Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néztem én is, de a markolatfűtésre szerintem nem igazán volt eddig sem szükségem, kulcs nélküli indításra sem, nekem arra kell a motor, hogy A-ból B-be eljussak, közben nézegelődjek és mindezt a komfortzónámon belül.. nem kell sár, nem kell korán, nem kell hidegben.
A csomagokkal kapcsolatos dolgok viszont elméletileg kellenének. De az én évi 3-5000 km menetemből olyan kicsi a cuccolós, hogy egy tanktáska meg egy üléstáska is elvileg elégséges lehet.
A CB125F-en is alapáras a középállvány, fel nem foghatom hogy a drága nagymotorokon meg nem az.
A tts660 3,6 szerintem regadoval papirert fizeti kellett,van stöpszli bogyonak valo LR kvitel,es szerintem 2 kilo alkudhato belole.
Én nem vállalnám mert ha kiadnék 3milliót akkor a kurva anyját mellé tennék még 500-at hogy legyen középállvàny, markolatfűtés, gyorsváltó stb… ja meg az 5év gari, meg lehet már egy szebb színt is kérnék a sima fekete helyett( lehet utolag fóliázni is ennyi pénzért)
Teljesen elfogadható az ára 3 misiért a konkurenciához képest.
Hát a gyorsváltó biztos nem kéne, a markolat talán, de nem nélkülözhetetlen. A középláb is a "jó lenne" kategória. A fél milla neked hogy jött ki a forgalomba helyezésre? Sztem messze nincs annyi, de nem vettem mostanában új motort.
A forgalom mindenütt plusz, az extra meg nem kötelező. Vállalom, hogy igénytelen lennék egy fapaddal 😅
Egy ilyen motorba mar illene a gyorsváltó, markolatfűtés, középállvány. Így már közel 3,5+ a forgalombahelyezés, a vége majdnem 4. Nem mondom, hogy ez sokkal több mint a többi vagy hogy drágább csak hogy nem igaz a 3millió.
...persze ha telirakod minden katramóccal, sztem 4,5-be is fel lehet tolni az árát... 😅 de pl. nekem navi előkészítés meg 28 féle menetprogram meg ilyesmi nem kell, elég az alap.
Az összes, amit hozzá tennék, csomagrács 35 rugó.
Mínusz alku.
Plusz forgalombahelyezés, plusz extrák.
...de ha valami pici élményt találni akarsz a dologban, akkor a G310R-t nem lehet robogóval hasonlítani...
Rajzojj valami emelőt 5 kiláért, és már meg is van a plusz lé 😁
Hm.
Azt kell mondanom, hogy hm.
Vegyél trike-t.
Az valahol motor is, nem bassza a derekadat.
De nekem nincs két millám, vaze! Van "fölös" 5 kilóm most, összesen kb. 6-7-800 ezrem lehet nyárig, meg egy pénzzé tehető öreg motorom, nagyjából 5 kiló értékben. Egy naked nem oldja meg a derékproblémáimat, a robesz meg szinte biztosan igen - a környéken (100-200 km-en belül) csavarogni a 125-ösök "teljesítménye" sem tűnik bevállalhatatlannak, főleg hogy ezt csináltam még nem is olyan régen. De egyelőre még csak hangosan gondolkodom, lehet hogy simán leteszek a motorozásról ha már nem okoz örömet.
Hol van 3 misi alatt?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/bmw/f_900_xr/bmw_f_900_xr_f900ruj-17095450
Siman szerzek karbidot es dol a hal.
Csak utalom.
az éhező tömegek nem tudnak halat fogni
pl se te sem a bogyó nem lennétek ellenfél egy halfogó versenyen bárhol
pipi már inkább, kis genyónak több szerencséje van mint nekem, plusz sokkal aktívabb mint én
Mar varom a rendelobe a fuszoknyas csajokat es a mojitot.
Nézegettem én is motorokat, és meglepve láttam, hogy a BMW a legolcsóbb!
F900R, minden igényt kielégít, 105 LE, és 3 alatt az ára... szaros SV650-et kapsz ennyiért, a sor4 Suzuki meg már 3,8-tól indul... Yamaha is drágább, Hondából is egy CBR650 ennyi, ami gyerekmotornak néz ki a BMW mellett...
Te meg kapnál egy G310R-t, minőségi futóművel, ABS-el, Upside telóval, full LED-el 2 milla alatt - ahhoz képest, hogy már 1,5-ér vannak Kívéjj robogók ennél jóval gyengébbek.
Mitöl lennének éhezök? Hisz egy politikus és annak sleppje se fog lopni az igy megmaradt tenger pénzt meg szétosztják. Ezt vizionálja bogyo is meg raks is, csak várni kell a postást.
Mar ha lesznek pontyok es nem halasszak le az ehezo tomegek.
el is fogja csak szavazzák meg
lehet én is elmegyek szavazni elősegítem a káoszt, és röhögök mindenkin aki beszopja az o1g nélküli világot
nekem sok változást nem jelentene, max nem dobálom a pontyokat vissza hanem megesszük
Ezert is el kene vennie ferenc testvérnek a kocsidat. 😆