta és 14 voltról 12 voltra csökkentve nem sok hőt termel, de van egy marékkal szóval nem összeg
ha az áram mennyisége korlátozottabb lenne akkor persze nem fűti el az ember feleslegesen, de a kocsi akku hetekig bírná.....
Miért kéne 7812-vel baszakodni? Áramgenerátort elé és kész.
BLM?!
Megnézem 😉
egy közepes minőségű inverter se vészes, de csak 1mm lemez felett, alatta nagyon bajos
A BLM egesz jo minoseg nem rossz aron.
Jó neked…. Én sajnos nem… 😆
Meg is fogom próbálni…
Egy alap vedogazassal allati konnyu megtanulni amator szinten pötyögni. 😀
én mindenkit elfogadok olyannak amilyen, ha nagyon idegesít elkerülöm.....
de igazándiból nagyon magas a hülyéket elviselő faktorom, higgadt vagyok és nyugodt szinte minden helyzetben
annyi előnyöm van bárkivel szemben, hogy mindenhez is értek 😂
3x nulláról? Eszembe jutott egy vicc:
- Ön 1 éve kezdett a postázóban, 1 hónap múlva már íróasztala volt, 2 hónap után részlegvezető lett. Fél évre rá az igazgatóságban ült, és mára már a vezérigazgatói székre pályázik... szép karrier, nem illene mondania valamit?
- Köszönöm, Apa! 😁
nem tudok benne aludni
nappal nincs nagy ponty csak éjszakára járok ki, aztán székben nem mindig lehet aludni, főleg ha ilyen 3-4 fok van kint
Egyáltalán nincs bennem ilyen érzés 😂 csak jókat mosolygok magamban 😂
Amúgy igen, nulláról indultam 3x is, de meglepően nekem a régi barátságaim nem szakadtak meg emiatt, sőt mint szoktam mondani, az én életemben az egyik legfontosabb ember a kukás….
A diagnózisod annyira téves, mint a képzelgések itt a fórumon 🙃
Van amihez nem értek, pl a hegeszteshez és vasmunkahoz, nem is ugatok bele… amihez viszont igen, ott nehéz lozungokkal megvezetni, amire meg emlékszem és tudom is, mi hogy történt, ott meg nem is lehet….
Én az a típus vagyok, aki meghallgatja a hülyeséget, mosolyog rajta, elmondja mi a történet, de ha nem fogadjak el, nem stresszelem magam rajta, mosolygok és lépek tovább… 😉
https://youtube.com/shorts/fGS... Ini ilyet vegyél pecakocsinak, ez biztos elmegy a dvcs parton. 😀
nem ez a fő bőségszaru, de sok kölcsön sok plusz pénz a gazdaságban
de ezt is el lehet kúrni lehet látni a jelenlegi helyzeten, hiába van kibaszott sok plusz pénz a gazdaságban senki sem él ennyivel jobban
De nem a Cofidis hitel ami mozgatja a gazdaságot, hanem az ipari befektetések.
plusz volt egy kapcsoló amivel be tudtam kapcsolni a 2 hátsót fixre ha akartam, így a búrákat leszedve ideális fényt adott tábor készítéshez
egyszer volt így használva peca közben
nekem 12 ezer volt a 2 hátsó index az lc4 re pár éve
egyiket letörte a sátor aztán vettem kettőt mert már nem volt rugalmas a szára
ez ilyen 2007-8 körül volt
atombiztos selyemmel+ műgyantával megerősítve a próbanyák
yamaha dt-xt index
85 euro az eredeti KTM ledes index, mind a 4db és a hozzátartozó elektronika. Amikor megpörgettem az árokban, letört 2db gyári izzósom, a 2db kicsit olcsóbb volt mint a 4db ledes.
A fiad motorján szerintem pont ugyanolyanok vannak mint amit vettem, teljesn korrekt, erős határozott a fénye szerintem.
szarul csináltad 😁 ezeken én is átestem.....
gagyi led izzó mind szar, de pl a ktm motorban led a hátsó lámpa, mindig kiégett az izzó, 10mm led ellenállással örök élet, kb úgy világít mint a 4-5w izzók
a féklámpával nem szaroztam, az maradt az izzós az nem ég ki csak 10 évente
index
én időt és fáradságot nem sajnáltam és telivertem kis ledekkel, kurva jó fénye lett, nem is adtam el a motorral azóta is a polcon van, akkoriban a fehér led baszott drága volt és jópár órám benne volt
persze csinálnom kellett hozzá villogtatót is, plusz diódákat tenni a visszajelzőhöz mert átment az áram rajta a másik oldalra is
tizenpár éve ezek azért nem voltak olyan elérhetőek mint manapság
mindjárt megkeresem az indexet mert kurva jól néz ki
Ja, a teljes műszerfal a GS-en is LED-es lett (meg egy ideig voltak LED-es "ködlámpáim", de leszedtem őket mert vakították a szembe jövőket), de az csupán passzióból - ennek már 230W-os a generátora, az mindenre elég.