Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A városban lakóknak nem megoldás sarkonként 3-4 töltő, minden parkolóhelyen kell lennie.
Azt hiszem ez a lényeg hisz ha van szállítási díj akkor az fuvarozás bár akkor is az ha nincs mert ugye az ekr alól csak akkor van felmentés ha saját árút saját raktárak között mozgatnak így a házhozszállításnál hiába nem kérek külön fuvardíjat attól még fuvarozásnak számíthat mert benne van az árú árában........bár ezt már nem tudo, pontosan.
...részletre 😁
Egy valamin akadt meg a szemem.
"A megkérdezett vállalkozók szerint egyáltalán nem teljesíthetetlenek az elvárások, szerintük legfeljebb a szakma alsó 1%-a lesz az, amely nem fogja tudni teljesíteni az új előírásokat. Inkább attól tartanak, hogy május 21-től a rendőrök külön utazni fognak rájuk. Vagyis hogy nem a piac átláthatóságának és tisztaságának az elősegítése a cél, hanem a pénzbehajtás."
Hát kérem szépen,rendben kell tartani mindent a szabályoknak megfelelni és akkor nem kell tartani a pénzbehajtástól.
Hát ebből bizony előfordult pár... szerencsére az enyém a facelift előtti motor, azzal semmi gond. Az újabb (mint minden) tele van műanyaggal, meg is torolta a spórolást. 😁
Nem hülyeség, és nem is kivételes. Vegyesen használtam, és odafigyeltem rá, nem szétbaxtam, mint a tesód 😁 bár az is lehet, hogy az övé eleve egy letaposott volt. Egyébként egy ilyen korú kocsi már fillérekből fenntartható, az EGR hűtőt ette meg a fene, áteresztett melegen, 20-ért kaptam a bontó plázában egy teljesen szépet, jó is lett. kb. fél óra volt kicserélni.
Részecskeszűrőm 20onezerrel ezelőtt volt diagon. Rányomott az ember egy kényszer regenerálást, aztán megmérte, és azt mondta, kifogástalan, 100-150 ezer után hozzam vissza, akkor megint megméri... 😅
Hagyjad már a hülyeséged,a büdös életbe nem fogod tudni hogy az előtted lévő autó mikor regenerál,sokan még benne ülve sem tudják,csak sejtik,hogy talán most,de ehhez is érteni kell hozzá valamennyire.
hát nem a környezet tudatosság miatt.
szomszéd a vw márkaszervizbe melózik,ha összefutok vele megkérdezem mennyi az id3 szervizelése,már én is kíváncsi vagyok rá.
Én magamnak hiszek, ellenben veled. Veled ellentétben nekem bárki főleg politikus mondhatta volna hogy oltassam magam az nem lett volna befolyásoló tényező.
Mert nem mész utána amikor padlógázon gyorsítasz vele, vagy amikor regenerál a részecskeszürö...
Egyrészt nem 2% másrészt meg a maradék 9x%-esetében is ugyan ez a helyzet, folyamatosan mindent vált ki valami ami környezetkímélőbb
Marhaság, különösen hogy pl CO2-böl pont ugyan annyit böfög ki az is, mint a többi...
Megszabadultunk tőlük, szerinted mennyi kilométert tesznek meg naponta a trabantok összesen az országba a többihez képest?
Aztán mégsem használ senki sem olyat már...
pont ugyanilyen ostoba lenne, de ha gyerek már értelmesebb lenne tett volna valami hasznosat életébe 😅
Nem lesz korlátozva. mehet gyalog, rollerrel, kerékpárral, tömegközlekedéssel...
nekem sincs Learjet-em, akkor korlátozva vagyok? meg Yacht-om sem...
elhiszem, hogy te az emberek 70%-a alól kibasznád az autót, mert 60 éves korodra egyetlen egyszer tudtál venni magadnak 1 újat 😂
ezt senki nem is gondolta (kezeit széttáró)
a kor teljesen mindegy
ami füstöl meg kell javítani vagy lezúzni
csomó 20+ éves kocsi van parádés állapotban, pl az audink is patent volt
😅
ja nekem innen a buszmegálló 3 km a vonat meg 4 😅
hát az én euró 6-omnál még nem éreztem dízelszagot(kezeit széttáró)
ellenben a hajsze az büdös volt mint 1 gázolaj kút meg kormólt is rendesen. Ezzel az adblús izével azért sokat javítottak a helyzeten (gondolkodós)
Fideszes kormányunk mindenben tévedhetetlen - miért pont az oltással kapcsolatban tévedtek volna? Te nem hiszel a Vityának?!