Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ez a pinki lesz. Csak akkor jelenik meg ha Szandi is fórumközelben mocorog, csakis az őt sérelmeket teszi szóvá pinki helyett nyers módon amit most a nagy megváltozás után szandi nem tehet meg, ráadásul neki is van egy cbrhaccáza........
Szora se erdemes.
Inkabb beszelgessunk motorilag. Neked ugye Deauvilled van. Namost, egy cimboram turamotoron agyal, ami nem haromszazotven kilo, nekem muszaki szemmel egybol a Deauville jutott eszembe.
Dobozolva, ket vekonyabb alkatu szemellyel, hosszabb turara lenne hasznalva.
Kerdeznelek teged, hogy elso kezbol te mit gondolsz a temarol. Hogy viseli az effelet?
Elore is koszonom a valaszt!
Hűha, mi ment itt. Uramatyám.
Hát haver, itt te lehetsz az aki bánkódik… puncsolsz ennek a lánynak aztán szarik a fejedre 😂😂
Buzikám, nagyon bánkódsz?
Kishaver, te vagy az aki incselkedik mindenkivel, próbálsz flörtölni… elég vicces hogy most meg azt mondod téged ugyan nem dug meg innen senki.
Ahhoz is kell egy szint hogy az ember elfogadja a kritikát.Neked nem megy.
Mikrószoft meg a gugli is ad 5 Gigát ingyen, az nem elég neked? Sőt nekem a Samu telóhoz (fiókhoz) is jár pár GB.
Jó gyorsan
Én megkérdeztem tőle előre... 🤔
ez most, hogy jön ide?(kérdőjeles)
De jogtalanul
micsoda? ott a pénzemért harcoltam ember nem megsértődésből mentem máshová tankolni 😅
Egyébként azóta találkoztam a kisgyerekkel. most nem kérte a forgalmit 😅
cicuka nem is tudsz róla azt harcolunk itt érted keményen 😅
Itt már többen veréssel fenyegettek engem miattad(gondolkodós) szerintem be akarnak előzni engem 😅
jó cuccok ezek. Egyszer benéztem a kerítésen a szomszédomhoz, kicsit be kellett hajolni, hogy lássam, ott-e az autőja, mert akkor becsöngetek. Nem volt, szóval hagytam, erre 1 perc múlva csörgött a mobilom, kérdezte, miért kerestem...
Be van állítva a cucca, hogy telekhatáron ha benyúlik valami, küldi a riasztást a mobiljára.... egy kamerája levédi az egész hátsó részt.
indokolatlannak nem mondanám (kezeit széttáró) úgy kezdett, hogy fenyeget egyértelműen rám utalva ezt viszont nem szeretem én sem fenyegetek senkit (kezeit széttáró) hülyéskedni lehet azt szeretem meg veszem is a lapot(kezeit széttáró) 😆
Vót vmi benzinkutas sztori..........asse volt jobb.
hát.... viselkedjé' te is, előveszem a gumikalapácsot oszt' dádá' lesz...
látod a sok idióta 😅
azért a félig pakolt kosarat odabaszod a pénztárba és otthagyod mi? Na etikettkém ez vagy te 😅
sanyika ha nem tetszik és nem fér bele a stílus tíltsá a picsába (puszit küldő)
Egyébként mit gondolsz a tokádról? (kérdőjeles) Neked kisebb van mint nekem? 😂 a képek elég egyértelműek(fetrengős)
Vajon mennyit ereszkedhetet ez 10 év alatt(gondolkodós) 😂
Öőőőőőő.............kissé paradoxon..
sanyi(legyintős) inkább elengedlek(kezeit széttáró)
regisztrálnom kéne?(gondolkodós) Bár én nem szívlelem a túl modern dolgokat mint laposteló, féjszbuk 😅
Már elnézést, de nekem már az első mondatnál is van annyi bajom, hogy ott is kicsit elszaladt a mérce. Értjük a poént, de kicsit néha az emberek valóban nem ismerik itt a NETIKETT és egyebek fogalmát.

Számomra NŐKÉNT és EMBERKKÉNT is már eleve gáz, hogy egyik itt ajánlgatja, hogy áll a farka és majd jól megdug vkit (hm vajon kit - mondjuk engem egyik sem az biztos), majd mellé az idiótaság, hogy huu vigyél kamerát.

Néha jó lenne felfogni a gép előtt, hogy mindenki emberből van, és nem egymást csesztetni. A többi része is szomorú ....

Lehetne szépen is beszélgetni, de ahhoz kell egy szint mondjuk.