Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtam hogy hegedőszóra jöttél a világra 😂 😂 😂 😂
Bár a kulák fazon szimpatikusba 😁
Mind, de jellemzően 30-40-esek mert ők mennek ki melózni.
Menj a francba, minden lopás amiért nem fizetek vagy a termék tulajdonosa nem adja önként oda és én azt elveszem.
arra emléxem akkor mi loptuk a banánt meg a narancsot 😅 Ők felkészületlenek voltak mi meg meg voltunk döbbenve(kezeit széttáró)
Soha azelőtt nem láttunk olyat, hogy a bolt előtt ki vannak téve a cuccok őrizetlenül azt nekünk kell bevinni kifizetni 😅
Olyat sem láttunk még, hogy emeletes áruházban fent nincs eladó csak berakod a kosárba lent majd kifizeted 😅
Ezek akkor olyan meglepő újdonságok voltak számunkra, hogy hirtelen nem tudtunk mit kezdeni a helyzettel(kezeit széttáró) Aztán az lett belőle, hogy kihasználtuk 😅
Szép fehér formák , általában milyen korosztály ?? 20-30 évsek vagy 40-50 ..............???
Na várjunk,a németek között is van aki lop.Akkor ők is cigányok........Meg hát azért is ostobaság ez mert a 70es 80as évekbe szerintem nem volt német aki ne fordult volna meg nálunk,azért láthatták volna hogy mi a helyzet.Jöttek a balatonpartra,szerintem egy darab cigányt nem láttak.
ez nem lopás hanem fizetés kiegészítés
ez a szoci időkből maradt ránk, hiszen ha a gyár a népé akkor amit termel az is a nép tulajdona, szóval nem lopás
ez csak megszokás kérdése
40+ éveseknek pl alap hogy ha kell vskaki akkor torrent, gyerekem meg inkább előfizet x helyre és azt nézi nem a torrentes dolgot
Öcsém kollégái közt egy cigó sem volt, minden lopást szép fehér néha szőke magyarok követtek, követnek el. Elég az én melóhelyemen is körülnézni, a magyarok lopnak nem is keveset, nyilván cigó is lop ha lehetősége van rá, de mindössze azért írtam ezeket, hogy nem csak a cigók lopnak hanem bőven a magyarok is és alapból azért kezdtük el ezt firtatni mert értetlenkedett kedves, ja nem, kedvetlen kollégánk, hogy miért néznek minket is cigánynak a németek.........meg van az oka és nem csak külföldön hanem az itt lakó svábok is és ez azóta mióta betelepítették őket az osztrákok, még az 1910-es években is a sváb falvak ki akarták tiltatni a magyarokat mert olyannak tartották őket mint a cigányokat. Mint régebben erről beszéltünk én utálom a tolvajokat, a szoci óta aki lop az nem a párttól lop hanem magánszemélytől és nálunk is minden szigorítás ami szarabbá teszi a melónkat az a tolvajok miatt van akik néha lebuknak mint pár hónapja is egy és azóta is szívunk ráadásul ki sem rúgták és szép fehér, szőke forma.
Van egy testvérpár barátaim szakácsok
Bejárták egész Európát De legtöbbet Angliába és Ausztriába dolgoztak
Hülyeséget nem akarok mondani de volt olyan hogy munkával kapcsolatosan várták a reptéren őket
És leplezetlen ámulás bámulás hogy milyen fehérek és szőkék 😂 de 2 órán keresztül kérdezgették őket .... annyira arra számítottak hogy cigány formák fognak jönni , és lelkesen hallgatták hogy a magyarok állatlábba nem úgy néznek ki mint a cigányok 😂
A Kandadába elő rokonok is erről meséltek egy csomót kitódultak a cigányok nagy mennyiségbe (ez még vízum előtti időszak) és meg Is alapozták rendesen a Magyarok jó hírét . Rátelepedtek a segélyelántora meg egy kicsit javítottak a bűnözési statisztikán 😂 😂 fölfele 😂 Szóval ott pl a Cigányoknak köszönheti Magyarország a vízumot 😉
Magyar ne lopj táblába is bene voltak gazdagon cigányok és ugye sehol nem vették a fáradságot hogy kutatásokat végezek hogy ki magyar ki más etnikum . Magyarul beszélt ,ha rajtakapták lopáson magyar állampolgár Kanadába is meg kérdezték honnan jött Magyarországot jelölte be .Így a Magyar úgy nézet ki mint a cigány ,nyugat szemébe
Persze EU tagság után más lett a helyzet de akkora már be lettünk árazva szigorúan .............................fizimiskára is meg jellemre is
Ahogy mi mondjuk a hazaira aszerint nem, csak tapasztalat.
