Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nesze, nincs a közelben hegy
olyan amiben nincs végre hegy (kérdőjeles)
ÁÁÁ hagyjuk(legyintős)
Képed van, életed meg nincs… te auslander ratyi.
Mindenröl is van képem..
neked ez be van akadva(gondolkodós) más fényképed nincs(kérdőjeles)
Hát ezért kicsit irigyellek, bár 1 kártya miatt nem szeretnék olyan nyomorék lenni, mint amilyen te vagy (gondolkodós)
nálunk ilyen van(kezeit széttáró) és bőven elég (gondolkodós)
Kézenfekvő, mert 1 óra autóút(óranézegetős) mert a 100 km-ből 85 gyorsforgalmi. A mátra ami távolságra ugyan annyi utazásban kerek 2 óra(óranézegetős) Bp turista szemmel nem annyira szar. A gyerek 2 éves kora óta járunk a látnivalók 10-ét sem láttuk.
De ezt te honnan tudnád? hétköznap a sorompókat kezeled, hétvégén még a haver műhelyében csiszolsz, hogy ki bírd fizetni a 2 perc alatt 1000 km edet 😁 Pest neked elérhetetlen mind időben, mind anyagilag (kezeit széttáró)
Akartam hosszabban reagálni de inkább csak összesítem 😂
Egy irigy csóró geci vagy(kezeit széttáró) Kezdesz rájönni, hogy a 3 gyerek felneveléséhez kevés a sorompó kezelés, meg hébe-hóba motorháztetőket csiszolni a haver műhelyébe. 3 kilóból nem lehet eltartani a családot. Szerintem 3 gyerek mellett a feleségednek simán dolgoznia kell, hogy kenyér legyen az asztalon(gondolkodós) Hogy te elektromosat mikor fox venni? segítek soha 😂 Szar 8 éves elektromos autó 5 millától indul. Ennyi pénzt nem láttál egybe életedbe se. 😂 Én vagyok smucig a feleségemmel? 8 éve munkahelyet sem látott az autója értéken 2* annyit ér amennyi autód neked egész életedben volt 😅 Ha jól emléxem múltkor azon gondolkoztatok ,hogy egy 100-asért odaadjátok valakinek a nejed autóját vagy elbontatjátok 😁 Micsoda minőség lehet a feleségednek 😅 20+ éves autókkal jártok(fetrengős) A feleséged autóját sem te veszed a saját fizetéséből kell kispórolnia ha jól sejtem (gondolkodós) Figyelj (szemeit körbeforgató) Ha 100 évvel korábban élnénk te engem legfeljebb csak NAGYSÁGOS URAMNAK szólíthatnál(gondolkodós)
én sosem fizetek a parkolásért
van roki kártya ami sosem jár le
többet tudnék spórolni vele mint te a villannyal ha lenne fizetős hely ahova mennék
Hegynek fel-hegynek le....Bruhahahha. Hol vannak ott hegyek?
Hát ki az a hülye aki a pesti szmogba jár sétálni? Csak a pipi. Még a pestinek is van annyi esze hogy elmegy máshova.
Engem ebben az egészben csak annyi zavar hogy ami elő van adva az egy hamis kép.és mondtam ha nekem 50ezerért kell tankolnom 1000km-t akkor a bevételem is ennek megfelelően fog emelkedni. Szóval nekem most sem okoz nehézséget megtankolni meg akkor sem fog. Elektromost meg akkor fogok venni ha a töltőhálózat legalább olyan szintü lesz mint az üzemanyagé és 3perc alatt tudok tölteni legalább 200km-t.és akkor sem fog érdekelni hogy mindez mennyibe kerül, mert hogy fog annyiba mint most egy dizel az biztos. Valamiből pótolni kell az üzemanyag adóját, szóval nyugodj le a picsába, mire a te dácsiád megspórolja azt a két millát vagy mennyit, addigra egyrészt kihullik alólad, pontosabban az a szegény nő alól akinek ismét smucig voltál minőséget adni, másrészt pont olyan költségei lesznek mintha benzinessel járnál. És te még képes vagy azt hinni hogy a kötelező szerviz csak egy átvizsgálás, le is húzhatnák a rolót.
Te blődi 😆
Mi oda sétálni járunk (fetrengős) Igazából ott inkább rollerezünk ez a minimum amit megteszünk táv. Ha csak a szökőkutat nézzük(gondolkodós) Ha egész nap ott baxustk a rezet akkor ennek soxorosát. Aztán ha nem oda megyünk akkor megmászuk valamelyik budaihegyet, simán felmegyünk a 3-as határhegyre gyalog vagy megtesszük a kis hárshegy kört, vagy átmegyünk a mátyáshegyen, vagy a normafátol elsétálunk az erzsébetkilátóig majd elsétálunk a budakeszi vadasparkig de van, hogy megmásszuk a kálvárát, vagy csak felmegyünk az árpád kilátóig. Van amikor a 7 éves gyerekkel hegynek fel hegynek le megvan a 15 km.(gondolkodós) Gondolod odabasz az 1,2 😂 Attól meg herótom van, hogy szaros parkolásért 3-5 ezer ft-ot fizetek(szemeit körbeforgató) Úgy, hiogy laca jó ötletet adott(meghajlós)
Egyébként neked ez miért fáj, hogy beszólogatsz(kérdőjeles) Senki nem erőlteti rád, hogy villanyautód legyen(kezeit széttáró) Már elmondtad, hogy neked az nem pálya(meghajlós) tudomásul vettük (meghajlós) Te tankoljál 2 perc alatt 1000 km-t nemsoká 50 ezerért ez a te dolgod(meghajlós)
1,2 km nem pálya pláne, hogy van roller(kezeit széttáró) 6 perc út (óranézegetős)
Már megint ez a megmagyarázás, állj oda mert ott van olcsó töltő, állj oda mert ott ingyen parkolsz, aztán már csak sétálni kell de nem baj kell a séta.jó is az 0fokban szakadó esőben. És közben azzal nyugtatjuk magunkat hogy ingyen autózunk.
Közterületi fizetős parkolást nem kell fizetni. Sorompósnál, meg nagy lendülettel kell menni. 😆
Az ingyenes parkolással vigyázz. Csomó városban nem az, de sehol nem jelzik. Ez az önkorin múlik.
Ezért mondtam neked, hogy a Budai oldalon a MOL-nál állj meg, és olcsó AC töltőn fel is töltött volna fele ennyiből. Az a kis séta meg direkt jó, mert jobban lefárad a kölyök, azt este békénhagy.
jó lenne már a trómf alól is kiütné a villákat 😂
Mostanában mindig ezt csinálja! 😆
Hogy te mekkora rohadék vagy Zoli, elmész motorozni, aztán ez a vége? 😂
Te laca. Nem úgy van, hogy a ződ rencámos autónak nincs parkolási díj? Mer oké pesten hétvégén egyébként sincs parkoló díj de a margitszigeten keményen bevasalta az automata a 3500 ft.ot(szemeit körbeforgató)
Nem annyira(szemeit körbeforgató) Felszólított,hogy 15 napon belül tegyek eleget a szomszéd kérésének vagy megbüntet. Ha nem fizetem ki akkor adók módjára behajtja(kezeit széttáró)