Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Clitoris az most is 6milla.
Ennyi. Szar. 😆
Közben volt egy COVID, chiphiány, meg ukri háború, meg vagy 2milla értékű 3 betűs szart tettek kötelezővé, az EURO sok követelményen felül
Ha belegondolok nincs,tehat tenyleg semmi. 😆
8,2 akcioban.Keszletrol.
Corsa van 5 ert.
Szerintem most akkora mint a G.
most 9-10 az új astra
szerintem ez hamarosan lemegy 7-8 millára
amikor bogyó vette olcsón az azért túl olcsó volt, az kb önköltségi áron volt értékesítve
Ronda,es rosszminosegu a bele,meg kiesik az uvegteto,jovagyok na. 🤣
Ugy volt hogy lemegy az aruk,nem ment le,ellenben hozzanoveltek a sima fosszilis hajtasuak arat.
Haromeve 4-5 milla volt egy aszma K kombi raktarrol.
Direkt csinaljak.
bekegondolsz 20 milla nem sok
kb ennyi egy sima egyrerű vagy egy jobban felszerelt passat
én nem veszek se villanyt se mást
jelenleg robogóval járok pecázni mert tankolni nincs pénzem
Azok elég lassan töltöttek a mostaniakhoz képest, meg a nagy kaszni miatt sokat fogyaszt nagyobb tempón.
Évente egyszer ki lehet bírni, de ha hosszútávra használsz autót akkor az új Ioniq 6 most a legjobb villanyosban. Baromi gyorsan tölt és takarékosabb 130-nál is mint a Tesla. Eddig a Tesla volt ebben a legjobb.
Ezekkel nagy utak sem jelentenek semmilyen problémát tapasztalatom szerint, csak ha problémát akarsz találni, mint Zoli 😁 De ha nem talál fogást, még mindig ott van hogy hoki a kinézete 😁

Tesla normálisan autópályázva 350-400-at megy el körülményektől függően, de útközbeni töltések között kb. az a 250 a reális, mert nem meríted nullára, meg nem töltöd teli, csak amíg gyorsan megy a töltés.

Tesla töltő 250kW, a régebbiek 150kW és 160forint. Annyi mint a többi cégnél az AC töltő. És nem kell vele baszakodni. Bedugod és tölt. A számlázás automatikus.
Ionity töltők sem rosszak. Tőlünk nyugatabbra jó az elosztásuk( Dunától keletre egy darab sincs), és 350kW-al töltenek, a márkacsoport tagjai kb. annyiért tölthetnek mint a Teslások a saját töltőiken, esetenként olcsóbban is, de kevesebb oszlop van és 4-ből egy mindig rossz.
Tölünk szűk 800 az Isztria, ahova járunk... egyszer szoktam megállni, KV+hugyozás, még Magyarországon - de csak azért, mert a határnál venni kell szlovén matricát, meg ugye a Zasszonnyal vagyok 😅
Amúgy a kutya nem akar rábeszélni téged, nekem nem jó ha sokan villanyautóznak, mert csak előbb elveszik a kedvezményeket. Csak felvetsz egy kérdést, amire válaszolok, felteszel másikat, azt is elmondom, a végén meg mindig az van hogy bazmeg nyuszika a fűnyíródat 😆
Lehet róla szó, de még várok vele egy kicsit...úgy 10-20évet 😆
A 6 töltés oda-vissza... 😄vagy ha egyszer elmész Genfbe, már vissza se akarsz jönni? 😅 ...és 400 km/töltéssel kalkuláltam, az átlag villanyos ezt se tudja pályatempóval. A KIA Niro úgy tud 450-et, ha abban 110 feletti nincs - pedig az a nagyobb akkusok közül való a megfizethetők közt.
Szóval ilyen utakra még mindig nem a legjobb, a 150-el töltő villámok tarifája meg elég húzós.
Mert szerinted vettem?
Ez egy kicseszett kozlekedő edény,arra kell hogy a-b be eljussak.
Bocsi hogy egy utcán álldogáló valamire nem kívánok ralocsolni egy jól felszerelt panellakás árát.
Ha lenne ennyi zsozsom vennék egy kicseszett lakoautot amibe belefér a motrom és csá világ.De ha nem ez akkor is mást vennék.Nem kell statusszimbólum.
Mondom,egy Dacia sanderoval is eljutnak 6 tankolassal Portugáliaba ehhez nem kell hófehér Tesla kozeprebaszott tablettel.
De nincs.
És valszeg már nem is lesz.Csak egy módon.
Add el a tiédet nekem 5 millaert. 😂
Azért vicces vagy, kb. mint amikor Ininek adjuk az ötleteket a munkára 🤣
- Nem elég a hatótáv
-De igen.
-Akkor hoki a kinézet
-tessék van jó
-De drága
-akkor ne vegyél 😆
Elorol picit hoki mint minden villany,van ra 22 milliod?
Mer a kissebbik akkus annyi.
normális autó forma és kombi is
https://player.hu/auto-motor-2...
de gondolom lesz kifogás miért nem lenne jó
Nem fer be a garázsba,az aszma meg igen.
Most egy sandero lpg-sen gondolkodom ha kene jarmű,8 kilo plusz a sarcok.
Kb ez ami realis egy jarműert nekem.
Mondjuk ez egy Astrával elég bátor kijelentés 😆
De van már bőven választék, nézz körül.
A mostani trendekről meg nem a villanyon múlnak. Mindegyik UFO-nak néz ki.
De van e-Astra. Igaz hogy már francia fos, de neked pont jó lesz.
id buzz
az eleje buzis csak a többi nem annyira gáz meg lehet szokni 😆
én se voltam nagyságos úr elhiheted csak ilyen hosszú távot unok vezetni és túl akarok rajta lenni mihamarabb 😅
El hát, van egy 100ezret érő furgonja havernak az tied lehet 5milláért 😆
Egyszer nekem is volt ilyen. Soha többet. Zoli meg majd hugyozik PET palackba hogy ne kelljen megállnia 😆
Ha eladod nekem 5 millaert. 😂