Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha motorozol cêlpont vagy...
Jobbulást neki. A motorból kiindulva vélhetően nem uszta meg zúzódásokkal.
Adorjánnak köszönj be
Nem elég, hogy én közlekedjek szabályosan, nem árt ha a többiek hibáit is számításba veszem!
Opelos bebambult...a szokásos. Srác nem ment gyorsan pedig.
Annyit tudunk hogy súlyos sérülései lettek...
Ippen most megyek befelé a mikepércsin.
Szépen felrakta a gépháztetőre.......Srácnak lett komolyabb baja? Opelos elfeljtett balra nézni?
Nem...
Ismerem a srácot..egy 1098 Ducattival nyomta.
A sör nem alkohol, a nő nem ember a robogó nem motor!
Kenguru bőr lehet.....
Olyan kibaszottul szarul forgalomszervezést még sehol sem csináltak a lámpákkal mint Debrecenben. Szerintem egy öt éves gyerek is megoldotta volna, hogy egymás után váltsanak az irányok, és két irány még csak véletlenül se mehessen. Gyakran jártam reggelnete debrecenben, katasztrofális dugók vannak a 90 meg 100 mp-es lámpaváltásokból. Kósának szólhatnátok, intézzen valami jó kis tendert erre :)
Ha jól látom itt se a motoros volt a hibás.
Azzz...
Viszont a beton megsérült és le is túrt a padkáról vagy 2köbös zúzalékot, ki kéne fizettetni vele.
Miből van az a térd és a bőr? 0:42-nél látszik, hogy egy jó 2 métert csúszott a betonon a térdén, aztán rá a kavicsosra és felkel és egy kis koszon kívül semmi baja a térdének.
A legkisebb baja a Crocs
A legkeményebb, ahogy benne maradt az ütés mint Kokóban
Igaz...ez nem motoros téma.
Felejthetelen ahogy a crocs atszall a korlaton.

http://youtu.be/GgKoXzbw13E
Ez nem idevaló! Miért zavarod meg a beszélgetést?! Amúgy ez csúnya és csak egy MT09-ről tudtam a városban. Jobbulást a srácnak!
Kecskemét tényleg elég élhető.
Már Debrecen is durva reggel meg délután, de még ki tudom kerülgetni a keményebb részeket.
Egy Kabai barátom mondta egyszer, hogy "nagyváros lettünk"
Mondom, mi történt?
Aszongya: lett egy hajlékralanunk.
A robogón nagyon csúnyán el tud akadni a medence csont abban a borzasztó hokedli üléspózban a kormányban. Plusz a 12-14-es kis kerekek sem a hazai utakra vannak.
Kecskeméten ha 3 kocsi van előttem a pirosnál, már ideges vagyok, mert az már csúcsforgalom. Délután 4-5 körül szokott a Ceglédi út meg az Auchan kivezető meglassulni a sok mazsolától, de haladni olyankor is lehet.
Ezer éve motorozol - és pont te akarod "illúziókra" bízni a testi épségedet?!
a test.....az véd legalábbis ütközéskor mert nem először a végtag hanem a burkolat ér oda, utána a csúszásnál már persze mindegy, oda kell a cucc, de az illúzió a nagyobb testy révén kevésbé kényszerítő az öltözésre.
Vicces mikor a kollégáim elkezdenek a nagy kecsói dugókról beszélni mondván van, hogy délben két lámpaváltást is várni kell a sok autó miatt és ez tűrhetetlen, vazze ilyenkor szoktam bekapcsolódni bár értelmetlen hisz elképzelni sem tudják milyen mikor a Széll K. tértől a Kőbányai útra hétköznap délután 2 óra alatt jutok el.