Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Xiaomi ? Nézegettem én is ilyeneket, napelemet is lehet hozzá venni és wifis.
Kell nekem is valami egyszerű mert betörtek pár házzal arrébb egy műhelybe. Nálunk kutya van, nem is vagyunk szem előtt de nem lenne jó ha bemennének… alaphangon 2millió kéziszerszám, 5motor áll bent a garázsban stb.
szerencsémre? mert ki az anyádnak képzeled megad te fasz?
hát ez nem is igaz(megsértődős)
balatonon 50 éve is drágábbak voltak az ingatlanok mint egy megyeszékhelyen (kezeit széttáró)
Ezért lehet hogy kér, de a szomszédnak olyan van hogy havonta egyszer tölti, akku van benne. Hosszabbítóról szokta tölteni 😁
én azt látom a sima kamerához kell egy belső kütyü ami felveszi
ezekhez a wifis vackokhoz meg nem kell mert megy a felhőbe vagy sd kártya, pendrive a routerben vagy a fene tudja mit lehet mág összehozni
szóval már van egy kis spórolás
amúgy meg ha pár 10 ezerből nem lehet megcsinálni akkor nem is kell
mit akar tűzni? zotya maga fogja húzni a szövetet a bútorra? 😅
tápot ez is kér nem?
uezvan nálunk is(kezeit széttáró)
add le neki a nokia c2-esedet ha járok kiskőrösön átveszem tőle 😅
Az egy büdös koszfészek,na oda sem költöznék.
nálunk mindig van az ótómata kassszák mellett egy főfelügyelő(Kezeit széttáró) Van, hogy elbaszódik a gép azt kikulcsozza. ott nem kell hajkurászni(kezeit széttáró)
Végülis csak olvasni kell tudni.
Fűzfőgyártelep? Kb az id olyan közel van a parthoz 😂
Nekem volt 😁 akkora volt mint egy fél diplomatatáska és 10 MB os.. Neki adtam egy maszek múzeumnak, 93 körül...
Balaton parti településen élek,tehát balatoni vagyok.Annak meg nagyon ne dőlj be hogy üdülőkörzet,az azért van úgy kitolva hogy minél több eu-s pénzt fel tudjanak markolni.
amikor odakényszerültem még én is megküzdöttem vele kisebb segítséggel szóval nem olyan bonyolult 😅
most egyre több kúton azt látom,hogy szaladgálnak a suhancok segíteni a tankolásban(kezeit széttáró) Felénk ez nem volt eddig csak azt nem tudom nagy divat(kezeit széttáró) A másik az amit még szoktam mostanság látni,hogy a 3 karakteres táblán lévő számkiírókat cserélgetik 4 karakteresre (gondolkodós) Biztos kerül egy kötőjel a szám végére(kezeit széttáró)
Igazad van, hogy az miért került a 3,5 helyére, nem is értem. Valami máson járt az eszem... Lehet, hogy a háttérben futó Rém rendes zavarta meg az eszem?
Lehet Tandy 1000-je van, mosmé? Seagate Shamrock Leprecard-on ;)
Soha.........öccaze viheted. 😆
Sok mindenben nem vagyok biztos, de abban Igen, hogy neked nincs 525 ös vinyód 😁
Én mindig megkérdezem a kuncsaftot, minek a wifi? A tápot AKKOR IS oda kell vinni. Akkor egy POE. Némileg drágább, a kamera szinte alig, a rögzítő meg kibírható.
Hidd el, orbitális szopástól kíméled meg magadat. Azt el kell fogadnod, pár tízezerből NEM tudod megoldani normálisan. Én pl. béreltem egy felhőtárhelyet, ahová FTP-vel is tudok feltöülteni, a kamerák oda töltik a képeket. Itt a NAS is, az, ha fullban teker 24/30 időszakban, akkor 12kW havonta, azaz olyan 700,- forint, a felhőtárhely meg havi 1000 körül, de az szinte biztosan nem romlik el, nagyobb az adatbiztonság. Ha router döglik, akkor sem ide, sem oda nem ment, tehát az mindegy is.
Nem videót mentek, hanem mozgás esetén 3-3 frame-t, ha folyamatosan kint vagyok a kamera előtt, akkor jó kis 10 fps-el látom magam (ennyit állítottam be), mert a feltöltés ugye kisebb sávszélességű.
jah nem balatoni, mégis a balatoni üdülőkörzetbe tartozik hogy rohadjon meg a hész-szel együtt. Gondolom neked a hálóból a vízbe ér a farkad mert ha nem akkor te sem vagy balatoni.
nálunk a robotkassza mindig fúlon van a pénztár előtt meg alig áll valaki(kezeit széttáró)