Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hüje a dió arany árában van, meg kellene neki köszönni(kezeit széttáró)
évtizedeken keresztül basztatott (kezeit széttáró)
Borítsd vissza 😆
Aha, én is szóltam a szomszédnak, hogy a fája a tetőm fölé lég, telebassza a csatornát almával, ággal, levéllel, aztán a végén nekem kellett levágni, mert ő öreg.
(Van három gyereke neki is.)
Kit érdekel mivel esik egybe? ha azt mondom cseréljék, akkor cserélik. A klímát sem akkor takaríttatom ha mocsárszaga van, meg a dátumot sem nézem.
Qrvanagy fa, összeszedtem, másnap már ugyanannyi volt alatta... és pont keletre van, szóval úgy reggel 8-ig árnyékol nekem, szóval csak a nyűgöm van vele. Levágták az átlógókat, így már semmi bajom vele, persze a szél így is áthord egy csomó szemetet róla.
Nekem diófa alatt van a legszebb füvem, mert nem égeti ki a nap. A leveleket, meg amit szemetel, meg összeszedem gyakran, mert az mérgezi meg.
Önkori kiröhögte legalább?
Amúgy ki a faszt izgat egy átlógó fa? Nem nyomja agyon a telket akkor az nekem pont úgy szép, és kellemes. Gyümölcsfát meg még le is szedném amíg elérem 😂 Egy kertben egy kis kerti munka annyira nem meglepő, de az emberek buzik, különben nem lehetne eladni a műanyag füvet. (facepalm)

Amúgy nekem is volt tuja, ami elfajzott és átlógott. Nem zavarta volna csak már a ház falát verdeste. Szólt, átmentem, berántottam a láncfűrészt és a telekhatáron elvágtam.
Én is már fel akartam jelenteni a szomszédot... van hátul egy 20+ méters diófája, telekhatáron. A mi hátsó kertünk fölé lóg kb. 5x5 m-es területen, és ami ezzel jár: diófa alatt még a fű se él meg, plusz tele a pázsit dióval meg elszáradt levéllel.
Egyszer hallom, fűrészes ember dolgozik nála, kimegyek, látom, metszik a fát, de csak az ő oldalát, mert rászórt az ő tetőjére is... az én oldalamat simán otthagyta volna, ha nem szólok neki... (kb. vagy harmadszor)
Milyen egy kibaszott parasztok vannak 🙁
Azért általában így szokott kezdődni, majd jönnek a viták aztán a feljelentés.
Szólt párszor, hogy vágd le? Ha nem akkor tényleg köcsög, hogy rögtön felnyomott.
Ez mindenhonnan nézve is hülyeség.
Tankhajokkal es mederkotrókkal nem szolgalhatok,csak a vilag legjobb MOTOR-javal. 😆
És rendes motoros sem? 😆
Rendes motor nem vót hozzá?
olyanér már engem jelentettek fel a t.kécskei önkorinál(fetrengős) nyaralónál a cseresznyefa átlógott és szemetelt. felnyomott a jó szomszéd 😂
Ja, azért itt nem a szomszédról van szó akinek átlóg a gyümölcsfája.
Jájjj,de sukár csávo van itten. 😂
Fel kell őket jelenteni azt kész. Vannak erre kihegyezett ügyvédek.
Megy is a huzavona, mondta az ember hogy neki ez a szar nem kell,de állóháború van. A gyár azt mondja hogy ő cseréli az alkatrészt a csere után hiba nem olvasható, tehát az autó jó és üzembiztos.
vissza kell küldeni a gyártóhoz adjanak egy rendes autót(kezeit széttáró)
3 hónap alatt egy házat fel lehet építeni manapság(gondolkodós)
De bizony van. Ez általában elektronikai hiba, aztán megy a fejvakarás. Haver mondja ő a toyotánál van, egy autó most van náluk harmadszor olyan hibával hogy a légzsák elszólja magát menetközben. Harmadszor! Nem találják az okát.
Nemcsak a fordnál. Ne.gondold hogy telenvan irkálva mert annyira szar. Bár a te igénytelenséged csak ennyit ért meg belöle.Viszont képben.vagyok mikor mi következik.
ja fordnál ez ilyen értem (fetrengős)
Tojota ennyit igényelt amit alant leírtam. 4-5 6 ezret futott is volt nálam használatba.