Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen az emberek birkák. 1000 emberből kb. ha 1 ért a pénzkezeléshez a bankoláshoz. Szóval nagyon kevesen értenek hozzá igazán(kezeit széttáró) amit a kishölgy a pultmögül elmond annak általában az 1/4ét sem érti az átlag polgár. AZT BESZÉL RÁ AZ EMBEREKRE AMIT AKAR. Ő ott a "szakember neki fog hinni az átlag ember és fel sem merül az benne, hogy lehet másként mint ahogy a befektetési tanácsadó mondja. Én eljutottam már arra a szintre, hogy 1 szavukat sem hiszem el. (kezeit széttáró) Minden esetre engem nem tudnak meggyőzni, hogy 1 fillért is otthagyjak és ne ingatlanbefektetésre váltsam(szemeit körbeforgató)
Le mert tankozni kell nemsoká kezd a klánom (fetrengős)
Azért csak nyugodtan tegyél egy próbát 😅
Bármekkora nem tul sértö összeget elfogadok 😁
azért van néhány száz hektár erdő, meg van még vállalkozás. uzsorázni sosem uzsoráztam azt asszem büntetik(gondolkodós)
De ha már agyatlan birkákrol van szo akkor szerintem azok lesznek akik nem.mennek el szavazni. Akkor talán tényleg kiderülne a nép akarata. De igy csak a szövegelés van.
igazából neked sem kell már(fetrengős)
Milyen választási családok vannak? 😃
Bár ha csalásrol kell beszélni a tieid körül.se tiszta minden ha lehetöségük van. De szerencsére egy ideje nincs lehetöségük 🙂
Persze hogy agyatlan birkák: szerinted hogy jött össze háromszor a kétharmad? Persze ha a választási családokat most nem számítjuk.
igen. De gödöllön már akkor sem úgy történtek a dolgok mint másutt(kezeit széttáró)
Nem tudom melyik lehet az a valamelyik de biztos mellé állok(meghajlós)
2 es létra topik kéne,megint elfeljetettem nektek befényképezni lehet holnap pótolom(fetrengős)
hát pont így vettem én is a házat. Én felrántottam akkor 15 millát. svájci frank alapúba. Többet kamatozott a banki befektetésem mint amit a hitelre kellett fizetnem. Aztán az utolsó évben bebaszott a dolog gyorsba kifizettem a maradékot (kezeit széttár) 2009 ben is vettem így 3 pecót. a vége annak is bebaszott azt is inkább kifizettem(fetrengős)
Mert a haver nem 4m millió Ft hitet vett fel, hanem akkori értéken 4m millió értékű CHF hitelt…
ezért fals az a történet, hogy mennyi Ft-t kellett visszafizetni, mert nem a Ft volt a lényeg… mennyi svájci frankot fizetett vissza? Hogy az forintban mennyi az nem érdekes, hiszen nem abba vette fel….
hát nem tudom(gondolkodós) Én rosszabakat hallottam ezekről. egyik haver vett cegléden egy lakást hitelre akkor került ez kb. 4 millába. miután ezt az összeget kifizette még mindig tartozott 3-al8fetrengős) Aztán ezt már nem tudta törleszteni eladta a lakást kifizette a maradékot azt nem is nagyon maradt semmi belőle. Volt akinek az 5 milla hitel 15 el lett visszafizetve érdekes én csak ilyen történeteket hallottam(kezeit széttáró)
Aham… tehát az emberek birkák? 🤔 a bankok meg jótékonysági intézmények? 🤔
Nem vette senki eszre, hogy a klasszikus kommunizmus véget ért? 😂
Mert itt az megy, hogy csak az embereknek nincs egyéni felelősségük, majd a jo kormány megold mindent, mint a kommunizmusban 😆
Kapitalizmus van mar gyerekek, a bank meg egy profitorientált cég, nem az állami OTP van meg Kádár bácsi 😆
ez azért nem egészen így volt. Orvérzésig nyomták a reklámok ezt hitelt. Kb. úgy dölt minden médiából mint most a 3-ik oltás(fejét fogó) megtévesztették az embereket. Mindenkik feltette ezt a kérdést,hogy mi lesz akkor ha változik az árfolyam na ekkor egy grafikont dugtak az orra alá, hogy 15 éve ez már változatlan semmi kockázat nincs ebbe igazán(legyintős) Az, hogy a bankok rászedték az embereket csak az érem egyik oldala volt. A másik pedig az akkori kormány felelőssége aki nem nyitotta fel az emberek szemét, hogy ez nagy bukta lehet.
Gyakorlatilag hagyták az emberek tömegeit belesétálni ebbe a csapdába ölbe tett kézzel nézték végig. (kezeit széttáró)
Mingyá lejár a kimenöje 😁
Maga itt? A temetők meg üresek?! 😍
sanya tudja valszeg tapasztalat 😆
ezzel a csávóval valamelyik nap én is összefutottam. Manapság 30 ezer alatt ritkán tankolok. A csávó aki előttem ált 2 ezret fizetett a tankolásáért (kezeit széttáró) Rohadt irígy is lettem, hogy milyen autója van ami csak ennyit fogyaszt (gondolkodós)
hát nem sok
nem vagyok az a kifejezetten autópippelő típus (kezeit széttáró) Én még mindig azt vallom,hogy ő van értem(kezeit széttáró)
ezek a pippelők akiket állandóan ott látok az autómosók előtt, mint bogyó na azok a szánalmas tárgyakhoz ragaszkodók(fejét fogó)
De csak tudat alatt az. (gondolkodós)
Mi lesz ha megvilágosul és rájön Ő is (fejét fogó)
Kb. olyan lesz mint amikor a néger megtudja,hogy néger 😂
szerencsére te igényes vagy(meghajlós) így nekem már nem kell annak lennem(fetrengős)
ezzel kb. így vagyok én is(kezeit széttáró) Farmert világ életembe rüheltem nem is tudom az kinek lehet kényelmes(kezeit széttáró) Nincs olyan munkaköröm amihez nekem ilyet kellene hordani. Évente kb. 15-20 alkalommal van rajtam(kezeit széttáró) Az iskolába hordtam ilyet napi rendszerességgel(szemeit körbeforgató) A legtöbb helyre be megyek melegítőbe. Nem a hátul 1 zsebes otthonszaladgálós parasztmelegítőbe flangálok, de kiöltözni nem fogok mint szaros pista jézus neve napján(ujjával nemet mutató)