Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De sikerült neki! 😂
na ennyi extrával csak full részegen lehet elbaszni
Szál vagy csomag? 🤔 😆
Én is teszek fel, hátha rám írnak... aztán mondom, hogy nem 😅 jobban szeretek fexeni a kanapén! 😅
Mai árakon ez a kis előszoba (össz. kb. 30-32 m2) lett volna 150 ropi.
le sem kellett volna venni
Nem mondanám hogy ez egy zegzug kis boltocska.
https://kanizsatrend.hu/rolunk/
Tévedésbe teccik lenni.
Megrendeltem szeptember végén,megérkezett nov. 8.-án,Amint leemeltem a kocsiról láttam hogy valami félkegyelmű úgy pakolta be hogy kidörzsölte a csomagolást (geva vastag profi cucc) és a bőrt is.
Azonnal fénykép és email a vevőszolgálati referensnek,az nyilvántartási számra vette,ki kell jönni ránéz a technikus,javít vagy elviszik,de soká lesz.mondom koma új gari törvény van egy hónapon belül javítani kéne.
Jó.
Dec 8-án szóltam hogy még rá se néztetek.
Megkaptam hogy felháborítja hogy siettetem covid van,kiestek 3-4-ena csapatból nem győzik.
Dikkkk mivanmá?????????????
Mondom felhívom az üzletkötőt hogy mehhhh,mégiscsak kb 30 éve forgalmazzuk őket vagy mi a szösz,igaz nem vagyok egy lutz XXXL de mégis.
No megkaptam hogy ők úgy értelmezik a jogszabályt hogy 1 hónap alatt csak nyilvántartásba kell vennie.............
Huazanyádteeee...............
570e forintos bőrgarnitúra,jó nem egy összeg már inkább 8-900e egy ilyesmi.Dehá vevőé,.............kicsit csúszott ő is,és elfogata az 1 hó csúszást,megkapta az eladótéri ugyanazt.
Nekem meg máig itt a cucc.
No,egy ideig minta gari miatt sem zaklatom őket az fix.
Aki akar rendelhet,de én nem adok ujabb esélyt.Van más cég is a piacon.
szép lassan kifuttatom a készletet.
Gari szabály tavaly év eleje óta.
lusta? így is túl vagyok hajszolva
buzi o1g keményen beszopatott a minimálbér emeléssel, most 140 lett a nettóm és dolgozhatok érte havi 70 órát, eddig a 120-hoz csak 60 óra kellett, de ha már fizetik a járulékot akkor dolgoznom kell érte
aztán az a szomorú hogy most 140ért kapok annyi cuccot a boltban mint egy éve 120 ért
szóvan 10 órát szopok pluszban a semmiért
a multi geciszar, de legalább nem átbaszós mint a kiskereskedelem
ezért vesz az ember pl ócska fos barkács gépeket a lidl-ben mert kérdezés nélkül adják a másikat még akkor is ha te erőltetted halálra
Vagy inkább: ha a krónikus lustaságodon felül tudnál kerekedni.... 😆
vagy 6-7 ember rámírt hogy vállakok-e burkolást 1 konyhai kép után
szerinted akkor milyen lehet a szint?
kicsit jobb lenne a csuklóm már teslával járnék pecázni 😁
A multi jó, a multit szeretjük. 😂
ezért kell a multitól venni
visszaviszik és adják a másikat
nem mindenféle zegzug kis boltokban 😁
most már én se veszek többet ilyen helyen, amióta a pár hónapos szekrény ajtó c betűre görbült
Nekem nov 8.-a óta ma vitte el a szállítási sérült garnitúrát javításra egy európai multicég garisa.
Az több mint két hónap.
Két emberke van egész országra.
én mindent megértek.....
amíg nincs rendes munkaszerződés addig nem lehet mit tenni ha bármit elkúrnak
mondjuknaki kolompár vagy hasonló nevűvel dolgoztat az meg is érdemli
faszbukon nézegetem milyen arcokat bíznak meg munkával, kb az árokásó kubikus szinttel akarnak mindenféle kőműves melót csináltatni 😂
Hát kb. ilyenen... ☹️
Mindenki, aki tud melózni, kint van vagy el van táblázva egy évre előre. A kóklereknek is marad piac - sajna...
Elbaxná, aztán még kérné a lóvét érte, és még emberkedne... 😅 én nem vagyok erőszakos, de ettől biztos a kert végében lenne elásva 😡
Hát ha nálam burkolnál szarul az általam kifizetett lappal - ott nem a lap lenne szétverve! 😅
Remélem meg van kötve a megbízási szerződés.Nem csak szóban van pacsizva,mert azt meg sehol nem ismerik el.
Nem tudom, hogy jelenleg milyen színvonalon áll Magyarországon a fogyasztóvédelem - de hogy lenne dolguk, az tuti.
Ezek szerint te is a konjunktúra-lovagok, a fene öntudatos kókánymesterek táborát erősíted. Így már értem, miért nincs szükséged az 1,3 millióra - két szuriért cserében.
Pontosan, persze ezt elötte közölni kell vele, meg az első törésnél is kell hagyni választási lehetőséget.
Persze lólépésben, nem ám egy helyen. 😆
Ezért kell az anyag árát előre elkérni, aztán ha a munkát nem akarja kifizetni akkor el kell kezdeni szétverni a lapot, annyit amennyi a munkadíj lenne.
Te el se olvasod, amit írok?
Mert nem BURKOLÓK... te se vagy az attól, hogy a konyhádban 3 m2-t kiraktál 4 nap alatt.
Sok van, aki csak "átrándult" ebbe a szakmába (festő, köműves, stb) sok, akinek semmi köze hozzá, csak fusiban nyomja magának (mint te, én, Pipi) de ettől még mi se lettünk burkolók.
Persze az ilyen papír nélküli "vállalkozók" sokat tudnak keresni, de ilyenek megbízni is nagy rizikó.
Az még OK, hogy nem fizeti ki, de ha az általa vett 10 ezer/m2 lapokból leszórnak neki 100 m2-t - szarul - akkor az komoly kár is. Azért is vállalnia kéne valakinek a felelősséget...
Ini ezt nem érti meg, hogy EZ is pénzbe kerül.