És akkor ez nem diszkrimináció?
A számból vetted ki a szót. Ami a bőrszínt illeti, meglepően sok elcigányosodott fehér bőrű honfitársunk van.
Mint írtam tettünk érte, öcsém amelyik cégnél kezdett ott már nem alkalmaznak magyarokat mert loptak, sokat, mikor albit keresett nagyon nehezen talált mert magyarnak nem szívesen adják ki mert ott úgy szokás, hogy távozáskor ki kell festeni és ezt rendszeresen elmulasztották na meg elvitték a berendezést, neki már inkább szerb, horvát kollégái vannak magyar alig. A bőrszín meg egy dolog, nem attól lesz valaki megvetett hanem a viselkedése miatt. Mint anno bécsben a magyar ne lopj táblákkal, akkor mutatkoztunk be a felkészületlen európának. 😁
Na de a cigány az cigány,fehér ember nem lehet cigány.Na meg aztán pont ők hirdetik a nagy elfogadás igét,nem?Tehát fogadjuk el a buzikat a koncsitákat a szíreket stb,de a magyarokat pont utálni kell.
Mondjuk annak se sok értelme van hogy úgy döglesz meg hogy ott van egy kupac összekuporgatott pénz.
Ami egy háborúban értéket képvisel.
felnőt a gyerek 18 évesig, értetted itattad fizettek a sziget fesztivál bérletét
5-6 évet még ki lehet bírni....
Nem élik fel. Évente kétszer nyaralnak, küldenek haza egy kis pénzt a szülőknek és még tudnak is félre tenni.
Nem turkálok senki zsebében, nem kértem tételes elszámolást. De ha letolnak kint 10 évet (amiből olyan 7-8 már megvan nekik asszem), akkor jár nekik a brit nyögdíj is, plusz amit összekaparnak maguknak.

Én sem cserélném el a házamat egy drágább ingatlanra, hiába éri a többszörösét egy ugyanekkora mondjuk Bp-en huszadik kerületben vagy akár Kecskeméten. Én itt szeretek élni, ők meg ott. Pont.
Mert nekik mi azok vagyunk, sokunk tett érte.
félre nem lehet már tenni ebben a környezetben pénzt. Még a 10%- hitellel is jobban jár jelen körülmények között. Aztán, hogy gondolod ezt a 250 keresetből 250-et félreteszünk? A másik 250 ezret meg fizeted, hogy éljen amíg összejön a pecó?
Éntőlem mindenki úgy igényeskedik ahogy akar(meghajlós) Ha jól sejtem a maradék 58 ezret természetesen felélik(gondolkodós)
Nincs ezzel baj ha ez az állapot halálig tart de a puszta picsájukon kívül nem tudnak felmutatni semmit(kezeit széttáró)
Nekem pont ellenkezőleg jár az agyam. Valahol mindig kicsit bánt amikor emberek elfossák a pénzt a semmire arra a qrva nagy igényre (gondolkodós)
Epleny elott is volt a semmi kozepen majd visszafele a vasuti atjaro elott csukloztattak ket autost,es ugyanaz a fekete suzuki vitara vagy s-cross ott volt a pajaudvari parkoloban.
amikor elkezd dolgozni a gyermek félretenné minden fizetését akkor egész hamar meglenne a fele lakás ára
csak egy alap 250 ezres melós bérrel is 3 milla évente
5 év alatt egy kecskeméti 2 szobás lakás árának felét összerakja és még mindig csak 23 éves....
ezek kifutnak.
Na az az igazi életművészet(fetrengős)