Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálom Oszit, neki semmi nem jó,talán depis lehet, meg a faccér adta el a K5 sárga/fekete lomját.
Vett volna amellé másik lomot... 🙄
Neki tul traktor.K5 az isten.De minek vette? 🤔
Na de a V2 nagyon jó. Én nagyon szeretem, főként a hangját, valóságos muzsika, főleg fentről a nyeregből. 😆
Nem bír a nyomatékkal ? 😂 pedig ez a v2 már nagyon egyenletesen jár.
V2ő ennyi, de tudta, azt vett. Hiába mondunk bármit... Neki furcsa nekem nem lenne. Szerintem egy hónap megy hahura.
V2.
Tegnap láttam élőben közelről egy tiger 1200gtprot. Azt kell mondjam a triumph felnőtt. Mennèk vele egy kört hogy milyen.
Jó azért vannak fura dolgai, az első fékcsövek nagyon gagyin vannak elvezetve, az első teló vezetékeinek nem tudom miért nem lehetett egy szép kupakot csinálni showáéknak. Meg a kardán kihajtás is érdekes hogy csak úgy a lánckerék helyére raktak egy difit.
De mi a baja vele?
Van oxigen palackom, ez nem lenne akadály 😄
A 6.35 eles loszerbol se tol annyit :D
Foleg egy saturday night specialbol :)
Én pumpálok, az a legegyszerűbb. 100-160 bar-ra felfújni kb. 2-3 perc, de tény, hogy eléggé kiveszi az emberből a szuszt. Én erőnléti edzésnek fogom fel 😁 Ennyivel 7,5J-al lehet lőni kb. 100-at.
A legtöbb 7,5-esnek gyártott PCP-t könnyen fel lehet húzni 16-ra, onnan bonyolultabb. Ami eleve 20-40J, azokat itthon visszahúzva adhatják csak el, azt helyreállítani egyszerű - csak nincs sok értelme. Persze én a 4,5-ekról beszélek, afölötti kaliber 7,5-ben nem sokat ér.
A légfegyvert tudom, az 7,5, a markerek asszem lehetnek 15-16, a gumisok akár 60-80 is. Csak a légpuskára harapnak, a többit le se szarják, festék-gumi golyó nem alkalmas élet kioltására - de egy 6.35-7.62-es légpityu 100 J-al már igen.
akkor nem jól emlékeztem
valamelyik pcp puskánál egy komplett egység cserével lehet "erősséget" állítani
amúgy ezeket ha te pumpálod fel akkor az a lövészet végén egy kis extra testedzés, kb mintha a ford kerekét pumpálnád fel a lidl nagy pumpával
Oszi meg mindig utalja a szupertyukot. 🤣
Ja,szerintem is.Meg úgy általában a helyi lakosok szerint is.
Mindenkinek jobb ha oda mennek ès nem a tengerre :D
A 15J a max es az is csak nem fem lovedeku pepperball/paintball marker eseten, ugye?
Nembiztos, hogy labon allot vag... De amugy nem baj, ha vagja, de pihenonapon ne reggel hetkor kezdene.
komplett szelepet kell cserélni a hw puskánál, vannak 7,5 16 meg mittudoménmilyen előre beállított értékek, utána kell olvasni
nekem ami volt co pisztoly azon egy csavarhúzóval tudtam állítani, bár ott maximumon se volt 7.5j
minden puska 7,5j amit nálunk árulnak, ezekkel lőni sem szabad egyet sem, szét kell szedni és ellenőrizni hogy rontották el a belső részét mert néha durva dolgokat csinálnak
A spanyol Norica is fasza lenne, csak hát le van tekerve 7,5-re itthon. azt nem tom elárulják-e hogy lehet vissza emelni a gyári 25 J körüli értékre.
Ezt a Hw-t néztem, abban sokféle van de csak a FAC állitható, itthon az is le van butitva 7,5-re.
Annyi eszük nincs hogy rájöjjenek,ezért a pénzért a tengerhez is elmehetnének,itt meg aztán nincs semmi érdemleges.
Szinte egész Európában szabadon tartható a 16 os csak nálunk nem.
Csak fele akkora érdekképviselet lenne mint a szivárványos buziknak már rég lőhetnénk ágyúval is 😁
Értem én ,csak te nem úgy látom főleg a irónia szót . Nem meg mérés de te mit dolgozol ? Mert én a utakon hajtók munkából kifolyólag 97-ota mostanáig 😉 szóval élethelyzet tapasztalat van gazdagon . És én se vagyok a szabályok nagy betűsöre őrzője (betartója).............bizony bizony szó sincs róla . De az hogy egyik szabálytalankodó osztja észt a másikra nekem mérhetetlen fura . Ha megyek 150-el és szoktam átlagba autópályán és mögém ér egy nyomorult megmondó buzi villogva hogy miért nem sorolok be 15 kamion közé mert nagy Ő 200-al akar haladni és nehogy már úrsebességről lassítson ,és villog mint a morzegép ,tudod mit szopjon lovat 😍 ez minden napos
Ami nem mindennapos de azért meg volt hogy gyorsforgalmin robogok 190-el (70 tábla) este belső sávba amugy üres úton . És be ér egy szarházi Taxis és képes villogni mert neki kevés a 190 de a jobbrol nem lehet előzni 😂
És vergődik mögöttem a barom ....................... világi 😂Tesco lámpánál elkezdi mondania KRESZ-t 😂
Hát nem imádni való kis fasz parittya 😂

Annyit még engedj meg hogy a szabály , és a józan emberi ész két különböző dolog ugye ezt is tudod 😊 Az erkölcsöt nem tudom hova tenni 😂 mert olyat nem írtam hogy a faszommal fogtam a kormányt 😂
ebben az a vicces hogy egy 12-16j légpuskát nem tarthatsz otthon pedig ezekkel se okozna nagyobb sérüléseket senki sem de legalább lehetne vele rendesen célba lőni