Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze hatévesen játszottál apuci mellett vitted az elszórt ágakat...
Fejsze vagy balta, tényleg ezt tudtad megragadni az egészből?
Egyébként felénk a fejsze szót nem nagyon használták, mint ahogy felétek a püszke, kotla, stb..
MTA szint. 😆
Fa hasogatás .............................azért ezt kielemezni ,tudományos vitát indítani 😂 😂 😂
Ehhez nem könnyű hozzászólni 🤣
🤣
Aki még azt sem tudja mit fog a kezébe......
Szép teljesítmény,igaz én már 6 évesen hordtam a fát és a szenet.Mondjuk érdekes hogy itt előadod hogy te már akkor fát vágtál mikor más legozott,azt mégsem tudod mi a fejsze és a balta.
A problémák nem közönségesek.
Tűzoltó iskolában ez is tananyag? Az autófestés előtt vagy után tanították? 😃
Egyébként azt miből gondolod, hogy nem értek hozzá annyira, amennyire otthon kell? Feldarabolás, felhasogatás, felrakás?
Taníccs még, Mester! 😅 Iszom szavaid 😃
Közelebb hát,mint ahogy te is.a különbség az hogy én legalább a favágáshoz értek.Te ahhoz sem.
Rutin, tapasztalat, fizikum, esz kör. Erről beszéltem. Na csak megértetted végre. 😀
Házi tüzifa feldarabolásáról volt szó, a kamionnyi méteres rönköket te hoztad fel... nyilván nem úgy állnék neki, mint az, aki egész életében ezt csinálta, de azért egyetem se kell hozzá - manapság leginkább csak ezköz. A fizikai melóban meg szintén hátrányban lennék ahhoz, aki 30 éves, és 10 éve favágó napi 10 órában.
Ezért kell az emlékeztető zsinór azt nem basszuk össze a műanyagot, nekem van külön mindkettőre.
Akkor tényleg gyorsan el kezd csipogni.
Igazából ennyi lenne a cél csak hogy csipogjon ha basztatják.
Ezért én nem is az 50ezrest hanem a 20ezrest céloztam meg, gondolva mindegy mennyibe kerül csak csipogjon hangosan ha megmozdítják a motort de tényleg csipogjon a mozdításra.
pár éve is csak 30-35 körüli összeg volt
van hozzá az a rugós telefon zsinór a fékhez akasztva aztán látod hogy ott van
Nekem a fentebb linkelt 50rugós ABUS van. (persze én még olcsóbban vettem 5 éve)
Mi a kérdés? Elég masszív, nehezen hozzáférhető. Megmozdítod vinnyog kurva hangosan. Egyszer azért sikerült eltörni vele a műanyag burkolatot, mert olyan gyorsan pattantam fel és indultam el a motorral, hogy nem volt ideje megszólalni, de alapvetően attól megszólal kb. 1 másodperces késleltetéssel ahogy felülök a motorra. Szóval apuci motoroztatja a kisfiát jellegű dolgok ellen is jó.
Nyitásnál gyorsnak kell lenni, mert ha lassú vagy a kulccsal akkor is megszólal és baromi idegesítő 😁
Valahogy így gondolom én is. Gondoltam teszek bele egy airtaget de azzal is már csak azt látom hogy viszik. Ez meg csipog talán azonnal. Lopásbiztos dolog nincs, de ha megnehezíti a dolgát az már jó.
haver anno sulis korban úgy vitte ki a 10 kilós súlyzót hogy a bal kezében fogta, rádobva egy kiskabát a vállára
mire kiért a portán már alig tudta tartani
azt mondta ha még ketten vannak előtte a bélyegzőnél akkor nem lett volna meg a súlyzó 😂
ez inkább úgy van hogy ha megszólal vagy még előtte észreveszi akkor inkább otthagya és ha van olyan amin nincs ilyen azt basztatja
egyszer néztem lánc elvágós videókat, ilyen méteren felüli erőkarú fogókkal elvágtak mindent, csak volt amit hosszú percekig basztattak mire meglett, szóval 100% védelem sosem lesz, de ki keresi a bajt eleslegesen.....
ez olyan mint az oroszlán elől futás, soha sem az oroszlántól kell gyorsabban futnod, elég ha a leglassabbtól vagy gyorsabb
Igen, mert a helyet nem ismered. Itt a fejem alatt a motor. A 1190 230kg, ezt még talán 4ember sem kapja fel könnyen pláne lakópark ahova autóval nem is tudsz bejönni, kellene vinni kb 100métert az meg elég combos feladat.
Szerinted barki megall egy csipogo riaszto miatt?
Két edzett felületet tilos összeütni. Hasítóéket mindenféle nyeles szerszámot anno maszekoltunk mi is a putyilovba műszak közben. Azt jött érte a kuncsaft helyben fizetett, azt vihette haza a gyárból ahogy tudja.
hátul ilyen van csak feketében: https://www.kamionshopkft.hu/B...
volt egy zárhibás ilyen lakatom, az 1400w sarokcsiszoló is küzdött vele mire elvágta
Mindjart bemegyek a bótba venni egyet. Ablak alatt van a motor, 5méterre max. Hátha nem kelek fel óránként megnézni ha ez a szar rajta van.
Gyári riasztójával el tudtuk tolni szép finoman haverét.
Pontosan.