Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,mondjuk egyformán hasznos időtöltés mindkettő.
én pl. szívom az ájkoszt(kezeit széttáró)
na ilyen okból nem lett a fiadnak se lakása a nagy megtakarításból 😅
A hitel nem ördögtől való csak tudni kell használni. Most pl. nem jó. De amikor kuporgatott a fiad a lakásra és mondtam mit tegyetek annyit mondtál ti ezt jobban tudjátok(kezeit széttáró) Ja ki is ment mosogatni külföldre(szemeit körbeforgató)
Akkor tudott volna venni lakást 15 misi körül kb. 1%-os hitelre. pofáztam, hogy ha ilyen jellegű a szándék nem szabad a párnacihába kuporgatni a lét meg havonta tömködni a malacpersejt mert lógott a levegőben egy drasztikus lakásárrobbanás amit még a hülye is látott. A meglévő megtakarítása mellé gyorsba fel kellett volna rántani az 1%-os hitelből, és 15 misiért kipengetni a lakást. Most fizetne havi kb. 50 ezret törlesztőre a felvett hitelre azt 15 misi+pici kamatért lenne egy 30-35 millás lakása mert győrben sem lett olcsóbb az áruk.
Jól csináltátok(gondolkodós) 2 év alatt elhajítottak 20 millát és most esély sincs a pecóra. igazatok van jobban tudtátok és a hitel az ördögtől való 😅
Az ukriknal olcson merik,frontvonaltol fugg az ara. 😆
Egy Fiattal jártam így kb. 20 éve, én is csapágyat cseréltem, de megmaradt a búgás, majd annyira felerősödött, hogy szinte elviselhetetlen lett. Végül a féltengely csere oldotta meg a problémát, pedig nem lógott és ha alászedtem a kormányt akkor sem kattogott. A csuklókban lévő golyók felülete pattogzott le, azóta se láttam vagy hallottam hasonló hibáról.
igen. Nekem a masternál volt ilyen. Aztán vettem bele szervóolajat. Felemeltem az elejét leengedtem a szervóolajat, a kormányt ide-oda forgattam. Majd beleöntöttem az új olajat, beindítottam aztán tekergettem jobbra-balra a kormányt, hogy az olaj a helyére kerüljön és megszűnt a hang(kezeit széttáró)
Az tény viszont az adott terméket használhatja.és azt se felejtsük el hogy a 300as termék 400 lesz mire összegyűjti a 300at,mire meg lesz a 400 addigra 450.....Szóval igen,megveszi a 300as terméket,mire kifizeti 400lesz,viszont rögtön használatba veheti.
Alatta van a lámpa.
Múltkor még azt habogtad, hogy annyiba került, mint egy 3-as BMW 😁 Csak xólok, hogy a BMW-nek vagy 5 éve 1-essel kezdődik az alapára.
Fogyasztási vagy élvezeti cikket hitelre 😁na az ilyeneken gazdagodnak a meccettek igazán! 😅
A 300-at mire vissszaköhögöd, az is 400 lesz... nehogy már egy pillanatra is azt hidd, hogy a hitellel te jól jársz 🤣 csak gondolj már bele: aki a hitelt biztosítja neked, az biztosan jól jár - és mindenki nem nyerhet. Zéró összegű játéknak hívják, gazdasági sulikban tanítják...
hát néhány hülye szerint volt csak úgy 😅
Én már akkor borítékoltam, hogy hozzáigazítják a dízel-benzin elavult konstrukciók árát. 😅
hát nem. Akkor annyi volt az ára jó haszonnal. Nem volt ez a mesterségesen gerjesztett válság.
én 6,1 + áfájért vettem kovidba az autót, most ez több mint duplája.
22 misiért nem kapsz te jól felszerelt panellakást 😅
Legfeljebb lépcsős 4 emeleti felújítandót 😄
hát ezzel az autóval max nappal lehet közlekedni(gondolkodós) nem hiszem,hogy azok a vékony csíkok nagyot világítanának 😅
Az lehet viszont ha valami 300ezer,és elkezd rá gyűjteni,mire megvan a 300ezer addigra már 400ezer kell.Nincs baj a hitelre vásárlással,csak ésszel kéne csinálni.
Autót gyártani nem lehet megtanulni pár év alatt.
De amíg tölt mit csinálsz a semmi közepén?
Itthon a legnagyobb baj az, hogy mondjuk keres a polgár havi 200 ezret, de elkölt havi 300 at.
A bankok tollasodnak, a hitelesek meg vernyognak, mocsok o1g stb stb.
Mert ha hitelt be tud vállalni, akkor azt félre is tudná tenni havonta. Csak gechi türelmetlen sok ember, minden kéne tegnapra azonnal.
Ha van kes akkor diktálhatsz, ha nincs akkor meg megy szitok.
Na,mi volt?
Nem az a lényeg hogy egyszerre,hanem az hogy mennyi időnként kell ezzel foglalkoznom
Mondom hogy direkt felemelik hogy a villannyal egalba legyen,hamar az nem lehet olcsobb.
Minden tesla szar.
Viszont megesz az ideg a citroen miatt, tavaly első kerékcsapágyhangot erősödve hallva kicseréltem a csapágyat, a hang alig csendesedett és mára elég zajos tud lenni (semmi nem lóg kézi rángatásra), de itt a furaság, hogy nem állandó a hang van, hogy egy 100km-es úton semmi és van, hogy azonnal megszólal elinduláskor oszt néha abbahagyja aztán újrakezdi, haver focusában ülve ülve ugyanez mire azt mondja nem csapágy hanem kormánymű, lehetséges lenne?
Rákerestem és 6439000 a legolcsóbb és alapfelszerelt, a "kombik" 8-tól kezdődnek, nekünk az van még az előző modell ami 2 éve 6 volt, de az új sem ér 8-at.