Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szarakodott az ájkosz az is felbaxott, meg a kreténeket is egyre kevésbé tolerálom 😅 Na szóval le kellett frissíteni, most úgy néz ki jó(gondolkodós) Elég xar az emeletről lemászkálni a másikért mert nem tölti fel a töltőtok e hevítőt(fejét fogó) Bár ha nekem valaki 5 éve azt mondja, hogy konektor kell a cigimhez hát biztos körberöhögöm 😅 Öngyújtóból mindig volt nálam tucat is(fetrengős)
Általánosságban is igaz. Két teljesen egyforma testalkatú embernél.
az elejét sem értettem amit írsz annál a vhen kempingnél meg végkép elvesztettem a fonalat 😅
Hát ebben egyetértünk ismerve a két fél fizikai tulajdonságait, nyálaskodásnál nem lett volna több pipi részéről nem, hogy bármilyen káromkodás. 😆
Mert valójában mindössze rosszindulatú és lehet, hogy csak trollkodásnak szánja amit művel, de azzal nem törődik, hogy ezzel megsért-e valakit vagy sem és alig várja, hogy bárki a védelmére keljen a sértettnek mert akkor éli ki magát igazán. Elég visszanézni elejétől az itteni munkásságát már ha valaki érekel. A nyájszellemet használja ki a valakibe belerúgásnál mert mindig akad akinek ez teszik és alig várja a folytatást.
Vágom. Általánosságban irtam a véleményem, nem az inditó bejegyzésekre hanem annak elemzésére. Teljesen jogos, hogy nyilvános durva beszólás ne maradjon viszonzás nélkül de ezt irtam is. Itt már később azon ment a polemizálás ki mit gondol erről.
Az is nyilvánvaló hogy pipi kirohanása nem volt helyénvaló és indokolatlan is volt, de erre irtam hogy szemtől szembe ez is másképp alakul, nem fogalmazódnak meg ilyen sarkos megszólítások .
Amit Bleki írt azt egyszerűen nem érted, magával az olyan szavakkal van problémád mint erkölcs és etikett így tőleg igazából csak helyén kell kezelni oszt jónapot.
Igen csak a stílus, van akinek belefér, hogy a feleségét a füle hallatára kérnék fel olyan míves mondattal, hogy, de megdugnálak mire csak mosolyogna, hogy mekkora király hisz jó nő az asszony hát még ha az asszony még el is megy a fickóval, hááát gondolom a pallérozott elméknek a szokása ez az egyszeri ember nem értheti viszont elsőre csak egy vélemény volt egy nyilvános fórumon egy nem túl ízléses hsz.-re amire megkapta, hogy fotelkatona ami még szintén tekinthető normális hsz.-nek amire Laller még szintén normálisan válaszolt amire már káromkodás volt a válasz amire csak pipi is ezt kapta vissza. Ennyike viszont Laller ritkán van a fórumonés eddig soha nem kötött bele senkibe az elmúlt tizenévben pipivel ellentétben aki ezt minimum hetente megteszi, Lallert személyesen ismerem vagy 14 éve és csodálkoztam is most mert egy igen nyugodt udvarias srácnak ismerem ellenben nem kicsi. Itt a lényeg csak az, hogy van akinek tetszik pipi enerváltsága van aki elviseli és van akinek nem.
Tényleg egy senki vagy.........állandóan próbálsz jópofizni kompenzálásként te tudod mi miatt, mindenkibe belekötsz aljas módon ráadásul nem sajnálod az időt és talán kapcsolataidéit sem, hogy bármit kideríts valakiről csak, hogy fölénybe legyél, évek óta ezt teszed és mikor visszanyal a fagyi és ugyanazt csinálják veled amit te akkor tobzódsz mérgedben. Mit gondolsz azért tokáznak le mert akkora király vagy és mindenki kedvel? Nem tűnt fel, hogy ebbe szarkeverős játékodba senki nem akar beszállni?
Tulajdonképpen az én mondandóm is ez a témával kapcsolatban.Én úgy gondolom ezt a nőnek kell hárítania,ha nem boldogul vele akkor kérhet segítséget.Ez az egyből ugrok mert valaki ránézett olyan mintha a nőben sem bíznék hogy egy ilyen helyzetet megfelelően kezelne.Az asszony fent van a facobookon,szokta mutatni,időnként betalálják ilyen idegen faszik aztán ráüzennek,mondom ismerem a dolgot,kollégám is szokott ilyet csinálni és működik.Azt mondja a kollégám 10ből egy bejön.
kicsit több felnitisztító volt az ájkoszba 😆
Hát mondjuk ezen én is megakadtam. Nem jellemző rá ez a stilus. Kurva fárasztó, tudálékos, mindent megmagyarázó de itt ez már nem az volt. Meg szerintem is tulszaladt kicsit.
Talán még annyit ehhez, hogy kulturált ember elfogadja az elutasítást, és nem vegzál kitartóan tovább. Az is helyénvaló ha a nő nem boldogul és már unja a banánt szól a társának hogy tegyen valami jelzés értékűt, de itt még mindig nem az erőszak kellene hogy az első fegyver legyen.
Ez egy pipi mondat,ráadásul kérdő mondat.aki itt van és ismeri a pipit az e helyén tud kezelni egy ilyen pipi mondatot.
De miért ne tegyen?Mondtam már,nem ezzel van a probléma.Közönséges kretén az ember ha ezt olyan stílusban teszi,de mivel ezt a nőnek tette így az ő dolga ezt kezelni.Mondhatnák azt is hogy milyen jogon szólsz te bele,majd ő eldönti hogy mit kezd a dologgal.Ha meg megáll neki,akkor abban már te is érintett vagy.
Ez a fórum pont olyan mint az élet. Tele van mindenféle emberekkel. Hülyékkel, félhülyékkel, okosabbakkal (nagyon okosok ide meg nem járnak) különböző habitusú és felfogású emberekkel. Csak mig az életben ki lehet kerülni ezek társaságat azzal hogy nem megyünk oda itt összeverődik mindenki egy vélt hobbiazonosság okán. Monyuk ebbe pipi nem fér bele 😁
Ráadásul arctalanul, mert szemtől szembe többnyire másként alakulna a vita. Vélhetöen több tiszetelet és tolerancia lenne. Mint réges régen, amikor uj közösségbe, bandába kerültünk.........
Ez mostani vita meg teljesen parttalan. Egy vélt helyzet kapcsán pont a való világot tükrözte. Aki reálisan gondolkodik nagyon jól tudja hogy egy bármiféle kezdeményezés esetén igyis ugyis a nőn fog mulni minden. A férfiak már csak ilyenek, genetikailag kódolt a másik nem elcsábitása. Egy nőnek csinosnak szépnek kellenni lehetőségeihez képest, különben meg azzal jönnétek hogy igénytelen.
A nők párja meg vagy elfogadja eut és még örül is hogy jól választott mert nem egy rusnyaságra tett szert vagy szét akar verni mindenkit hacsak a nőjére néznek. De egy megcsalás vqgy ilyesmi esetén nem kimondottan a faszira kell orrolni. Egyrészt magunkban kell keresni a hibát másrészt meg a nőt kell felülvizsgálat alá vetni. Ne másnak kelljen már arra vigyázni hogy ne dugja meg valaki más csaját. Pláne ha a csaj tesz is érte.
Nyilván ha tiszteletlen a faszi az más, azt nem kell szó nélkül hagyni. Ebbe beletartozik akár a nyilvános beszólogatás is, de ettől függetlenül a vásár mindig kettőn mulik.
Jó, egyezzünk ki abban, hogy nem értünk egyet. Szerintem a fenyegetőzésnek vehető szájkarate már annak az okozata, hogy "mert ki az anyádnak képzeled megad te fasz?"
Hát, én már csak ilyen régimódi vagyok. Nem foglalkozom más nőkkel, más férfiak meg ne tegyenek nyílt ajánlatot a hozzám tartozónak. Elemi erkölcs és etikett.
Hát szerintem ha most a témától eltekintünk,akkor a laller nagyobb kretén volt az írásai alapján.Pl veréssel fenyegetőzésbe is ő ment át,tette ezt úgy hogy azt mondta nem szokása szájkaratézni.
Miért?Talán félsz hogy egyből igent mondana az asszony?De gondolom ha egy nő neked kínálkozna azzal semmi probléma nem lenne,igaz?
Kezdjük az elején akkor, jó? Fogalmazzunk úgy, hogy felajánlottad a bohóckádat valakinek nyilvánosan. Míg a többiek élcelődtek azon, hogy neked mikor, mennyi jut és mit is tudsz a szerszámoddal csinálni meg hogy levideózod-e a C2-vel, semmi gondod nem volt.

