Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a vicc, hogy 1 lófasz kis ország, szinte a legkisebb vásárlói kapacitással blokkolja az eu többi sok országát
ezek úgy szaknciózhatnának ahogy csak akarnak, de lerágják az öklükről a bőrt hogy mikor szólal már meg a vityusz hogy én ebben nem vagyok benne
aztán folyank a műkönnyek eu szerte hogy: hát igen, mi akartuk, de ez a kis geci magyar törzsfőnök nem hagyta 😂
Maarvmert kerulne szopoagra.
Ignoraljak a ruszkit minden szinten,sot embargozzak.
Az omw-nek szivejoga nem venni olajat ruszkibol.
Es megis vesz.Nem orban kenyszerite.
Annyira sotet vagy hogy az mar veszelyes.
A tobbseg barmikor csinalhat barmit,ha akar szankcionaljon,ne vegyen,rajta mulik.
A pinás autó az mi? Rohadt kulák, el kell venni tőle 😂
Maskepp felelotlen es maskepp korrupt politikusokkal sem.
Ahogy az sem hogy egy troll miatt mindenki szopóágra kerülhet, mert durcából az az egy mindent blokkol...igan, a többség akaratát...vagyis nem demokratikus
Igen, az egy hiba a rendszerben, mert ekkora trollal nem számoltak soha...
Tévedés, azon is lehet keresni. Csak a fasznak van kedve többet baszakodni vele másrészt meg ha garanciális ami annál azé sürübben elöfordul,ingyen szaladgálni.
majd jön a sakter, lecsípi az előbőrt, aszt telibe az lesz
De ezt csak a zsidók mondják, valamint a filoszemiták és a hasznos idióták.
A tények kijelentése nem lehet bűn soha.
A tűzoltók segítenek,a gecizés az emberekkel meg van hagyva másnak .
Én még a Zolit is lesz@rom!
Bogyó nem érti, de a slep, akire úgy felnéz, az igen - csak leszarja 😁
Ezt elég jól megfogalmaztad.
Bogyóék ezt nem értik, hogy nem az a demokrácia amikor mindig neki van igaza 😁
Mert kultúrember nem zsidózik, a többinek meg tilos 😄 - meg nem akartam Bogyót megsérteni 😅 bár ő sztem csak 8-ad részben zsidó, mert csak a mentalitást örökölte, vagyona nincs 😂
Miert nem mered leirni, hogy a zsidokra gondolsz?
a demokrácia az amikor azt csinálsz amit szeretnél, mindaddig amíg a tevékenységed nem káros másra
amikor más mondja meg mit kell tenni nem demokrácia
pl az az eu akarata hogy ne vegyünk ruszki kőolajat, amíg ez ellen lehet tiltakozni és továbbra is venni az demokrácia, ha erre nincs lehetőségünk az már diktatúra
főleg úgy hogy a döntéshozó eu semmit sem ad cserébe ezért a tettért
szóval ne vegyünk olajat mert a ruszkik gecik, tiszta sor nem veszünk, ha lesz máshonnét olaj közel azonos áron
de a migránsokkal is ez a helyzet a hülye picsa rikoltozta ezerrel bármennyi migráns jöhet, tárt karokkal várjuk, aztán jött a szöveg: tesókám be kellene fogadni x mennyiséget mert nekünk mégsem kellenek annyira mint eleinte gondoltuk
De ez alljas gerinctelenseg es az elveid szembekopese.Pfejjjj.
Igen, ez így van. A demokrácia akkor is az, amikor az elvtársaidnak nem tetszik.
Legalább a vonulás költségét ráverhették volna.
Te csak azt várod el a Fidesztől, amit a jó ballibsik csinálnak: verik a mellüket, hogy jogok kellenek, meg migránsok, meg embargó - közben meg fű alatt csinálják a disznóságot, leszarva mindenkit.
Van egy nép, vagy vallás, aminek röviden ez a hite 😁 a ballibsik közt is eléggé dominánsak
Erről van szó - ezért járok akcijós benyával én is. Mert megtehetem! 😂
Csak kihasznaljuk a jatekszabalyokat,ha a tobbi jatekos hulye az az o bajkuk.