Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előtte mielőtt lerakná 🙂
Arra mondjuk kíváncsi volnék, hogyha egy lapot "felhúzol" hogy szintbe legyen, akkor hogy kerül majd alá csemperagasztó? Mert így csak egy huppogós-kopogós ragasztóhiányos valamid lesz - igaz, valóban egy síkban.
ini találta meg én hülye vagyok hozzá(fetrengős)
Ugye, hogy megtaláltad? Megy ez neked, nem vagy ANNYIRA hülye! 😍
ezt e
még a keresztváltó se 😅
2 éve ilyennel csinálták az 1-ik pecóm(kezeit széttáró) De én nem erre gondoltam(ujjával nemet mutató) Hanem épp ott van felette reklámba amit linkeltél. Na olyat keresek (kezeit széttáró)
nem bírsz benne kinyújtózni baszod(fetrengős)
nem 3-om?
Hát egy pecómat csináltattam egyszer festővel. Ajánlgatták, hogy ilyen-olyan jó. Mázolás is volt. Na azóta nem kell festő(kezeit széttáró) Szebben megcsinálom. Persze érthető(kezeit széttáró) amit ő 1 hét alatt csinál meg én elbaszogok vele 3-ig. Én elcizellálgatom, hogy tetszen amit látok. Egy festő erre nem nagyon ér rá(kezeit széttáró) Igyekezni kell a következő munkára mert van bőven és nem órabérre fizetik (kezeit széttáró)
Szerintem a sima is. 😂
3 hónap alatt én sem számítottam F2 féle lézerméréses, aktatáskás Tibor burkolóra(ujjával nemet mutató) Annyira meg nem lett szar,hogy albinak ne lenne jó. (kezeit széttáró)
Szerintem az alternatív lámpakapcsoló meghaladja a műszaki képességeidet. 😆
semmi (kezeit széttáró) Annak lesz igaza aki az erősebb kb. ennyi (kezeit széttáró)
szóval az a lényeg te akármilyen szar munkát kapnál, neked ki kellene fizetni(fetrengős)
Anyóséknál minden vezeték fekete
Fél napot szoptam amíg a festő után feltettem a szerelvényeket

Ilyen szintezőt láttam már van fogó is amit külön kell megvenni
https://burkolatszintezo.hu/TL...
amit nálam csináltak az is hagy kívánni valót maga után. pedig sokat is fizettem sokat is vártam. Akkor döntöttem el azt, hogy megpróbálkozok magam mert szerintem abban a minőségben meg tudnám csinálni, lenne hozzá huzalmam is(gondolkodós)
Pont az ilyen "csak kék, meg csak círmos, meg csak fekete vezetékekkel " van tele a faxom. Fél nap azzal töltöm mire kilámpázgatom melyik vezeték mire lenne hivatott. mert, hogy színre szín csak a legritkább esetben van(kezeit széttáró) kötötték azzal ami vót 😅
egy ilyen lakótelepi fosba kis helységek vannak(kezeit széttáró) wc, 1,5 fürdő 4 konyha 5-7 nm.(kezeit széttáró) Tele meg nem kell csempézni sehol(kezeit széttáró) Mind1 majd ha odaérek a gyakorló helyszínre megpróbálom(kezeit széttáró) Ha nem megy leverem az egészet a picsába azt inkább várok 3 hónapot megint valami balfaszra(fetrengős) Most láttam ilyen vízálló laminátos lófaszt. Úgy néz ki mint egy nagy járólap ilyen 40*25-ös. ez gyorsan menne mert tolnék alá padlopont azt pattintanám össze(gondolkodós) A baj az árával van 13 vagy 16 ezer ft. négyzetmétere (fejét fogó)
Az 1700 forintos alis üvegfólia10db ennyi volt) azért jóval gyengébb mint a 3-4 ezer forintos márkásabbak
Ellenben a 10 db-ból még van 6 db és 5+ éves a telefon ebből egyet bénán tettem fel és amikor le akartam venni elpattant
Pl olyat nem bírt hogy zsebben volt kulcs meg a telefon és lehasaltam egy gép mellé, aztán a kulcs miatt megrepedt, biztos a széléhez nyomódott
Egy fóliát meg foggal törtem el mert kellett a fény is meg a 2 kezem is és bekaptam a telefont és már recsegett is a fólia
A xiaomi flip tokos arra nem kell fólia
Bármelyik boltban ahol burkoláshoz tudsz vásárolni.
mondjuk az gyorsabb, olcsóbb és tuti nem lesz eltérés a fugáknál 😆
Nyugodtan nevezd csak Bélának. 😆
járólapot 3-4 es fugával gondoltam csempét 2-essel(gondolkodós) Elnézegettem ahogy burkolt nálam a faszi nyáron nem tűnt atomfizikának. (kezeit széttáró) Azt is 3 hónapra tudtam előkeríteni(fejét fogó) Na ennyi albidíjat buktam el, mert nem tudok burkolni(vigyorgós)
Láttam ilyen műanyag szerkezetet amit a fugák közé kell tenni és csavargatással vízszintbe lehet hozni a csempéket, olyat terveztem venni csak nem tudom hol mert még a nevét sem tudom.(gondolkodós)
most vettem egy pecót fúl lelakott. Azon próbálok majd gyakorolni. Csak előtte be kell fejezni még 1 másikat szerintem tél végére, kora tavaszra már burkoló mester leszek 😆
Az Áfa miatt irtam. Ott is számolják már mióta kitalálta az unio.