SV Laller mindösszesen annyit mondott, hogy neki nem tetszene, ha a hozzá tartozó nőnek tennének ilyen nyíltan ajánlatot és egy ha egy hasonló szituációban ilyen történne, azt nem hagyná szó nélkül. <- No, ezzel értek egyet, ha nem lett volna világos.

Innen mérgesedett el a helyzet, mert te kapásból úgy reagáltál, hogy "de kemények vagyunk a fotelból".
Laller erre azt mondta, hogy "Szerencsédre nem az én nőmnek szóltál be úgyhogy nem kell megtudnod"

A következő mondat a tiéd és abban már személyeskedve anyázol és faszozol, amit viszontanyázás és faszozás követ. Itt még el lehetett volna engedni félkomolyan véve, de nem így lett.

(és most kurvára idekívánkozna a Dave Chapelle "When keeping it real goes wrong" jeleneteinek bármelyike de sajnos nincs magyarra szinkronozva)
tokaszalonna 😅 A tiéd sanya? 😁 Hogy is van a mondás, bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű? (fetrengős) Na ez ép abban az időben készült amikor annyi idős voltál mint én(fetrengős) Szép egy fej(gondolkodós) olyan igazi juhfej 😅 mennyit romolhatott ez 10 év alatt (gondolkodós) 😂 Ja te sem érsz annyit(legyintős)
ezzel a impotens hülyével már biztos nem(kezeit széttáró) nem tudok már vele időpontot egyeztetni(óranézegetős) 😂
blekike kivel értesz te egyet?(kérdőjeles) Én hozzá se szóltam ahhoz a faszhoz aztán ennek ellenére először harmadik személyben fenyegetőzött egy olyan dolog miatt amihez az ég világon semmi köze sem volt (kezeit széttáró) majd közvetlen fenyegetőzött majd a végén qrvaanyázott 😂 csak gratulálni tudok hozzá nem rossz teljesítmény (kezeit széttáró) Na kb. te most ezzel értettél egyet senki nejét nem vegzáltam de mutasd meg ha igen(gondolkodós)
sallerka lehet öregszem(kezeit széttáró) Régen elviseltem az ilyen humortalan gyökereket de a korral én is változom(kezeit széttáró)