Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyilvan, de kardanost szeretne.
Láncolajzó aztán problèmamentes a lánc is.
Mindenkinek koszonom az eszreveteleket!
A DL650 a magas felepitmeny, de fokepp a lanc miatt nem jott szoba. Kardanhajtast szeretne. 50+ az eletkor mellesleg.
Amugy jogos a ket pont, az eSVe blokk se szar.
Egy-két percet rászánva, úgy találom, hogy nem.
Ja,meg 17-ben,kicsi,csupasz,haromhengeres,szurke turamotor. 😆
Oké köszi. Majd beugrunk szétnézni.
Linux alatt filezilla ment anno, de bevallom, vagy 5 éve nen használtam a tárhelyet, csak böngészőből.
Gyanítom hogy ez így van Milyen jó hogy van egy külön neve a kretén stílushoz,magát meg művelt intelligens szentnek tünteti fel.Szóval valójában egy sunyi kétszínű hazug ember.
Gyertek majd be egy kávéra, ha erre jártok. 🤗
Az alpári stílus passzol nagyon 😃
Csak országon belül mászkálunk.
Külföldre mentek, vagy inkább itthon túráztok? 🙂
Az is igaz, de már megszoktam. Egyébként ritka az olyan alkalom, hogy nem kell. Többnyire 2en megyünk, és mindig van cucc. Tudod a nők mindig 3-szor annyi cuccal indulnak. A 2 sisak elfér a hátsó dobozban, benne kesztyűk stb, az oldalsókban a többi kacat.
Ez az elöny néha hátrány is, hisz mindig vinned kell ha kell ha nem. Mondjuk legalább kéznél van ha vinni kell valamit.
Hat... Oda megy az ftp is?
Meg sem neztem.
Ja még annyi, hogy gyári integrált dobozai vannak ami olyan ízlésesen van kialakitva, mintha belőle nőttek volna ki. Számomra ez is fontos volt. Nem utólag rábaszva mindenféle alukoffer meg egyéb dobozok,ami elég otrombán néz ki.
Mé? Vettél egyet?
Igaz, bocs v2......
Csopper után felüdülés lesz 🙂
Igen, jól írod. V2es 700as blokk van benne. Az előző 650es még karbis volt és gyengébb. Nyilván az 1100as Yamaha után gyengébbnek tűnhet, de eléggé mozgékony, pörgős,kis fogyasztása bámulatos. 2 személlyel is kényelmesen lehet túrázni vele. Az utasnak még kényelmesebb is, ami elég ritka a motoroknál.
biztos a döville?
Mennyi idős az ismerős?
Azt értem hogy nem száguldozós de ennyire?
Amúgymárakkor egy DL650. 🤔
Nem beszólásként kéne értelmezni.
Én hülyevagyok és túramatorom van. 😂
Na végre egy jó téma! A barátod már rám írt, és megosztottam vele a tapasztalataim.
Én lehet inkabb egy cb500x vagy 750x-et néznék.
Sőt inkább egy versys650-et. Talán az a legjobb ilyen kategóriád motor.
A Honda legjobb kozepes V2-je van benne. En csak az elodjet, a Revere-t ismerem (meg a rokonait, Transalp, Shadow), az papiron verszegenyebb is, karbis is, ezert a kerdes. Ledinek az ujabbik 700-as van, ami plusz tiz lo meg 7-8 nm.
Csopper melle kellene neki es nem szaguldozos tipus.
Cimborának az volt egy darabig, gyengének találta egyedül is meg asszem sorkettő blokkja van, annak a járására panaszkodott lassú menetben. Kérdés miről akar átülni. Egyébként kényelmes, mentem vele. Aztán átpártolt egy gtr1400-re most meg gs-ezik........