Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sportmotornak...
Ja és gyártónként.
És a hornettet is sportmotornál használtam
Ha a 6-féle gumiból 5 sz@r lenne, akkor az az 5 gumigyártó már rég tönkrement volna, nem?
Csak sportmotorban tudok nyilatkozni.
Nem tudom milyen motorod van,de ha szereted dönteni,szereted ha van tapadás,akkor supercorsa...
Teljesen igaz. Talán ezért is van sok válasz
Motor függő...meg hogy hogy használod a motorod.
Le fog esni!
Ott egy repcsi
Más is
Én tudom melyik a jó...
Vegyél fel valami normális cipöt majd azé.
Jólesz ha megszoknak mert a kek romboval lepattannak rólam.
Vasárnap ezren voltak mindenfelé. Szerencsére egy kisebb bambulást leszámítva az autósok részéről semmilyen atrocitásra nem panaszkodom.
Olyat sosem fogsz tervezni hogy mindenkinek jó legyen.
Pláne itthon.
Egy baszott gumit nem tudsz meg hogy melyik jó,mert 5 embertől 6 féle tutit kapsz.
Fene tudja.......Én nem gondolnám. Ilyen helyzeteknél az egyébként se nagyon jön szóba. A tapadás okán meg csak a pilóta lehet felelős, ott a többiek max szenvedő alanyok lehetnek.
És még nagyon nem szoktak meg bennünket, a jelenlétünket az utakon.
Nagyítsd ki a képet.
Meg még hideg az aszfalt...nincs tapadás. Ezt sokan elfelejtik.
Jó ok ezt nem lehetett kivédeni,de sok baleset a tapadás miatt van. Sportmotoroknál.
Hogy ""látható"" legyek reflektorral mentem éppen ezért, és folyton villogtattak nappal, hogy reflektorral megyek , így én is visszaintegettem!
Pont tegnap szép időben , jött szembe egy személyautó, a másik előzött engem, épp, hogy elfértem a padkán.
Célpont éppen nem, mert akkor vélhetően számolnának veled. De amig simán kijönnek egy kisteher elé féktávon belül, mert nem lát vagymi, addig a motoron ne is csodálkozzunk.
De tény, hogy folyamatosan szemmel kell tartani mindent és mindenkit a ki a hatótávunkon belül létezik.
Hát sajnos nem...