Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért tennéd? Ezért:https://www.google.com/search?... ? Nem ér az annyit.
Verjétek inkább partiba a pinkit 😂😂
Nyugi. Sokmindennek nem lenne itt helye és mégis itt van.
Bár egyetértek és én se tűrném, hogy a nejemet vegzáják, túlfújtátok ezt a lufit mindketten. Kár volt anyázásig elvinni, engedd el.
Igen, igazad van, ennek itt nincs helye. Azt hiszem be is fejezem itt a pályafutásom.
Nem tiszted?Pedig éppen azt csináltad.
Pont azt nem akartam volna, ha itthon veszem, a garancia miatt.
Persze lehet, hogy az marad, mint megoldás.
Szét kell kapni és ehuzni az ir tápot a panelről. Amugyis látványosan jobb eg ir fényvető mint a kamera sajátja. Én időnként végig törölgetem a kamerákat amikor épp.eszembe jut. Ami.most volt de az is.csak.azért mert az egyik kamera nem megy aztán meg kell nézni mi.van vele.
Engem a legjobban az zavar, hogy nyáron éjszaka a bogarak, ősszel a köd úgy tönkreteszi a felvételeket, hogy a belső IR fénye visszaverődik a mindenről is, hogy most próbára felraktam egy külső IR fényvetőt. Az a baj, hogy a kamerában nem lehet úgy üzemmódot állítani, hogy éjszakai mód IR nélkül.
A pókhálót, a melegre ott leparkírozó szopadékot nem is említem.
Értem én, de nekem is.gyors olcsó egyszerű megoldás kellett. Másik meg hogy eddig minden alakitás épités alatt volt, nem lakott. Az itthonira már ráférne egy ujitás de még nem szántam rá magam.
Hát, nekem egy helyen rögzítés-tárolás kissé visszás. Értem én az új idők szeleit vagy mit, de ha már csinálom, akkor legyen a lehetőségeimhez képest a legmegbízhatóbb.
Jelenleg három ebay-os kamerám van - kopp-kopp eddig tuti - meg az említett bérelt tárhely, most gondolkodom őket lecserélni az összeset POE-ra, mert amikor az elsőt felraktam, vagy 10-12 éve, akkor ez nem volt annyira elterjedt, legalábbis nem abban a kategóriában.
Aztán majd eldöntöm, hogy maradok a felhőnél, vagy a NAS vagy veszek egy külső vinyót a routerhez.
Vagy egy rögzítőt. A tárhelyes megoldás jó, de tulajdonképpen 3 év alatt kifizetem a bérléssel egy rögzítő árát, igaz megjelenik a villamos fogyasztásban is.
Sd-t tettem bele. Valamennyit áthidal, de itt inkább a szándékosságra gondoltam.
Nem vagyok.nagy szakértője.ezeknek a lomoknak, én.a.legolcsóbbat vettem az tökéletes. Forgatható zoomolható távolról ezek biztos jobbak már. Pár cimbora szintén használ ilyeneket egyikse nyöszörög jó wifi.az kell azért. Én.is feldobtam egy kültéri átjátszót hogy tuti legyen a jel.
De ha áram nincs, akkor hogyan ment? Nincs áram, akkor se NAS, se router, hogy felhőbe.
Persze, tudom, szünetmentesre kötni mindent... De az már drágítja.
Nem.rosszak. a másik portán én is felszórtam három ilyet, egész jó a kép, távoli elérés megvan. Akku jobb mint a hozzáadott táp mert áram nincs kamera akkor is.megy'
Esetleg annak aki letépi a köcsög tokjás fejed és feldugja a büdös kurva anyádba te fasz. De nem tisztem az internetes szájkarete, majd egyszer fussunk már össze és meglátod hogy mi marad belőled ha végeztem gyökér.
Kollégám Nyíregyházáról jött át ide,szokott mesélni....
Van.poe routerem.is eladó 😂
a nyírség és jászság dettó, de hb-ban is tudok olyan települést, hogy végigmégy az utcán és tetves leszel
Szerintem ez nem volt most szép tőled.
egy 40-50w napelem egy hoki 3 ezres pwm töltésvezérlővel és nem is kell tölteni hosszabbítóról
még nem is kell rágondolni a töltésre
Pedig az nagyon sok megyében legalább ilyen problémás. Csak hát borsod az idök során hirhedté vált. De már itt sem a régi a virtus 😆
A szomszédom volt az egyik nő,a ruha miatt volt a robbanás.
De én írtam, hogy ha nem akarsz "belső kütyü"-t ami felveszi, akkor bérelsz egy felhőtárhelyet egy ezresért havonta.
De ha POE, akkor egy vezeték és azon megy minden.
(Pláne érdekelne, hogy egy olcsó kínai fos wifijén hogyan halad a HD kamera képe, mert ha élőképet nézel, az ugye nem fénykép, és ahogy olvasni véltem, nem is egy kameráról beszélünk.)
Van persze olyan, hogy a kamerában van SD kártya foglalat, na, az aztán a biztonság. Amikor egy távoli FTP-re küldöd, amikor a cigány belenéz a kamerába, a képe mondjuk már pont akkor ott van a világban valahol egy szerveren.
az jó néhány éve eldurrant. Lőport is gyártanak. Lehet áramszünet volt a melós meg keresett valamit a raktárba de nem volt nála lámpa csak öngyújtó(kezeit széttáró)