Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, az alap Baseline , kis hatótáv ára 38.990 Eurótól...ha kicsi extrát is szeretnél bele, ha már kát autó árát kiadod érte, akkor 44.590, ha meg rendesen felszerelt változatot szeretnél akkor inkább tényleg gyalog járok...
De, de én nem szeretnék ennyi pénzt autóra kiadni úgy hogy igazából semmilyen autóra sem lenne szükségem, ha egész öszinte szeretnék lenni. Munkába járáshoz nem kell, de azért néha arra is használunk autót és kirándulni, utazni is lehetne nélküle. Egész életemben adtam ki annyit autóra amibe egy Mode3 vagy egy ID 4 kerül, pedig több autót újan vettem :-) Nekem még ez az MG is drága :-) A legutolsó új autóm a Mitsubishi ASX volt 2014-ben 18.300 euróért...Most egy új Model 3 ára 50.000
Nagy-Britanniában évek óta vannak, míg elötte már Kínába még régebb óta futnak egyes típusai. Európában úgy egy éve terjednek, állítólag szállítani is tudnak, nem csak úgy van hogy megrendeled aztán egyszer valamikor talán lesz is. Árban messze verhetetlen, különösen a kombi, amit más nem is gyárt.
De hát van már rendes villanyautó is:

https://totalcar.hu/tesztek/20...
Amúgy nem futja Teslára? Vagy legalább egy ID3/4-re?
Pl. Lefagy a számítógép és mozgásképtelenné válik. De konkrétan erről még semmi tapasztalat nincs. Még akár jó is lehet, de ami feltűnően olcsó, az a kínaiaknál is okkal olcsóbb.
Fogalmam sincs. Magyarországon nincsenek ilyenek, nincs tapasztalt vele ismeretségi körömben.
Ennyi amit tudok róla, és még csak nem is tesztelte itthon senki.
https://villanyautosok.hu/2022...

De kínaiaknál gyakori a vicces működés.
Te kis buta, elektromos autó nem romlik el. Nincs ami elromoljon, megmondták.
MG ZS EV 2021-es 8500km után ECU hiba, cserével...
Egyiknek hátramenetben morog a hajtás, a végén kiderült hogy a hátsó dobfék volt megszorulva kicsit és forgásiránnyal szemben zajosabb volt...de ezek mind relatív új autók....
Gyors beleolvastam a legutóbbiakban. nem működő telefonos applikáció, töltés megszakítás problémás, nem akarja abbahagyni és elengedni a kábelt, valahogy a displayen valami almenüben van vészleállító, de nem úgy kellene müködnie. Egy bizonyos töltönél fordul elö állítólag, egy másik tulajnak a sima konnektros töltöröl nem akar töltödni, Wallbox-a nincs, a nyilvános töltökröl müködik, aztán ilyen megáll és nem megy tovább hibaüzenet, utána elszállítással, utána resetelték, szoftvert újratelepítették és jó lett.:
Hogyne. De nem a rendőrök, közteresek lesnek minden kapualjból, kit lehet lehúzni, mert az után kapják a fizetést. A rendőr az csak akkor megy ha azok szólnak, hogy már megint fogtak egy vidéki gyökeret aki azt hitte, nem jár le a nagyi roki kártyája 😂
Leginkább mázlid volt.
Jobban jársz ha csak kiírod hogy költöztetés miatt állsz a kapualjban.
Mik a vicces dolgok?
ennyi sok ráérő rendőr lenne pesten?
felénk a trafi néha hetekig nem megy mert nincs rá ember
aztán ha arra nincs ember már nagy a baj.....
gyerek cuccolt pestre akkor is volt használva
járdán is parkolt várakozni tilosnál is roki helyen mindenhol
szóval igazi paraszt pesti módon 😃
Jó, tőlem. Csak majd meséld el hogy tetszett az aktus 😂

http://www.meosz.hu/mozgaskorl...
https://abcug.hu/szelvedore-ra...
Javaslom meg ne próbálja Pesten használni, ha nem fogdában akar éjszakázni. Hiába nincs rajta lejárat, rászálltak, mert sok volt a visszaélés.
éppen kórházba vittem
szegeden legalább annyira aktívak a közteresek mint pesten sosem volt gond
szakadt kocsi napszítta kártya, tuti kombó
ha egy x6-os ablakában lenne tuti a lebukás
Igen. Azzal seggbebaszás után szájba is dugnának és bilincsben vinnének el, mert azt csak az öreganyád használhatja 😂
Persze ha a csomagtartóban tartod akkor nincs gond. 😆
amire kituszkolom a 160 kilós picsám a kocsiból mindenki elhiszi hogy full roki vagyok 😂
plusz amire bejáródik a térdem addig erősebben sántítok mint a szomszéd 3 lábú kutyája
no para, már sok éve működik, fittebb meg sosem leszek
Ahogy mondod, akinek hiányzik a végtagja az nem mert pótolható. Anyunak és apunak sincs lejárati dátum rajta, pedig egyiken sem látod hogy beteg lenne, apu sántít néha kicsit. Ennyi.
öreganyám kapott még sok éve
nem kérték vissza így használatban van a mai napig is
Azzal a soha nem lejárós roki kártyával szárazon basznának seggbe a sünök itt Pesten, mert olyat még az sem kap, akinek hiányzik minden végtagja. 😂
Ha már elektroautó, egy ilyen kínai izét meg szabad venni? 7 év garanciát adnak rá, de egyes facebook csoportok szerint néha produkálnak vicces dolgokat, mondjuk azok pont eddig más, régebbi MG típusok voltak.
Az a 20 éves merci még mindig biztonságosabb mint ez a fos dácsia, egyrészt. Másrészt azt azt az autó már jó régen lett véve, akkor még elég volt, most már kicsi, ha nem így lenne maradt volna. És nem is 100ezer volt. Irigy? Mire? Nem értem a felvetést. Igen a feleségem dolgozni fog, nem kell, fog. Ő maga nem tudná elviselni hogy otthon lébecoljon mint egy mihaszna. 300ból valóban nem lehet eltartani a családot, de nem is kell, nekem legalábbis. Téged nagyságos úrnak? Ezen most inkább csak nevetek. Tudod mi lettél volna, udvari bolond, vagy bohóc a vándorcirkuszba.